בתהליך..המתן בבקשה.

בנתיב אחר

מילות מפתח: משבר ביחסים , קריירה ופיתוח עצמי , אימון אישי , צמיחה אישית , משבר תקשורתי , משבר בזוגיות , שינוי , משבר אישי , שונה , אימון לגברים

אודות

שנות נסיון: 10

משברים יכולים להיווצר מהרבה גורמים: גרושין, פיטורין, הצורך לעשות שינוי בחיים מבלי לדעת מה, או אפילו דברמה חיובי יותר כגון עבודה חדשה, מעבר דירה, זוגיות חדשה, לידה.
משבר הוא תמיד הזדמנות לעשות את הדבר שלשמו הגעתי אני לכאן: לעזור לאנשים להתמודד ולצמוח לשלב הבא שלהם ולחזור לאיזון ולתפקוד שיגרתי ונורמלי.
אני מבטיח לך שהתקופה הזו תיגמר – כל השאלה היא איך ומתי לעבור את אותה תקופה. אני כאן כדי לעזור לך לחשוב, להתבונן בהזדמנויות הנקרות בדרכך, לקבל תובנות ולאמץ החלטות מעשיות.
שמי יוסי שטרית, הקמתי את "בנתיב אחר" מתוך רצון לסייע לאנשים לצאת לנתיב חדש. להצליח לראות משהו חדש בחייהם. בחרתי להיות מאמן שמעצים אנשים הנמצאים במשבר, כי אני מרגיש צורך לתת תמיכה וליווי במיוחד ברגעים האלה. אני בעצמי עברתי משברים, ומתוכם למדתי על עצמי המון.

בחרתי לאמן באמצעות NLP ומספר שיטות נוספות. אני מטפל באדם כשלם – גוף ונפש, בשילוב שיטות הנוגעות ברבדים שונים כדי לפרוץ מחסומים וקיבעונות העוצרים אותך מהגשמה ומימוש הייעוד הצפון בך.
אני מאמן בעל ניסיון רבשנים באימון עסקי ואישי למצבי חיים שונים. מלווה אנשים בתהליך כולל של צמיחה והעצמה, מתוך המשבר. מסייע בזיהוי והבנת הפחדים והרגשות העולים בתהליך, איך מתמודדים איתם, ואיך אוזרים אומץ לפעול עכשיו.
להפוך את החלום למציאות.

תגובות

יוסי שטרית מאמן אישי בנתיב אחר

מאמן אישי & NLP Master - מ...

עסקים מומלצים בתחום

מאיר  ברנר מאיר ברנר
מאיר ברנר
קרולין  נוה קרולין נוה
קרולין נוה- אימון אישי ועסקי