; שאלות ותשובות | מסע פנימי עם גבריאלה | ד"ר גבריאלה בן שמואל מעצימה הוליסטית | מעצימה רגשית בשיטת המסע ומרצה ביהדות | בני ברק - עסקים עושים עסקים

בתהליך..המתן בבקשה.

מסע פנימי עם גבריאלה

שאלות ותשובות

שאל שאלה

שאל שאלה

השאלה שלך
שלח שאלה


 1. ד"ר גבריאלה בן שמואל מעצימה הוליסטית

  מהי דולה רוחנית?

  אני מאמינה שבכל רגע אנחנו מתים ונולדים מחדש. זה נכון ברמת התאים הפיזיים שלנו, וזה נכון ברמת הנפש. כדולה רוחנית, אני מלווה תהליכי לידה מתחדשת כל מי שבוחר/ת, בבחירה מודעת, לצלול אל תוככי פנימיותו, ולהיוולד מחדש מתוך הכרה באלוהותו. הלידה המחודשת הזו נעשית בכל רמות הקיום: מהתא הפיזי והמרחבים שבין התאים, כל נים ונים, כל מולקולה ומולקולה עד לרמת הד.נ.איי, ומשם לרמת התודעה הקוסמית. כל המערכת מתחדשת, נדרים ואמונות שליליות ישנות שכבר לא עובדות עבורנו נדחות ונעלמות. במקומם, אנחנו מזמינים אמונות חיוביות, מקבלים זר תכונות מעצימות ומתוודעים לאותו חלק פנימי עמוק שלנו ששכחנו זה מכבר.
  זהו תהליך מפעים, מרגש, מרתק, של הכרות עם העובר הרוחני השוכן בלבו של כל אחד, מחכה להתעורר. אני שם רק כמתווכת.
  עבור יולדות בהריון, שמכילות גם את העובר הפיזי שגדל בתוך רחמן, הליווי הוא כמובן כפול...

 2. ד"ר גבריאלה בן שמואל מעצימה הוליסטית

  מהי שיטת המסע?

  הנחת היסוד מאחורי שיטת המסע היא שכל סימפטום גופני (כמו מיגרנות, בעיות ראיה או נשימה, גידולים או מחלות קשות וכו'), או נפשי (כמו חרדה, דיכאון והתקפי זעם) מכילים בתוכם תובנות עמוקות ששורשם רגשי. בדרך כלל מדובר על אירוע או טראומת עבר שנחוו בגיל צעיר מאד (לפעמים אפילו כבר ברחם האם, או אולי אפילו קודם), ושיצרו חסמים רגשיים שמתבטאים עכשיו באיבר הרגיש ביותר בגוף (כמובן שזה משתנה מאדם לאדם).
  בשיטת המסע, אנחנו יוצאים למסע פנימי אל הנפש פנימה, מזהים את אותם רגעי משבר רגשיים, מנקים ומשחררים את הטראומה החבויה בזיכרון התאי, יוצרים תהליך של סליחה עצמית וסליחה לאחרים, ומתחברים לאותו מקום נשמתי אמיתי ועמוק שהוא מי שאנחנו באמת, ושבו שום דבר לא יכול לפגום.
  משם, מהמקום העמוק והאמיתי הזה שבתוכנו, אנחנו חוזרים למציאות מצוידים בתובנות, אמונות חיוביות ומבחר תכונות חיוביות שבחרנו לצורך ההעצמה העצמית שלנו.

ד"ר גבריאלה בן .. מעצימה הוליסטית...

מעצימה רגשית בשיטת המסע ומר...

עסקים מומלצים בתחום

ליאת סקיפי אטלס לתכנת מחדש את תת המודע ליאת סקיפי אטלס לתכנת מחדש את תת המודע
ליאת skippy אטלס - לכוון את המיתרים הפנימיים - לתכנת מחדש את תת המודע
עופרה יעקב הצופן הביוגרפי עופרה יעקב הצופן הביוגרפי
עופרה יעקב -הצופן הביוגרפי
חלי פודה - מאסטר רייקי יוצרת ומרצה חלי פודה - מאסטר רייקי יוצרת ומרצה
חלי פודה- מאסטר רייקי יוצרת ומרצה