בתהליך..המתן בבקשה.

טלמור טהר כנען - מדריכת טרילותרפיה

מילות מפתח: רוחניות והעשרה , שידרוג החיים בחיים , גירושים , טרילותרפיה , איזון , סדנאות העצמה אישית , גירושין , רוחניות , מסע אל עצמך , סדנאות למתגרשים

אודות

בארבע השנים האחרונות אני לומדת ועוסקת בטרילותרפיה.
אני מלווה אנשים במסעם לתוך עצמם. מסע מרתק ומעצים. מסע המביא לשינוי מיידי באיכות חייהם ובאיכות מערכות היחסים שלהם עם הסביבה האנושית ועם עצמם.
טרילותרפיה היא שיטה ייחודית שפיתח זן מאסטר ניסים אמון המשלבת בתוכה שיטות פסיכולוגיות מערביות לטיפול בנפש ותפיסות מכיוון הזן הבודהיסטי. השיטה פותחה במטרה לאפשר איזון וחיבור לשקט הנפשי של האדם ומתבססת על מגוון כלים עצמתיים.
לכל אחד מאיתנו יש ראש ורגש. והם בעצם הילדים הפנימיים שלנו.
שניהם חיים יחד באותו הבית. האחד כולו רגש וכל עניין בחייו נחווה ברגשות מגוונים, דרמות וצבעוניות ואחיו הראש שנוטה לפתור כל דבר על ידי השכל הישר. ההבדלים בניהם יוצרים מתחים ומריבות ומקשים על האדם שבתוכו הם גרים להפיק מחייו את המיטב. כדי ליישב את הקונפליקט בין השניים, ניצב ביניהם ההורה (או בעל הבית, או המבוגר האחראי), שמנסה לאזן ולפתור את הבעיות והמתחים שנוצרים בין השניים ולהשכין איזון, שלום ושלווה בבית.
הטרילותרפיה נותנת כלים פשוטים ויעילים למציאת האיזון בין שני הילדים הפנימיים. איזון שמביא לשקט פנימי ומאפשר התפתחות, שחרור תקיעויות, מימוש עצמי ושמחה בחיים.

תגובות

טלמור טהר כנען

מדריכת טרילותרפיה ומנחת מעג...