בתהליך..המתן בבקשה.

אלינור אלדר גישור ייעוץ והדרכה להורים גרושים- להתגרש ולשמור על הילדים

מילות מפתח: ילדים בגירושין , גירושים , פרידה , הורות משותפת , גישור גירושים , גירושין , הכנה לפרידה , הדרכת הורים גרושים , ייעוץ אישי , גישור גירושין

אודות העסק

אלינור אלדר - להתגרש ולשמור על הילדים ללא טראומה. ליווי, ייעוץ והדרכה להורים לפני, במהלך ואחרי גירושין למשפחה יציבה ובטוחה עבור הילדים גם אחרי הגירושים.

בקליניקה או בזום אני מלווה, תומכת ומדריכה הורים להתנהל ביומיום בשלב בו הם נמצאים כדי להתגרש בלי טראומה לילדים ועם בטחון ומשפחה יציבה גם אחרי הגירושים:
-> לפני פרידה: משלב קבלת ההחלטה על הפרידה, איך לספר לבן/בת הזוג, איך מתנהלים בבית בתקופת הביניי...

קרא עוד...

שירותים

מדריך ללא עלות- להתגרש בלי לגרום לטראומה לילדים
מדריך PDF ללא עלות ״איך להתגרש בלי לגרום לטראומה לילדים״.

♥ מה גורם לטראומה אצל הילדים?
♥ מהם שני העקרונות הקריטיים שיעזרו לכם לשמור על הילדים?
♥ מה עושים אם אין שיתוף פעולה עם ההורה השני?

ההשפעות השליליות של הגירושין על הילדים יכולות ללוות אותם לאורך חייהם בדרכים שונות.
ניתן למנוע אותן כבר מהרגע הראשון בהתנהלות הורית. 

בימינו, בניגוד לעבר, אפשר לקבל תמיכה, עוגן, ייעוץ והכוונה ספציפיים למשפחה שלכם שיעזרו לכם להתנהל בתהליך הפרידה ואחרי הגירושים למען המטרה הכי חשובה: שהילדים יהיו בסדר.

אני יודעת מניסיון עשיר ומאות שעות ייעוץ והדרכה הורית שלאופן בו תפעלו כהורים ותנהלו בדרך יכולה להיות השפעה אדירה וחיובית על איך שהגירושים ישפיעו על חייהם.

גירושים לא חייבים להיות טראומה עבור הילדים והם יכולים לצאת בסדר גמור גם אחרי גירושים, לגדול שמחים ועם בטחון, אבל בשביל להגיע לשם הם צריכים לפחות הורה אחד שיוביל אותם בדרך.

אם אתם ההורה הזה שמוביל את הדרך עבורם, המדריך הזה בשבילכם.


במדריך הזה אראה לכם איך אפשר להתגרש בלי לגרום טראומה לילדים, איך לשמור על תחושת הבטחון שלהם, על היציבות המשפחתית  ועל הרוגע שלהם.

להורדת המדריך לחצו כאן>>>>> https://elinoreldar.ravpage.co.il/newguidenotrauma
קבלת פרטים
גישור לגירושין - אלינור אלדר
פגישות גישור בהליך מובנה ומסודר לבני זוג שקיבלו החלטה להתגרש ומעוניינים להסדיר את הסכם הגירושים שלהם מחוץ לכתלי בית המשפט, בהליך זול ומהיר יותר מהאלטרנטיבה, תוך הידברות פנימית בתיווך המגשרת, קבלת החלטות משותפות על עתידם ועתיד ילדיהם והגעה להסכם גירושין שנבנה על ידם ואשר מוסכם על שניהם. גישור היא הדרך הטובה ביותר והמהירה ביותר לגירושים מכובדים, ששומרים על המשפחה וממוקדים בילדים וטובתם. בסיום הליך הגישור בני הזוג יוצאים עם הסכם גירושים נרחב וצופה פני עתיד הכולל התייחסות לסוגיות הרכוש, מימון הוצאות הילדים והסדרי ההורות. המפגשים מתקיימים בקליניקה בזכרון יעקב או ברעננה. לשרותכם, אלינור אלדר
https://www.elinoreldar.com/services-3
קבלת פרטים
סדרת פגישות הכנה וליווי להורים לקראת פרידה - אלינור אלדר
ליווי הורי למשך 6 שבועות לגירושים ששומרים על מטראומה בגירושים
ליווי צמוד ושוטף למשך 6 שבועות הכולל 5 מפגשים בקליניקה או בזום לבניית תוכנית פעולה מותאמת למשפחה ולילדים לתוכנית פעולה מסודרת, מובנית ומלווה מקצועית ששומרת על הילדים מההתחלה ללא טראומה מהגירושים, עושה לכם סדר מההצפה והבלבול שאתם מרגישים, נותנת לכם שקט ובטחון בקבלת ההחלטות ומקצרת לכם פגישות גישור.

מפגש 1: מבינים איך החיים הולכים להראות. אתם מספרים לי על הילדים, על המשפחה שלכם ואנחנו בונים תוכנית פעולה פרקטית ויומיומית לקראת הפרידה. בתוכנית הזו נבנה את הדרך למשפחה כפי שאתם רואים אותה אחרי הגירושים ונשלב את העקרונות ששומרים על הילדים ומתאימים למשפחה שלכם, תדעו מהן הפעולות החשובות שאסור לוותר עליהן, איך לקבל החלטות לגבי הילדים אם אתם לא מסכימים ביניכם, נכין את הקרקע המשפחתית כולל המשפחה המורחבת והכל בדיוק ובהתאמה לאורח החיים שלכם, לילדים ולמשפחה.

מפגש 2: בונים תוכנית הורית, מגדירים זמני שהייה בימי חול, בחגים ובחופשות שאחריה יהיו לכם ביד כל ההסכמות ההוריות שתצטרכו להסכם ההורי ביניכם לקראת הגירושים.

מפגש 3: לקראת שני בתים לילד. איך נערכים? מה חשוב להכין מראש? מה זה מעבר הדרגתי ואיך בונים אותו נכון? איך נגרום לילדים להרגיש בבית בכל בית? איך מתמודדים כשהילדים ״בודקים״ אותנו בכל בית מול ההורה השני? איך מתאימים כללי בית וחוקים כשאין הסכמה בין הורים? איך נראים חגים בשני בתים? ועוד. הכנת המשפחה ושמירה על השגרה והיציבות.

מפגש 4: איך לספר לילדים? מתכוננים לשיחה ומגיעים ברוגע ובבטחון. בונים תסריט שיחה, מתרגלים אותו ועונים על כל השאלות המייחדות את המצב הספציפי שלכם ואת המשפחה שלכם, מגיעים מוכנים גם לשאלות הקשות ויודעים להתמודד עם תגובות הילדים. עונים על כל שאלה פתוחה שיש לכם ומתייחסים לכל דרכי התגובה האפשריות של הילדים לשיחה ואחריה.

מפגש 5: מפגש מתנה פתוח עבורכם לתיאום למשך 3 חודשים עבור כל צורך שעולה תוך כדי תהליך הגירושים, סוגיות חדשות, שינויים והתאמות, אי הסכמות בין ההורים, קושי בתקשורת בין ההורים, התמודדויות מול הילדים ועוד.


כל מפגש כשעה וחצי ממוקדי ידע, תוכן, פעולות וכלים שמותאמים בדיוק לצרכי המשפחה.

ההשקעה בתוכנית הכנה מקיפה למשך 6 שבועות של ליווי אישי צמוד ו-5 מפגשי ייעוץ ממוקדים המותאמים למשפחתכם : 3200 ש״ח (400 ש״ח * 8 ת׳).

לתיאום שיחת ייעוץ והתאמה ללא עלות>>> https://calendly.com/elinoreldar/freecall
קבלת פרטים

כל השירותים (7)

חוות דעת

יוסי  נתנזון יוסי נתנזון

זה היה מדהים- איך בשיחה של כמה דקות אלינור הצליחה להצביע על מוקד הבעיה ולתת עצה ממש טובה לחברה יקרה. המון תודה על זמנך- הבאת תועלת גדולה למישהי יקרה ל...
קרא עוד...

רוני

הדרכה מפורטת, מעניינת, מלאת תובנות ודברים שהייתי חייבת לרשום כדי לעשות אותם כי הכל נראה לי חשוב. אלינור רהוטה, מרתקת ורואים שהיא מקצוענית בתחומה ויש מ...
קרא עוד...

סרטונים


מה עושים כשההורה השני, אמא או אבא, מבטיח/ה ולא מקיים? אמור/ה להגיע ומבטל/ת? קבע/ה עם הילדים והבריז/ה?
סרטון קצר זה יעזור לכם לעזור לילדים שלכם, תדעו מה הטעות הנפוצה שהורים עושים כשההורה השני מבטיח/ה ולא מקיים או פשוט לא מופיע/ה..., מה תוכלו לעשות כדי לחזק את הקשר שלכם עם הילד וממה להמנע כבר מעכשיו.

אלינור אלדר - ייעוץ, גישור והדרכה להורים גרושים ובתהליך פרידה
0544-626-726
www.elinoreldar.com

בלוג

אלינור אלדר  יעוץ והדרכת הורים גרושים למה חשוב לשמור על שגרה דומה בשני בתים אחרי גירושים?

גירושים במשפחה הם שלב מבלבל מאוד למבוגרים ובוודאי שלילדים. הרבה שינויים, החלפות, יציאה משגרה, התאמות ועוד משתנים שקורים בחיי המשפחה. שמירה על שגרה דומ...
קרא עוד...

שאלות ותשובות

אלינור אלדר  יעוץ והדרכת הורים גרושים היכן ומתי מתקיימים תהליכי הליווי להורים?

אני מעניקה שירותי ייעוץ וליווי להורים גרושים ומתגרשים מכל הארץ ואף מחו״ל.
למעוניינים בפגישות פרונטליות ניתן להגיע לקליניקה שלי בזכרון יעקב.
תהליכי הלי...
קרא עוד...

אלינור אלדר  יעוץ והדרכת הורים גרושים האם את מקבלת להדרכה הורית וייעוץ רק בני זוג או גם יחידים?

הליווי ההמקצועי שלי מוצע ואפשרי לשני ההורים אך במקרה ויש קושי להתנהל בשיתוף פעולה או לרתום את ההורה השני אז התהליכים מוצעים להורה אחד. על אף שעבודה מש...
קרא עוד...

לכל העדכונים

אלינור אלדר יעוץ והדרכת הורים גרושים

ליווי, גישור והדרכה להורים ...