בתהליך..המתן בבקשה.

בלהה מנדילוביץ נדל"ן -סוכנת נדל"ן רמת גן-גבעתיים / בלוג

בלעדיות זו לא מילה גסה – חלק ב'

23/11/2016 18:18

 • הוא חתם. הוא לא היה בטוח שבלעדיות זו הדרך הנכונה לו. אשתו לא תמכה כל כך. אבל הוא מכיר אותי, סומך על המקצועיות שלי והחליט ללכת על זה. זה עבד לתקופה קצרה, שבמהלכה הוא התעקש להעלות את המחיר למחיר שגבוה ממחיר השוק, למרות הסיכום הראשוני בינינו וכל הזמן עמד בצד וחיכה לרגע לחזור "לעשות את זה לבד". כשראיתי שאין ממש שיתוף פעולה הנחתי לו. הנחתי והפסקתי לשווק. הוא שמר איתי על קשר, עדכן אותי בשמחה על התעניינות רבה בנכס ומבקרים שמגיעים וגם סיפר שחלק מהלקוחות מגיעים דרך מתווכים שלא לוקחים ממנו עמלה ו"הם לוקחים עמלה רק מהקונה ותחשבי על זה". הגיע היום שבו עדכן על פגישת מו"מ צפויה עם זוג לקוחות פוטנציאליים "שכבר שלחו בודק שבדק את הדירה ביסודיות כדי לראות שהכל בסדר והם מגיעים מחר בערב לסגור במחיר שבין 2.4-2.5 מיליון ₪" . שמחתי בשמחתו.

  בערב הפגישה המיוחלת קיבלתי הודעה ארוכה שאמרה כך:

  "הפגישה הערב בוטלה, הלקוחות לא מספיק מגובשים לגבי מקורות המימון, חוץ מזה, לקוח אחר שהסכים למחיר 2.5 מיליון ₪ ראה פרסום של הדירה ע"י מתווך במחיר של 2.3 מיליון ₪ ואז החליט שאנחנו לא אמינים..."

  יכולתי להזכיר לו שאלה בדיוק הדברים שדיברנו עליהם כשהצעתי את שירותי בבלעדיות: החשיבות של סינון קונים כך שלא מתקדמים בתהליך עד שברורה היכולת הכלכלית שלהם, הרושם המטעה שיוצרים קונים פוטנציאליים "שמאד מתלהבים מהנכס" ומתווכים שמעלים פרסומים שונים על הנכס שלך ומטעים לקוחות פוטנציאלים, שמקבלים רושם רע לגבי הדירה ובוחרים לוותר עליה...

  אז איך זה נגמר, אתם שואלים. בסופו של דבר אני חיברתי אותו בכל זאת עם זוג מקסים שרכש את הדירה, לא לפני שבדקתי שהם רציניים, אמינים ויכולים לעמוד בתשלומים. 

תגובות

בלהה מנדילוביץ

סוכנת נדל"ן

עסקים מומלצים בתחום

דיאנה אבירם דיאנה אבירם
PROFIT
אלי טובלי אלי טובלי
HOMENTOR
שוקי רוטשטיין שוקי רוטשטיין
CSP investment llc