בתהליך..המתן בבקשה.

אלון מאיה רפואה סינית לטיפול במערכת העיכול

מילות מפתח: שיאצו , קרוהן , טווינה , רפואה סינית , מערכת העיכול , רפואה משלימה , קוליטיס , מעי רגיז

אודות

שנות נסיון: 7

אודות אלון מאיה
אלון מאיה, מטפל ברפואה סינית מסורתית דיקור, צמחי מרפא, תזונה סינית תוך שילוב של טיפולי מגע כמו שיאצו וטווינה. לאחר שנות לימוד של רפואה סינית הכוללים התמחות וסטאג' אצל מאסטרים שמומחים לטיפול במערכת העיכול ולאחר שטיפל באמצעות שיאצו וטווינה בלקוחות קופת חולים כללית, פתח אלון מרפאה לרפואה סינית ברמת גן ובראש הנקרה.
בשתי המרפאות מטפל אלון בחולים הסובלים מבעיות של מערכת העיכול והוא מומחה בטיפול במעי רגיש/ רגיז ובמחלת מעיים דלקתיות כמו קרוהן וקוליטיס. בין היתר מטפל בחולים הסובלים מכאבים כרוניים שונים כדוגמת כאבים אורתופדיים, בעיות מפרקים ופיברומיאלגיה על פי שיטת האיזונים וYNSA. בין מטופליו נמנים: תינוקות בני מספר חודשים, ילדים, בני נוער, נשים, גברים ובני הגיל השלישי.
בנוסף, אלון מרצה ומרכז קורס במכללת תמורות בי"ס לרפואה סינית. והוא נמנה כחבר באיגוד לריפוי סיני בישראל. אלון הוא בין המטפלים היחידים בארץ שמטפל ברפואה סינית דיקור, צמחי מרפא ותזונה סינית בשילוב של טכניקות מגע כמו שיאצו וטווינה, שיטת טיפול זו תורמת רבות לקידום תהליך הטיפול ולהשגת תוצאות מהירה יותר. תהליך הטיפול כולל הדרכה, ייעוץ וליווי מקצועי לאורך חיים בריא ומתן כלים לדרכי התמודדות עם הכאבים והמחלות הכרוניים. כל זה נעשה באינטגרציה מלאה עם הרפואה המערבית תוך כדי דגש על מקצועיות. הטיפולים נעשים בסביבה דיסקרטית, רגועה ואישית.

תגובות

אלון מאיה

רפואה סינית - דיקור , צמחי ...

עסקים מומלצים בתחום

יובל  בלייר יובל בלייר
יובל בלייר- רפואה סינית
ליאת סקיפי אטלס  NLP והיפנוזה עצמית ליאת סקיפי אטלס NLP והיפנוזה עצמית
ליאת skippy אטלס - NLP והיפנוזה עצמית
גדעון  אליחי דנור גדעון אליחי דנור
גדעון אליחי דנור