בתהליך..המתן בבקשה.

דניאל רז - מטפל ומעביר סדנאות

מילות מפתח: נפש , רפואה סינית , הוליסטי , כאב , ריפוי , דיקור , דיכאון , אייפק , אלרגיה , טיפול

אודות

שעות פעילות: הקליניקה פועלת כל השבוע ימי א'-ו' בתיאום מראש בלבד

נעים להכיר, שמי דניאל רז ואני מטפל...
בילדות סבלתי מכאבים פסיכוסומטיים שליוו אותי כמעט עשור, בהמשך אובחנתי עם פסוריאזיס.
המשותף לשניהם היה אשמה, רגש שהתכחשתי לקיומו ובפועל אכל אותי מבפנים.
דרך סדנאות נשימה וטיפולים הוליסטיים ביניהם שיטת אייפק, קיבלתי את הכלים שלי להתמודדות עם עולם הרגש, מה שהוביל לריפוי של "הבעיות" שלי.
גוף ונפש זה לא סיסמא ומחלות הן לא עונש, אלא תוצר של התנהלות לקויה שנובעת מחוסר מודעות או חוסר עניין ואחריות, ובדיוק כמו שמחלה נוצרת ברגע, קיים הפוטנציאל להירפא ברגע.
עברתי סדנאות מדיטציה בשילוב מחקר מח, וחוויתי את העולם הרוחני דרך ההבנה המדעית – תהליך שדייק לי את ההבנה בקשר של מחשבה, התנהגות, רגש ואת הקשר שלהם למציאות.
אני בלמידה אינסופית כיצד לדייק את עצמי ואת מטופלי באומץ להסתכל פנימה, להיות כנה, לייצר שינוי, להכיר בתנועה ככלי העיקרי לשינוי הן ברמת הגוף ע"י הנעת הגוף, והן ברמת הנפש ע"י ביטוי אמיתי לעולם הפנימי והרגשי שלנו.
הרפואה הסינית, שיטת אייפק, אורטופדיה רגשית, עולם הנשימה, הבנת המח ועוד כלים נוספים שלמדתי ואלמד, ביחד עם המטופלים שסומכים עלי, מאפשרים לי ליישם ולחדד את התובנות, להעמיק פנימה, ובסופו של דבר את היכולת להקל על אנשים עם הבעיות שאיתם הם מגיעים, ויותר מזה, לפתוח דלת לאותם אנשים ולאפשר להם להבין באמת איך לרפא את עצמם.
חשוב לי שהמטופל לא רק ישכב על מיטת הטיפולים ו"יירפא" אלא ייקח חלק פעיל בתוך הטיפול. כיוון שככל שאדם פתוח יותר לראות את עצמו כמו שהוא באמת, ופתוח יותר להקשיב לגוף שלו וליישם את המסקנות, הדרך לריפוי תהיה ברורה יותר.
דניאל רז

לפרטים נוספים:
כתובת: התאנה 7, כפר חיים (עמק חפר)
אתר אינטרנט: https://razdaniel.com
טלפון: 058-6868282
דף הפייסבוק: https://www.facebook.com/razacupuncture/
אימייל: raz.daniel@gmail.com

תגובות

דניאל רז

רפואה סינית, שיטת IPEC, מדי...