בתהליך..המתן בבקשה.

Better Being

מילות מפתח: אימון , אימון עיסקי , ליווי לסקים קטנים , אימון אונטולוגי סאטי , שיחה מכינה , אימון אישי לחיים , אימון אונטולוגי , אימון אישי למנהלים , אימון אישי , אימון עיסקי למנהלים

אודות

שעות פעילות: יום א' - ה' בין השעות 08:00 - 13:00, 15:00 - 18:00

שנות נסיון: 4

שמי סיגל בתר, אני בת , אם לשתי בנות, מאמנת אישית ועסקית מתמחה באימון, פיתוח וליווי מנהלים בכירים. בוגרת ביה"ס להקשבה הוויה וטרנספורמציה אימושיין, מאמנת מקצועית (PCIL) ומדריכה מוסמכת (סופרויזורית) מטעם לשכת המאמנים בישראל.

הגעתי לתחום האימון לאחר שנות ניהול פרויקטים בתחום ההייטק ובתחום התכנון והפיתוח האורבאני.
בעבודתי, נחשפתי למורכבותם של מערכות עסקיות גדולות במישור הכספי, האנושי והמקצועי.
אף כי הגעתי מהתחום הטכנולוגי, תמיד התעניינתי מאוד בהתנהגות אנושית ובמיוחד בצמיחה והתפתחות אישית.

לפני כחמש שנים החלטתי לעזוב את עבודתי בהייטק. הכמיהה להבין טוב יותר את הצדדים הרגשיים והשכליים בהתנהגות האנושית, והרצון לפעול לטובת איכות החיים שלי, הובילו אותי ללימודי אימון הוויתי בשיטת סאטיה.
לימודי האימון ההוויתי חידדו אצלי את ההבנה שרווחה אישית (Well Being) היא מפתח לצמיחה אישית ופריצות דרך בכל תחומי החיים, ושמערכות היחסים בחיינו הן הבסיס לכל מה שעובד ולא עובד לנו.

כמי שעשתה את הדרך מעולם ההייטק החוצה, אני מכירה היטב את ההתמודדויות והכאבים בעולם זה, ואת האתגרים הרבים הצפויים למחליטים לבחור בדרך חדשה.
היום, אני רואה בעצמי מנטורית לעובדי הייטק שמאוד מתלבטים לגבי המשך הדרך שלהם בעולם ההייטק.
יחד אנחנו מבררים את האפשרויות, את המשמעויות ואני מלווה אותם יד ביד בתהליך קבלת ההחלטות והטמעת השינויים.

אני מאמינה שכל אדם ללא יוצא מהכלל שואף לצמוח ולהיות במקום טוב יותר בתחום מסוים בחייו. אני גם מאמינה שכל מי ששואף לצמוח יכול לעשות זאת אם יבחר לעבור תהליך שבו יעמיק את ההיכרות עם עצמו, עם תפיסות העולם שלו ועם האמונות המגבילות שמסתתרות עמוק בתוכו.

באתר זה אני פותחת בפניכם דלת לעולם האימון האישי והעסקי על פי ראית עולמי ושיטת העבודה בה אני מאמינה. אתם מוזמנים לקרוא את המאמרים והטיפים המתפרסמים באתר, להפנות אלי שאלות המטרידות אתכם בנושאי איכות חיים ורווחה אישית, להתעניין במועדי ההרצאות המגוונות שאני מקיימת וכמובן לפנות אלי בנוגע לאימון אישי, עסקי וסדנאות לפיתוח מנהלים.

אשמח ללוות אתכם בצמיחתכם האישית ממקום בריא יותר, מאושר יותר ונינוח יותר


פנו אלי בכל שאלה,

סיגל בתר | מלווה לצמיחה


תגובות

סיגל בתר

מאמנת הווייתית לפיתוח אישי ...

עסקים מומלצים בתחום

נטלי  בן אטיה נטלי בן אטיה
האני שנועדתי להיות
ניר מקובסקי מלווה עסקים  מנחה סדנאות קפיצה לגובה ניר מקובסקי מלווה עסקים מנחה סדנאות קפיצה לגובה
ניר מקבסקי- מצויינות עיסקית