בתהליך..המתן בבקשה.

Better Being

שירותים

הפנייה לשיחת הכנה לקראת פגישה חשובה

שיחת ההכנה הינה שיחת אימון ממוקדת לקראת פגישה או שיחה חשובה, מצגת, או כל אינטראקציה משמעותית שאנו עומדים בפניה ושתוצאתה חשובה לנו. שיחת ההכנה מתמקדת במי שאנו רוצים להיות בפגישה – משמע, את מי יפגוש הצד השני. היא מבוססת על הנחת היסוד שתוצאות הן פונקציה של הוויה (being): מי אני בהתייחסות לאנשים ומצבים, והאופן שבו הסביבה חווה אותי.

השיחה לוקחת בחשבון את הפחדים והדאגות שלנו לקראת הפגישה, את הנסיבות, את המציאות, ומתמקדת בדרך שבה אנו רוצים לנהל את ההוויה שלנו במהלכה. מדובר בשיחת אימון ממוקדת, חד פעמית, אשר מסייעת לנו להיות בהירים וממוקדים בעת הפגישה, כך שנוכל להשיג את התוצאות הרצויות לנו.

אורכה של שיחת ההכנה כשעה וחצי עד שעתיים

הפנייה לתהליך אימון אישי בן 10 פגישות

תהליך האימון כולל:
1. שיחת הכרות שאורכה בין שעה וחצי לשעתיים.
2. שיחת אימון אחת לשבוע – בת 60 דקות, ביום ובשעה קבועים מראש.
3. שיחת סיכום להשלמת האימון.
קיימת אפשרות לקיים שיחת הכנה לקראת פגישה חשובה שאורכה שעה בתאום ובתשלום נפרדים.

הפניה להרצאה במסגרת חוג בית 15-20 משתתפים

ההרצאות נכתבו בהשראת שיטת סאטיה, אשר מביאה עמה תפיסת עולם וכלים שמקורם בבודהיזם הטיבטי. תפיסת עולם עמוקה, חושבת ונוקבת, המובילה ללימוד עצמי, לצמיחה ולאושר פנימי. ההרצאות מרחיבות אופקים, מרגשות ומעניקות תובנות חדשות וכלים שימושיים לעולמו האישי והמקצועי של כל אחד.

הפניה להרצאה בארגון

הרצאות העשרה מרתקות ומעוררות השראה, הנותנות מענה במגוון נושאים רבי-חשיבות לכולנו: כלים להתמודדות עם מתח ולחץ בחיי היומיום, שמירה על אורח חיים בריא ומאוזן, שיפור הזיכרון, חשיבה חיובית ויצירתיות, צמיחה אישית והשגת יעדים בנינוחות.

הפניה לסדנה לפיתוח מנהלים

סידרת סדנאות לפיתוח מנהלים, אשר מביאות לתוך העולם העסקי תפיסת עולם שונה, אשר שמה במרכז את הרווחה האישית (well being) של הפרט, מתוך ההבנה שצמיחה אישית הינה תנאי הכרחי לצמיחתו של העסק כולו.
בסדנאות מועברים כלים פשוטים שנועדו לעודד את ההגשמה העצמית של העובד, כחלק מהמארג הרחב אליו הוא שייך ומושם דגש על פיתוח מערכות יחסים מעצימות בארגון. המשתתף בתוכנית נהנה ממפגש מרחיב אופקים ומרגש, לצד תובנות חדשות וכלים שימושיים לעולמו האישי והמקצועי.

הסדנאות המוצעות במסגרת התוכנית לפיתוח מנהלים:

התוכנית כוללת 4 סדנאות, משך כל סדנא 4 שעות.
קהל היעד: מנהלים ומנהלים בכירים

אירוח חוג בית

אירוח חוג בית של 8 משתתפים לפחות

סיגל בתר

מאמנת הווייתית לפיתוח אישי ...

עסקים מומלצים בתחום

ארם  דקל ארם דקל
ייעוץ עסקי 3D-מימד עיסקי-מימד אישי-מימד ריגשי
דורית לוז - "לזוז" אימון  שמזיז עצמאים שרוצים יותר דורית לוז - "לזוז" אימון שמזיז עצמאים שרוצים יותר
דורית לוז "לזוז" - אימון עסקי-סדנת מכירות-הכנה ל10 דקות