בתהליך..המתן בבקשה.

סגית אלמליח - שיווק דיגיטלי

שירותים

פרסום בפייסבוק ובאינסטגרם

פרסום בפייסבוק ואינסטגרם מאפשר הצגת מודעות בפני גולשים בזמן גלישה ברשתות חברתיות אלו או אתרים שותפים. הפרסום יכול לסייע בקידום פעילות הדפים העסקיים ברשתות החברתיות או להפנות את הגולשים לאתר/דף נחיתה חיצוניים. טרגוט הגולשים נעשה באמצעות פרמטרים כמו מיקום גיאוגרפי, מאפיינים דמוגרפיים, תחומי עניין ועוד.

קידום ממומן בגוגל

קידום ממומן בגוגל ברשת החיפוש, רשת המדיה, Google Shopping ו/או YouTube. מאפשר הצגת מודעות בפני גולשים בעת שהם מבצעים חיפוש של המוצרים/שירותים שלכם בגוגל, וכן הצגת מודעות ברחבי האינטרנט בפני גולשים על פי דמוגרפיה, תחומי עניין, אינטראקציה קודמת עם העסק ועוד.

קידום אתרים בגוגל - SEO

קידום אתרים אורגני מביא את האתר לתוצאות מובילות בעמוד התוצאות הראשון בגוגל, וכך לאורך זמן להגדיל את כמות התנועה האיכותית לאתר. בניגוד לקידום ממומן, קידום אורגני הוא תהליך שתוצאותיו משמעותיות יותר בטווח הארוך, ככל שהאתר מופיע במיקומים מובילים במספר גדול של חיפושים.

פרסום בטאבולה ואאוטבריין

פרסום בטאבולה ואאוטבריין מאפשר חשיפה גבוהה של מודעות בפורטלים ואתרי תוכן וחדשות מובילים ברחבי האינטרנט, בעלות נמוכה. מודעות בטאבולה ואאוטבריין מפנות את הגולשים למאמרי תוכן המספקים להם מידע שימושי על מוצרים/שירותים, וכך תורמים למיתוג ואמון בעסק.

פרסום בלינקדאין

פרסום בלינקדאין מיועד לעסקי B2B, כלומר עסקים שמספקים מוצרים/שירותים לשוק העסקי, ומאפשר הצגה של מודעות בפני גולשים בהתאם לגיל ו/או המגדר שלהם, תחום העיסוק שלהם, תחום הלימוד שלהם, תפקידם, ותק בתפקיד, גודל החברה בה הם עובדים ועוד.

פרסום בווייז

פרסום בווייז מאפשר הצגת מודעות בפני נהגים הנוסעים בקרבת מקום העסק בעת שהם מנווטים באמצעות אפליקציית WAZE. מודעות בווייז מובילות לחשיפה גבוהה, מאפשרות הצגה של פרטי העסק, דרכי התקשרות ומבצעים, ומאפשרות לנהגים לנווט לבית העסק.

שיווק דיגיטלי לעמותות

בניית אסטרטגיה שיווקית מותאמת אישית בהתאם למטרות העמותה והתקציב העומד לרשותה למקסום תוצאות. בסל השירותים שלנו מגוון רחב של ערוצי שיווק דיגיטלי, ביניהם תוכנית גוגל לעמותות, אשר מציעה מענק של עד $10,000 בחודש לפרסום ברשת החיפוש של גוגל, פרסום ברשת המדיה של גוגל ויוטיוב, שיווק ברשתות חברתיות, קידום אתרים אורגני, דיוור ישיר ועוד.
שיווק דיגיטלי לעמותה יכול לשרת את הארגון למטרות שונות – חשיפת העמותה ופעילותה לציבור הרחב, גיוס מתנדבים, גיוס תרומות ועוד.

סגית אלמליח

שיווק דיגיטלי