בתהליך..המתן בבקשה.

מורת דרך מוסמכת

מילות מפתח:

אודות

יש בי אהבה עצומה לארץ ישראל , לאנשים שבה , לנופים , למקומות הקדושים, להיסטוריה , לארכיאולוגיה ולטבע הקסום והמגוון. .
את האהבה הזו אני משתפת ומעבירה בטיולים, בסיורים עירוניים , במפגשי אנשים ועוד.
סיימתי תואר ראשון בלימודי א"י בבר אילן בהצטיינות ומורת דרך מוסמכת .

אם אתם מכירים אנשים שרוצים לצאת לטייל, חברה שמחפשת יום גיבוש,משפחה שרוצה לחגוג יום הולדת או פשוט קבוצת חברים שרוצה לצאת לטייל - מוזמנים לייצור עימי קשר

כך זה התחיל......
את אהבתי לארץ קיבלתי כבר בגיל צעיר בשבט אביב בצופי תל אביב....
זה התחזק בשלוש שנים בחוג נוער של ב"ס שדה הר מירון
ובבגרות 6 יחידות בלימודי א"י....
אז כמה ברור היה שאתגייס לצבא בתחום... ואכן שירתי שלוש שנים כקצינת חינוך וידיעת הארץ . את החצי שנה עד הגיוס ניצלתי בצורה מושלמת בהתנדבות ברשות שמורות הטבע בעין גדי (משם התמונה 😄) ומעקב אחרי נמרים (ליתר דיוק חומיבבה) במסגרת המחקר של גיורא אילני.
לאחר השירות עבדתי כמדריכת טיולים בחברת טללים שהיתה אז בראשית דרכה ברחוב המעין בגבעתים.... ובמקביל למדתי תואר ראשון בלימודי א"י בבר אילן אותו סיימתי בהצטיינות.

אבל...... ברגע מסויים שיניתי דרך והגעתי למקומות אחרים נפלאים.... ,וב2001 פתחתי סטודיו לקרמיקה בביתי בצורן שהוא פעיל עם חוגי מבוגרים , סדנאות, מכירת מתנות ועוד....(מוזמנים לבקר באתר www.amramstudio.co.il)

ביוני 2015 התחלתי את דרכי , בהתנדבות, בעמותת מגדלאור , ויחד עם שותף לדרך אנו מובילים ואני מדריכה את הקבוצה בשביל ישראל ועוד טיולים מגוונים אחרי. הקבוצה משלבת אנשים עם מוגבלות ראיה ועיוורים. אחרי 25 שנה שלא הדרכתי .... חזרתי לאהבתי הגדולה וזה הביא אותי ללמוד קורס מורי דרך ביד בן צבי בירושלים.

כיום אני שמחה לצאת ולהדריך את מי שרוצה להכיר וללמוד את הארץ לעומק, להכיר תרבויות דתות , ללמוד הסטוריה , ארכיאולוגיה ולהנות מהטבע המגוון והמיוחד שיש לנו בארץ

תגובות

ענת עמרם - מורת דרך

תיירות