בתהליך..המתן בבקשה.

מעבר למילים - המרכז לתקשורת מעצימה

מילות מפתח: ערבי נשים , ערבי גיבוש לעובדים , זוגיות , סדנאות לאנשי חינוך , הרצאות להורים , הרצאות לארגונים , הרצאות לחברות , ילדים הורים ותקשורת , ימי עיון לעובדים , אנשי שיווק

אודות

השיטה של מעבר למילים מטרתה לימוד והקניית מיומנויות תקשורת רגשית במגוון תחומים בחיים, החל מההיבט האישיחברתי ועד ההיבט העסקי.
השיטה מאפשרת את שינוי התפיסה אצל האחר על ידי שינוי אופן ההתבטאות שלנו, כמו גם החלפת התקשורת התגובתית בתקשורת מושכלת ונשלטת.
מדוע השיטה הזו עובדת?
השיטה בנויה על שינוי קטן ופשוט בתוך השיח היומיומי שלנו אשר משנה מהותית את אופן העברת וקבלת המסר ומייצר תקשורת חיובית ורותמת.

שמי איילה כהן, אני עוסקת בהרצאות כ שנה ועובדת עם מגוון רחב של לקוחות הן בתחום הפרטי והן בתחום העסקי.
במשך השנים התחדדה אצלי ההבנה כי עולם התקשורת בינינו לבין עצמנו ובנינו לבין הסביבה לוקה בטעויות הנובעות מחוסר הבנה של יסודות התקשורת, ואיך היא משפיעה על הרגשות שלנו, של כולנו.
תקשורת רגשית וההבנה מהי תקשורת הינן המפתח לכל מערכות היחסים באשר הן. שיחה אינה מתחילה במילה, אלה עוד לפני על ידי הראיה וההקשבה.
כתבתי עשרות מאמרים והרצאותיי עוסקות בנושאים שונים ומגוונים סביב עולם התקשורת הרגשית, וכולן הרצאות משנות חשיבה ומעניקות כלים יישומיים יומיומיים.
בין היתר, שידרתי שנתיים ברדיו ללא הפסקה (FM ).
בין לקוחתי נמנות חברות כגון: צהל, ארגון בתי המשפט, בזק, ארגון נעמת, ארגון ויצו, עיריות שונות (ביניהן רמת גן, חולון, נתניה) בתי ספר שונים ועוד.
ולקוחות פרטיים ממגוון מגזרים כגון: רופאים, עורכי דין, כלכלנים, פוליטיקאים, יועצים ועוד רבים.
שיטה זו היא ייחודית בארץ ואני מזמינה אתכם לבוא וללמוד על עולם התקשורת שפוגש אותנו בכל תחומי החיים, בכל סיטואציה, ובכל זמן, וללמוד כיצד לשחק עם הקלפים שהבנת ולמידת העולם הזה יכולות להקנות לכם.

תגובות

איילה כהן

הרצאות, סדנאות, ימי עיון וה...

עסקים מומלצים בתחום

קרן  שמש קרן שמש
קרן שמש
מרגה  יונוביץ מרגה יונוביץ
מרגה יונוביץ- להתאהב בעצמך בדרך לזוגיות בריאה.
ילי  רייכרט ילי רייכרט
ילי רייכרט- אימון רגשי צילום ואמנות