Top services

מרחב רפוי משפחתי - 100 נקודות (כמות הנקודות לשירות)

ע"י גיא אילון מרחב ריפוי משפחתי

במרחב ריפוי משפחתי אני ואילת אילון עובדים עם ההורה, לרוב עם האם, ללא נוכחות הילד. עשייה זו מתבססת על ההבנה שניתן להתחבר לילד דרך ההורה שלו ובשימוש בטכניקות שונות וייחודיות אנו מצליחים לקבל תמונה רב ממדית ועשירה של עולמו ובעיקר של האופן בו הוא חווה את המציאות, תמונה אשר לא יכולה להתקבל באמצעי התקשורת הרגילים שלנו. ניתן לומר שאנו – הן המטפלים והן ההורה הנוכח, הופכים במובן מסוים לרגע להיות הילד, כמו לשהות בתוך עורו, רגשותיו ומחשבותיו, ומתוכו אנו לומדים על מצבו, על תפישת המציאות שלו ועל מה נחוץ לו על מנת לעבור תהליך מיטיב ומאוזן של גדילה והתעצמות.

עבודות דפוס מ-50 עד 100 ש''ח - 5 נקודות (כמות הנקודות לשירות)

ע"י עמוס זיו בית דפוס

מגוון רב של עבודות דפוס כגון: כרטיסי ביקור, פליירים קאפות, ניירת משרדית

תיקון תאונה - 100 נקודות (כמות הנקודות לשירות)

ע"י מוסך חיבה

תיקון תאונה כולל פחחות וצבע כולל חלפים

ליווי עיסקי - שותפים לדרך, להצלחה , לדילמות, לאתגרים - עם ניסיון והבטחה שהצלחה איננה מיקרית - 0 נקודות (כמות הנקודות לשירות)

ע"י ניר מקובסקי מלווה עסקים מנחה סדנאות קפיצה לגובה

להקמה החגיגית של העסק או היזמות שלך קדמה תשוקה עזה להצליח ואהבה גדולה לתחום בו בחרת. נכנסת לעניינים עם המון רצון, חשק ומוטיבציה. אז מה קרה פתאום? למה אחרי חודשים בודדים אתה חש מיואש ומדוכדך, מנסה לשרוד ושוכח שבעצם, רצית להוביל ולא להיגרר? הצלחה היא לא מקרית. היא מתוכננת, ומתוכננת טוב. עסקים מדשדשים בגלל סיבה אחת, ועצוב כמה שזה פשוט: היעדר ניהול וליווי נכון. זה הכל. בבסיס כל מיזם מצליח עומד ליווי מעולה. תמיד. זו האופציה היחידה והבלעדית לצמוח, וזו הסיבה שאנחנו כאן. בין אם אתה בעל עסק בודד, מנהל חברה גדולה או יזם מתחיל, השליחות שלנו היא להניע אותך קדימה על ידי תכנון מושכל, שרטוט חזון, בניית דרך, הצבת יעדים (ולא זה לא רק ריאליים – אלא מה באמת רוצים) ויישום פרקטי בשטח. מבטיחים להקפיץ לגובה אחרי כל ההקדמות, בואו נעשה הכרות: אלכס פטרשק (תמונה) מאמן עסקי ואישי, מנחה סדנאות למצוינות בעסקים. מומחה בהעלאת רווחיות ותכנון הצלחות ניר מקובסקי (תמונה) Accelerator (מאיץ), אלוף בניהול סטרטאפים ענקיים. מוביל פרויקטים, עסקים ויחידים להצלחה לאחר שנים של פעילות מבורכת בתחומי הניהול, היזמות, הסטרטאפים והשיווק, החלטנו לנתב את הידע והניסיון הרבים לניהול וליווי עסקים בהקמה והצלת עסקים מדשדשים. בכל פרויקט מניע אותנו רק אינטרס אחד – טובת העסק. אנחנו מאמינים שהדרך הכי מתוחכמת להצלחה היא פשטות. אתה יודע מצוין מה אתה רוצה ולאן אתה שואף. לנו יש את הניסיון והפרקטיקה איך לגרום לדברים לקרות. יחד נפרוט את החלום לפרוטות מעשיות, נחתור יד ביד, נזיע ונעבוד קשה עד ההצלחה. באמצעות גישה פשוטה וכלים יישומיים להפליא, ניצוק בסיס אישי של מצוינות, ניצור את השינוי המיוחל ונעלה את העסק למסלול המראה. מכאן אפשר רק לגדול הצמיחה המשותפת שלנו מסלול ההמראה מורכב משני עקרונות המותנים זה בזה: גישה וכלים. גם אם יוקנו כלים טובים מאד, לא ייוצר שינוי משמעותי לטובה ללא גישה נכונה. באותה מידה, גם אם נעשה את הסוויצ' בגישה, אך ללא מתן כלים תכליתיים וידידותיים, ניכשל מהר מאד. 1. הגישה אחרי הקושי הראשון והשני שנערם בדרך, בעלי עסקים ויזמים רבים מאבדים את האמון בעצמם וביכולותיהם. ההתלהבות הראשונית דועכת וממילא המהלך כולו חורק. איך אפשר לשנות? * נייצר מוטיבציה לעשייה, להרגיש שאפשר, כדאי ויש סיבה להשקיע * נקבע משמעת עצמית, ביצוע משימות ללא פשרות, וכשלך קשה – אנחנו נדחוף ונתעקש *נחזק חשיבה חיובית - וראיית אופק אופטימי ליוזמה שלכם, נטמיע אמון וביטחון כי כן, אתה יכול ואתה תצליח! הכלים סדרת כלים ייחודיים וידידותיים למשתמש יובילו את תהליך הצמיחה או השיקום. עם האנרגיות החדשות שלך והפרקטיקה המקצועית שלנו ניצור שגשוג אמיתי ובר קיימא * נגדיר חזון ונחתור אליו בבהירות ובהתמדה * נבנה תכנון ויעדים * מיפוי של היכולות הקיימות והחוזקות, שיווק ממוקד * זיהוי קהל יעד, קהל היעד הפוטנציאלי והרצוי * מכירות ונתרגל טיפול בהתנגדויות * ואיך אפשר דווקא אז למצות ולהשיג יותר ננהל את הכספים , תזרים, מחזור והתנהלות נכונה מול הבנק והכי חשוב- נוביל את העסק ולא נהיה אלה שנגררים אחריו רוצה לשמוע יותר, להבין ולהיווכח בהצלחה האישית שלך? היכון הכן - - - צא! מכאן מתחילים להמריא

פרסום במגזין מדור לדור - 10 נקודות (כמות הנקודות לשירות)

ע"י יהודית לוטואק

פרסום במגזין

עיצוב אריזות - 100 נקודות (כמות הנקודות לשירות)

ע"י אליעזר ממן

עבודות דפוס-מינימום הזמנה 500 ש"ח - 40 נקודות (כמות הנקודות לשירות)

ע"י מוריס מנשה סטודי אפקט-טיב

כל עבודות דפוס דיגיטלי ואופסט מ- 500 ש"ח

יעוץ אישי ועסקי - 0 נקודות (כמות הנקודות לשירות)

ע"י נתן אמסטר מאבחן. מטפל. מתקשר

פגישה אישית בת שעה וחצי. בפגישה זו אני עורך אבחון מקיף לבעיה שאת/ה שואלת עליה ואין לך עליה תשובה.זה יכול להיות בכול תחום: זוגיות, פרנסה, קריירה או מערכות יחסים. מערכת הכלים שיצרתי מאפשרת לי לתת לך תשובה דרך אבחון באמצעות הדופק (הכול רשום במערכת האנרגטית) ובאמצעות כלי מדויק שאני קורא לו תקשור יותר נכון לקרוא לא חיבור. יש לי את היכולת להתחבר אליך ולראות דרך סיפור החיים הייחודי שלך כיצד יצרת חסימות כדי להגן על עצמך ואני יכול להראות לך כיצד לשחרר אותן. 400 ש"ח למפגש בודד.

סדרת מפגשי יעוץ ביוגראפי - 0 נקודות (כמות הנקודות לשירות)

ע"י עופרה יעקב הצופן הביוגרפי

מפגשים אישיים המאפשרים לאדם להתבונן בסיפור חייו, לזהות את הקשרים בין האירועים השונים הנראים כבלתי קשורים לכאורה. פיענוח צופן האירועים האישיים בעבר מאפשר הרחבת התודעה והחשיבה כלפי אירועי ההווה ומשפר ההתגברות על אירועי העתיד. כל מפגש הינו שעה, ויתקיים בפלמ"ח 10, נתניה

טיפול כירופרקטי חודשי חופשי - 130 נקודות (כמות הנקודות לשירות)

ע"י ד"ר רונן מנדי כירופרקט

כיוונונים כירופרקטיים (שיחרור לחצים מצטברים מעמוד השידרה) כדאי שייעשו באופן סדיר. הבנתי את זה אחרי שאני מטפל בילדים, אימהות ומשפחות, כבר מעל 16 שנים. התדירות המומלצת לכיוונון כירופרקטי סדיר היא פעם בשבוע. על מנת למנוע ולהאט ניוון של המפרקים וחוליות עמוד השידרה. לכן החלטתי שאם אדם משלם על 4 כיוונונים חודשיים, הוא יוכל להגיע גם יותר פעמים בחודש לכיוונון (עד 12 פעמים בחודש).