יו"רים מספרים

חלי פודה - מאסטר רייקי  יוצרת ומרצה חלי פודה - מאסטר רייקי יוצרת ומרצה
חלי פודה- מאסטר רייקי יוצרת ומרצה

זכות וכבוד עבורי להיות יו"ר בביז. מאז ומתמיד נתינה היא חלק ממני... בביז גיליתי שאני יכולה לצמוח אישית ועסקית בו-בזמן שאני גם משקיעה מן הזמן והאנרגיה שלי - לטובת השראה והעצמה של בעלות ובעלי עסקים נוספים. כמו שאמר סם וולטון (מייסד וולמארט): "יחידים אינם מנצחים. צוותים מנצחים", כך גם אני מאמינה שבכוחות משותפים, זו הדרך הנכונה - וגם המהנה ביותר - לצמוח. תודה לביז, למשה חרלופסקי, ליניב אורבך ולרוני שלס על האמון המתמשך בי!

להיות יו"ר !!!! זה להביא את העוצמות, את מנועי החיים שלי אל קבוצה של אנשים. זה לתת מבלי לחשוב את כל מה שיש בתוכי, את ההקשבה, את הנתינה, את הידע, את המקצועיות, את ההובלה, את המנהיגות, את החיוך, את החום. ומה הסיבה לעשות את כל זה ? כדי לייצר רשת קשרים עסקית חברית, המאפשרת את הידיעה שאתה לא נמצא שם לבד. בכל יום יש עוד ועוד חברים שמשווקים אותך, משגררים אותך, כי אתה זה אתה. והתוצאה? עסק שגדל מיום ליום. אתגרים חדשים. פלטורמה שמאפשרת לך להעיז , לקפוץ למים, לנסות, לצאת מאזורי הנוחות שלך ודרך זה לצמוח ולגדול. " עסקים עושים עסקים " אנשים עושים עסקים" כי אנשים זה אנשים ובנו הכל מתחיל וגם נגמר.

אף פעם לא הייתי מנהלת אף פעם לא הנחיתי קבוצה אבל תמיד היה ברור לי שאני סוג של מנהיגה. בדרכי, בעצמאות, עם הקשבה ואכפתיות. בביז ובתפקיד היורי'ת כל זה מתאפשר . הידיעה שיש על מי לסמוך, יש עם מי להתיעץ ויש עם מי לעבוד היא שנותנת את הכוח. כמובן שכישורי ונסיוני כמאמנת משתלבים נהדר בתפקיד. תודה ביז תודה משה ותודה לחברי המאמנים שאת חלקכם אני לא מכירה, ובכל זאת משתפכת.

להיות יו״ר זה לפתח את ה... חוש השישי ולגייס אותו לשדרוג היכולות האישיות שלי, ולשדרוג היכולות של מי שנמצא איתי בקבוצה. זה לזהות בכל חבר קבוצה תכונות שהוא עצמו לא מודע אליהן, לעזור לו להכיר בהן, להפעילן, להעצים ולגדול - לטובתו העסקית ולטובת הקבוצה. זה לדאוג ליצירת מרקם אנושי ועסקי איכותי ולשימור האווירה החמה והחברית בקבוצה, עם שיפור האינטראקציה בין חבריה. להיות יו״ר זה לפתח ראיה רב מימדית, לשלב מבט על ולהבחין בדברים הגדולים והמהותיים ולשים לב לדקויות מהותיות לא פחות. זה לזהות את המגמות והתהליכים או לחזות אותם ע״ג ציר הזמן, בהתפתחותם, ולהיערך לשינויים. זה להכין נשימה לריצה למרחקים ארוכים, להגדיר מטרות ולהגיע אליהן ביחד, מבלי לשכוח ליהנות מהדרך.

ענת  עמרם- סטודיו לקרמיקה ענת עמרם- סטודיו לקרמיקה
סטודיו לאמנויות וקרמיקה

תפקיד היו"ר עבורי הוא אתגר מעניין שמטרתו להביא קבוצה של עצמאים להצלחה בעסקים. התפקיד נותן לי אפשרות לתת ולהנחות אנשים, לעזור להתקדם קדימה, זו נתינה שמביאה הרבה אושר. עשיה זו גם חיזקה אצלי תכונות של מנהיגות שהביאו גם אותי להתקדם קדימה למקומות חדשים... אני שמחה מאד להיות חלק מההצלחה של האתר ! ושותפה לצוות הנפלא. תודה.

שחר שמרת דיגיטל  מומחה מחשוב ואינטרנט שחר שמרת דיגיטל מומחה מחשוב ואינטרנט
שמרת דיגיטל - מומחה מחשוב ואינטרנט

להיות יו"ר בשבילי זה קודם כל להוביל מישהו כמוני להצלחה. אני יודע שכמה שזה מאתגר להיות עצמאי במדינת ישראל, זה מאתגר פי כמה להיות שכיר וכל מי ששכל בראשו צריך לשאוף לא לעבוד עבור אף אחד אחר, רק עבור עצמו BizMakeBiz, אני יודע שכל אחד יכול, אם הוא רק יקבל את הכלים הנכונים ואת ההדרכה הנכונה, אז השמיים הם הגבול, ולכן שמתי לי למטרה לעזור ולקדם כל בעל עסק ומשפחתו, ומאז שנחשפתי לכלי האדיר ששמו נטוורקינג ולארגון היותר אדיר – שיתן לי לעזור לו ונתחיל בחבריי קבוצתי...

שי אייזנברג -  הפקות וידאו שי אייזנברג - הפקות וידאו
שי אייזנברג - הפקות וידאו

מעולם לא ראיתי את עצמי מנהל או מנהיג קבוצה של אנשים. המקום הזה בביז שעוזר להתפתחות אישית של כל אחד מאיתנו, הוביל אותי לשם. להיות יו"ר זה עוד שלב בהתפתחות. כשהגעתי לביז היו"רית שלי הייתה סוג של מנטורית לנטוורקינג ולהשתלבות בעולם העיסקי ולאחר תקופה ארוכה בארגון הרגשתי שהגיע הזמן להחזיר לארגון ולהוביל אנשים להצלחה. להיות יו"ר זה לתת מעצמך. להיות יו"ר זה בהחלט לשים גם את העסק שלך במרכז ולהגיד לעצמך, אני עושה בשבילו הכל, גם אם זה מחוץ לאזור הנוחות.

הצטרף אלינו! זה בחינם!