יו"רים מספרים

אבלין מרקוביץ מנטורית עסקית ואישית אבלין מרקוביץ מנטורית עסקית ואישית

מרכז אבלין מרקוביץ 0545984581

עצמית בהגשמה צעד כל קודם זהו בשבילי יור"ית להיות , נפרד בלתי וחלק עצמי בביטוי לזולת ועזרה מהנתינה . המסע ויצירה. גילוי של למסע למסע. קבוצה חברי את מובילה אניומעצים מרתק מסע בעצמנו. אמונהשל . הזה המסע שלה תוצאה - עסקית הצלחה ואישית יחד. לעסק שלנו עמוקחיבור , אחד כל של וליעוד ולחלומות לרצונות לעצמנו מאתנו . שהצבנו למטרות להגיע ועוזר השני את אחד  שמפרה עצום כוח אנחנוביחד גדולה באהבה וחבר. חבר כל של מהצלחה מחדש מתרגשת פעם כללעצמינו. - אוולין מרקוביץ, יו"ר מעגל עסקי.

דן בחר - בוטיק התוכנות שלכם דן בחר - בוטיק התוכנות שלכם

דן בחר - בוטיק התוכנות

פגשתי בחיי הרבה מאוד אנשים רובם מדהימים. אך מתוכם קיימים מעט מאוד אנשים שיכולים לענות להגדרה שלי "מנהיג" ההגדרה שלי של מנהיג היא: "אדם שאנשים הולכים אחריו בדרך אך ורק בגלל שהם בחרו בכך בחירה אמיתית". אדם שניכן בסגולה זו הוא אדם גדול יחיד במינו וסגולה זו יכולה למנף אותנו כאנשים כמעט בכל תחום שנביט בו אם זה קריירה, משפחה וילדים חברים או כל קשר אם אנשים בעלי קרבה כזו או אחרת. יו"ר בארגון נטוורקינג הוא אחד התפקידים שדורש מנהיגות "נטו" לפי הגדרתי כי בלהוביל אנשים להצלחה כלכלית אנשים עצמאיים שסיימו את שרותם הצבאי ובחרו בשלב כלשהוא להיות אחראים לגורלם הכלכלי וללא בוס על הראש, שלא חייבים ללכת איתנו או להיות חברים בקבוצה שלנו או בכלל ללכת בדרך הנטוורקינג דרך שדורשת עבודה, הקדשת זמן ולמידה ומתגמלת מאוד את מי שמאמין ומתמיד בה. אני לא רואה אפשרות אחרת אלא להיות מנהיג. נתנה לי זכות גדולה להביא את יכולת המנהיגות שלי ולהוביל את האנשים הגדולים בקבוצתי להצלחה כלכלית שזה משימה מאוד אתגרית בתקופתנו.

יורי"ת עבורי זוהי חוויה מרגשת, מאתגרת בעלת עוצמות שמטרתי להוביל בעלי עסקים להנעה והצלחה תוך שמירה על כללים, ערכים ועשייה לעבר מטרות משותפות של הקבוצה, ושמירה על מקצועיות של כל אחד בתחומו. פועלת מתוך ערכים של נתינה, הקשבה, ידע, מקצועיות, סובלנות, האצלת סמכויות מכוונות למינוף ושיגרור בעלי העסקים בקבוצה. על רחבת הריקודים רוקדות אין ספור הזדמנויות עסקיות רק כדאי לדעת מתי ואיך להרים את הכפפה. יש לנו בביז את הפלטפורמה הכי אפקטיבית למינוף בעלי העסקים המוטו שלי: תן קבל תצליח!!!! תודה על ההזדמנות והאמונה להוביל את קבוצת עסקים עושים באהבה

חלי פודה-מאסטר רייקי סדנאות טיפולים והרצאות חלי פודה-מאסטר רייקי סדנאות טיפולים והרצאות

חלי פודה מאסטר רייקי ויוצרת - סדנאות טיפולים והרצאות 054-5256509

זכות וכבוד עבורי להיות יו"ר בביז. מאז ומתמיד נתינה היא חלק ממני... בביז גיליתי שאני יכולה לצמוח אישית ועסקית בו-בזמן שאני גם משקיעה מן הזמן והאנרגיה שלי - לטובת השראה והעצמה של בעלות ובעלי עסקים נוספים. כמו שאמר סם וולטון (מייסד וולמארט): "יחידים אינם מנצחים. צוותים מנצחים", כך גם אני מאמינה שבכוחות משותפים, זו הדרך הנכונה - וגם המהנה ביותר - לצמוח. תודה לביז, למשה חרלופסקי, ליניב אורבך ולרוני שלס על האמון המתמשך בי!

יניב אורבך יניב אורבך

orbach coaching

להיות יו"ר !!!! זה להביא את העוצמות, את מנועי החיים שלי אל קבוצה של אנשים. זה לתת מבלי לחשוב את כל מה שיש בתוכי, את ההקשבה, את הנתינה, את הידע, את המקצועיות, את ההובלה, את המנהיגות, את החיוך, את החום. ומה הסיבה לעשות את כל זה ? כדי לייצר רשת קשרים עסקית חברית, המאפשרת את הידיעה שאתה לא נמצא שם לבד. בכל יום יש עוד ועוד חברים שמשווקים אותך, משגררים אותך, כי אתה זה אתה. והתוצאה? עסק שגדל מיום ליום. אתגרים חדשים. פלטורמה שמאפשרת לך להעיז , לקפוץ למים, לנסות, לצאת מאזורי הנוחות שלך ודרך זה לצמוח ולגדול. " עסקים עושים עסקים " אנשים עושים עסקים" כי אנשים זה אנשים ובנו הכל מתחיל וגם נגמר.

אף פעם לא הייתי מנהלת אף פעם לא הנחיתי קבוצה אבל תמיד היה ברור לי שאני סוג של מנהיגה. בדרכי, בעצמאות, עם הקשבה ואכפתיות. בביז ובתפקיד היורי'ת כל זה מתאפשר . הידיעה שיש על מי לסמוך, יש עם מי להתיעץ ויש עם מי לעבוד היא שנותנת את הכוח. כמובן שכישורי ונסיוני כמאמנת משתלבים נהדר בתפקיד. תודה ביז תודה משה ותודה לחברי המאמנים שאת חלקכם אני לא מכירה, ובכל זאת משתפכת.

להיות יו"ר בשבילי זו זכות גדולה , זו הזדמנות ללמוד על עצמי ועל העסק שלי מתוך הובלת הקבוצה . במהלך חיי לא יכולתי לדמיין את עצמי מדברת מול קהל בחופשיות ובבטחון ובטח שלא חשבתי שאוכל להוביל קבוצה . בביז ניתנה לי ההזדמנות המופלאה להתפתח ,להשתנות ולהגיע למקומות חדשים . ביז עבורי היא משפחה ובטחון , מקום בו לכולם דבר אחד משותף . מעבר לצד הרגשי , ביז משאיר אותנו מעודכנים בכל הנושאים החשובים לעסקים ממלחמות העצמאים בארץ ועד לדרכי פרסום , וכל מה שחדש בשוק בנושא שיווק טכנולוגיה ועוד . ככל שנגדל ונהיה רבים יותר , נוכל להראות את כוחנו ולהתחיל לעשות שינוי במדינה ובהתייחסותה לעסקים עצמאיים ובעצם היותי יו"רית אני רואה בזה שליחות ותרומה קטנה למאבק גדול .

עינת וייזמן Giraffic Design עינת וייזמן Giraffic Design

מיתוג עסקים וחברות

להיות יו״ר זה לפתח את ה... חוש השישי ולגייס אותו לשדרוג היכולות האישיות שלי, ולשדרוג היכולות של מי שנמצא איתי בקבוצה. זה לזהות בכל חבר קבוצה תכונות שהוא עצמו לא מודע אליהן, לעזור לו להכיר בהן, להפעילן, להעצים ולגדול - לטובתו העסקית ולטובת הקבוצה. זה לדאוג ליצירת מרקם אנושי ועסקי איכותי ולשימור האווירה החמה והחברית בקבוצה, עם שיפור האינטראקציה בין חבריה. להיות יו״ר זה לפתח ראיה רב מימדית, לשלב מבט על ולהבחין בדברים הגדולים והמהותיים ולשים לב לדקויות מהותיות לא פחות. זה לזהות את המגמות והתהליכים או לחזות אותם ע״ג ציר הזמן, בהתפתחותם, ולהיערך לשינויים. זה להכין נשימה לריצה למרחקים ארוכים, להגדיר מטרות ולהגיע אליהן ביחד, מבלי לשכוח ליהנות מהדרך.

ענת עמרם- סטודיו לקרמיקה ענת עמרם- סטודיו לקרמיקה

סטודיו לאמנויות וקרמיקה

תפקיד היו"ר עבורי הוא אתגר מעניין שמטרתו להביא קבוצה של עצמאים להצלחה בעסקים. התפקיד נותן לי אפשרות לתת ולהנחות אנשים, לעזור להתקדם קדימה, זו נתינה שמביאה הרבה אושר. עשיה זו גם חיזקה אצלי תכונות של מנהיגות שהביאו גם אותי להתקדם קדימה למקומות חדשים... אני שמחה מאד להיות חלק מההצלחה של האתר ! ושותפה לצוות הנפלא. תודה.

רוית רדיאן להצליח ליהנות למכור רוית רדיאן להצליח ליהנות למכור

רוית רדיאן - להצליח ליהנות למכור

להיות יו"רית עבורי זה עוד שלב בהגשמת החזון שלי. אני מאמנת עסקית ובחזון שלי "לאפשר לכמה שיותר עסקים להצליח ולהתפרנס בכבוד (ויותר מזה) בעסק שלהם". בחלק השני של החזון שלי אני רוצה לקדם כמה שיותר נשים בעסקים! להיות יו"רית עבורי זה לקחת חלק בעשיה פעילה לטובת העסקים הקטנים בארץ בכלל, ועסקי נשים בפרט. חוץ מזה, אני רואה חשיבות במודלינג ככלי בחיים. מכאן "נאה דורש נאה מקיים" אני עושה את מה שאני מצפה מאחרים סביבי להיות. מעורבים ואחראיים. תודה על ההזדמנות!

שחר שמרת דיגיטל מומחה מחשוב ואינטרנט שחר שמרת דיגיטל מומחה מחשוב ואינטרנט

שמרת דיגיטל - מומחה מחשוב ואינטרנט

להיות יו"ר בשבילי זה קודם כל להוביל מישהו כמוני להצלחה. אני יודע שכמה שזה מאתגר להיות עצמאי במדינת ישראל, זה מאתגר פי כמה להיות שכיר וכל מי ששכל בראשו צריך לשאוף לא לעבוד עבור אף אחד אחר, רק עבור עצמו BizMakeBiz, אני יודע שכל אחד יכול, אם הוא רק יקבל את הכלים הנכונים ואת ההדרכה הנכונה, אז השמיים הם הגבול, ולכן שמתי לי למטרה לעזור ולקדם כל בעל עסק ומשפחתו, ומאז שנחשפתי לכלי האדיר ששמו נטוורקינג ולארגון היותר אדיר – שיתן לי לעזור לו ונתחיל בחבריי קבוצתי...

שי אייזנברג - הפקות וידאו שי אייזנברג - הפקות וידאו

שי אייזנברג - הפקות וידאו

מעולם לא ראיתי את עצמי מנהל או מנהיג קבוצה של אנשים. המקום הזה בביז שעוזר להתפתחות אישית של כל אחד מאיתנו, הוביל אותי לשם. להיות יו"ר זה עוד שלב בהתפתחות. כשהגעתי לביז היו"רית שלי הייתה סוג של מנטורית לנטוורקינג ולהשתלבות בעולם העיסקי ולאחר תקופה ארוכה בארגון הרגשתי שהגיע הזמן להחזיר לארגון ולהוביל אנשים להצלחה. להיות יו"ר זה לתת מעצמך. להיות יו"ר זה בהחלט לשים גם את העסק שלך במרכז ולהגיד לעצמך, אני עושה בשבילו הכל, גם אם זה מחוץ לאזור הנוחות.

הצטרף אלינו! זה בחינם!