בתהליך..המתן בבקשה.

לובה עיצוב פנים ואופיס סטיילינג 054-6613630 / בלוג

בדרך לחלום

27/05/2018 13:00

 • היה זה לפני זמן מה. איש שיפוצים נחמד שאיטם לי את קירות הבית שלי, השאיר לי מתנה (או יותר נכון ירושה) מניפת הצבעים שלו. המניפה הייתה קצת ישנה ומאוד משומשת. אבל עדיין עשתה את העבודה. שמחתי שקיבלתי אותה כי אין ספק שכל מעצבת חייבת שיהיה לה כלי עבודה כזה.
  ומניפה חדשה? מניפה חדשה יש למעצבות ותיקות ומנוסות, שבטח קנו אותה או קיבלו אחרי קילומטראז' של מאות פרויקטים צבעוניים. משהו שכנראה מגיע לאנשים מובחרים, טובים ומיוחדים. עם זה חייתי.
  עד שיום אחד פתאום חשבתי: למה? גם לי מגיע! מגיע לי טוב! מגיע לי חדש! צבעוני! שמח! איך משיגים מניפת צבעים חדשה? אפילו לא ידעתי. ומה הפלא? נכנסתי לאתר של טמבור ופשוט ביקשתי מניפת צבעים חדשה. ומה אתם חושבים? למחרת מניפה חדשה-דנדשה בניילון ועם ריח של צבע טרי הייתה אצלי בבית עם שליח! איזה כיף ואושר!

  לפעמים אנחנו חושבים שהחלומות שלנו הם גבוהים מדי, בלתי ניתנים להשגה. שלחיות ככה מגיע רק למישהו אחר, שהוא יותר טוב, יותר שווה, יותר מקובל. מחליטים ככה מבלי שניסינו או ביררנו. ואז אנחנו מסתפקים במה שיש. בלי לבדוק עד כמה זה נכון או אפשרי. והאמת שמי שניסה, בירר, שאל ועשה מגלה שהכל בר השגה! הכל אפשרי ולפעמים אפילו פשוט! רק תבקשו ותנסו. 
  רוצים לחיות טוב? רק תחליטו שזה מה שאתם עושים ותעשו. יום נפלא מלא בהגשמת חלומות גדולים וקטנים.
תגובות

לובה טקסלר מעצבת פנים

עיצוב פנים & אופיס סטיילינג...

עסקים מומלצים בתחום

Irena Sezonenko Irena Sezonenko
Highlight
רונן גינת ואילה שלזינגר פרויקטים בריהוט רונן גינת ואילה שלזינגר פרויקטים בריהוט
רונן גינת אילה שלזינגר - ייצור ושיווק ריהוט משרדי ומוסדי. במקצועיות במהירות ובקלות
נועה דבש סטיילינג לעסקים נועה דבש סטיילינג לעסקים
נועה דבש עיצוב לעסקים ולאנשים עסוקים