בתהליך..המתן בבקשה.

אלקה יפה - יוזמת פורטל מעגלי החיים סדנאות ייעוץ ומידע

מילות מפתח: ביואורגונומי , אזרחים ותיקים , פרישה וגמלאות , תרבות ופנאי , זכויות לקראת פרישה , איכות חיים , לגיל השלישי , מעגלי החיים 60 , ייעוץ

אודות

שעות פעילות: כל היום וחלקים דולים מהלילה

שנות נסיון: 28

התמחותי בייעוץ, העצמה ושיפור איכות החיים בגיל המבוגר, הביאה אותי לרעיון הפורטל "מעגלי החיים " יזמתי, בניתי וקידמתי והצטרפתי ל BIZ כי העסק והפורטל המפעיל אותו פותח בקרוב חנות המותאמת לצרכים של הגיל השלישי. אנחנו מחכים לפנייה מכל העסקים הרוצים לתת שירות או למכור מוצר לבני הגיל השלישי ליצור קשר ישיר בטלפון אלי כדי לשוחח על שיתופי פעולה אפשריים. בפורטל הזה לא מוכרים שום דבר מעבר למידע. הוא מהווה צומת מידע לגבי סדנאות ביואורגונומי, השלמת הכנסה מתחביבים, טיולים בארץ ובחו"ל, ייעוץ להשקעות סולידיות, נדלן מניב ועוד. נשאלת השאלה: הרי יש כל כך הרבה אתרים העוסקים בהיבטים שונים של החיים בגיל אז מהו המיוחד באתר מעגלי החיים? והתשובה המתפתחת היא: נכון, ישנם כבר עתה הרבה אתרים, אנחנו קישרנו כאן בפורטל לרוב האתרים האלה ונמשיך ליצור קשרים עם המשך איתור הצרכים של האנשים שיכנסו אלינו...יחפשו משהו ואנחנו נשיג עבורם. כאן המידע המרוכז בפורטל מעגלי החיים עבר סינון, מיון וארגון כדי שיהיה יעיל, נגיש ושימושי לבני גיל הזהב וקרוביהם. השאיפה שלנו היא לגרום לאנשים בני גיל הזהב להשקיע פחות זמן בחיפוש ולערוך את החיפושים בצורה ידידותית ונעימה.
מסתבר שיש תחומי עניין רבים המעניינים את קבוצות הגיל האלה והלאה...עתה יש לנו גם קצת יותר פנאי ולפעמים גם קצת יותר אמצעים להשקיע בדברים שרצינו לדעת או לעשות ולא היה לנו זמן ופנאי.
ארגנו את החומר בפורטל בצורה ידידותית למשתמש מתוך כוונה שהגולשים יגיבו ויעירו על כל מה שהם מוצאים בפורטל. הבנייה מבוססת קודם כל על הרבה ניסיון אישי שלי, יוזמת האתר, על ליקוט מהעיתונות היומית, משבועונים וירחונים שונים וכמובן מהרשת עצמה. כבר בתחילת הדרך לבנייה הצטרפו כמה חברות וחברים טובים שהעירו והאירו לאורך כל התקופה ואני מקווה שימשיכו גם אחריה להמשך הפיתוח.
המיוחד בפורטל זה שהוא מעלה חזון חדש תוך אמונה שהעולם שייך עתה למבוגרים, ולכן מביא כאן צומת מידע ממוין ומאורגן לשימושם של בני ועד . מכיוון שהפיתוח והבנייה בעצם רק החלו, ישנה כאן הזדמנות פז לכל הגולשים להיות מעורבים, להזמין נושאים שחסרים, להעיר על מה שנראה להם מיותר או לא ברור ועוד. זהו פורטל הנבנה על פי הזמנתכם וכל רצוננו הוא להתאים אותו אליכם, לצרכים שלכם בגיל השני והשלישי.
אם כן בחרו מה מתאים לכם אישית בטופס הירוק בדף השער של האתר וכמובן גם להתראות בפורומים, בכתבו לנו, וגם בפייסבוק שלנו, במייל ובכל דרך אחרת שתבחרו ליצור קשר.

תגובות

ד"ר אלקה יפה - מידע לגיל הזהב

מומחית בייעוץ לגיל הזהב - ב...

עסקים מומלצים בתחום