בתהליך..המתן בבקשה.

גידיני - מופע טלפתיה - קריאת והעברת מחשבות.

מילות מפתח: ערבי חברה וגיבוש , מסיבה , אירועים ומסיבות , בר מצווה , מסיבות , אמן חושים , בת מצווה , חוג בית , ערב רווקים , ערב רווקות

אודות העסק

"סערת מוחות" מופע טלפתיה מדהים, מרתק ובלתי נתפס של קריאת והעברת מחשבות. מובטח לכם שזה יהיה "הדובדבן שבקצפת" שאף משתתף מהאורחים שלכם לא ישכח !!.

להלן תיאור קצר של המופע שלי ומעט רקע על עצמי:

"סערת מוחות" מופע טלפתיה מדהים, מרתק ובלתי נתפס באירוע שלכם. קריאת והעברת מחשבות, זיהוי חפצים מבלי לראות אותם, העברת תחושות (טפיחה, נגיעה, וכו' ) מאדם לאדם ואפילו הזזת והפלת חפצים בכח המחשבה בלבד.

גם ה...

קרא עוד...

שירותים

"סערת מוחות" או "שילובים" - מופע טלפתיה מדהים, מרתק ובלתי נתפס של קריאת והעברת מחשבות. העמלה למופע במחיר מלא.
"סערת מוחות" או "שילובים" - מופע טלפתיה מדהים, מרתק ובלתי נתפס של קריאת והעברת מחשבות - הופעות בחוגי בית, ערבי גיבוש, ערבי חברה, מסיבות ואירועים. העמלה למופע במחיר מלא.
קבלת פרטים
"סערת מוחות" - מופע טלפתיה מדהים ומרתק. העמלה למופע בהנחה (שובר, מבצע, חברי ביז)
"סערת מוחות" - מופע טלפתיה מדהים, מרתק ובלתי נתפס של קריאת והעברת מחשבות - הופעות בחוגי בית, ערבי גיבוש, ערבי חברה, מסיבות ואירועים. העמלה למופע בהנחה כלשהי מהמחיר המלא (שובר,קופון,מבצע ועוד) או תוספת זמן ללא עלות נוספת לחברי ביז וכו' .
קבלת פרטים
"קבלת פנים" - מופע קסמים בקלוז-אפ (תקריב) - קסמים המבוצעים ממש "מתחת לאף" הקהל אך עדיין בלתי נתפסים לחלוטין.
"קבלת פנים" - מופע קסמים בקלוז-אפ (תקריב) - קסמים המבוצעים ממש "מתחת לאף" הקהל אך עדיין בלתי נתפסים לחלוטין. מופע זה מתאים לכל הגילאים. אני מסתובב בין שולחנות המשתתפים או עומד לידם בסמיכות לקבלת הפנים ומעניק לאורחים מופע אישי מרתק ומבדר בו האורחים נוטלים חלק פעיל ובלתי נפרד מהחוויה. אורך מופע זה כחצי שעה. מופע זה יכול גם לשמש כהקדמה קלילה למופע הטלפתיה שלי "סערת מוחות" - מופע מדהים, מרתק ובלתי נתפס של קריאת והעברת מחשבות.
קבלת פרטים

כל השירותים (8)

חוות דעת

דבורה רוטמן  נומרולוגיה ייעוץ והכוונה דבורה רוטמן נומרולוגיה ייעוץ והכוונה

מהרגע שנודע לי שבעלי פורש לגימלאות התחלתי לדסקס עם גידיני על הזמנתו לתת הופעה. עדיין לא ידעתי את המתכונת, מספר המשתתפים, אבל ידעתי שאני מזמינה אותו. ו...
קרא עוד...

אסף  יוסף - עו"ד אסף יוסף - עו"ד

וואו, וואו, וואו....מופע מדהים, בהגשה מהוקצעת. גידיני הופיע אצלנו, מול חבורת אנשים סקפטיים והצליח להדהים את כולם. חוויה מדהימה למסיבות, ימי הולדת ובעצ...
קרא עוד...

לכל העדכונים

גידי ויסגלס - ג.. אמן חושים וטלפת...

אמן החושים והטלפתיה - מופע ...