בתהליך..המתן בבקשה.

מתי חרותי - סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים / בלוג

קו התפר בין אדריכלות, עיצוב פנים ואומנות ומה שביניהם

11/08/2015 15:29

 • כשהחלטתי שהגיע הזמן הנכון והרגע המתאים לצאת לדרך עצמאית, ידעתי שאני רוצה להציג את העיצובים שלי באופן שונה, רציתי שהמהות של הסטודיו תהיה שונה בהשוואה למעצבים ולאדריכלים אחרים.  

  שאפתי לספק ללקוחותיי חוויה שונה. כשתמיד לידי מחברת סקיצות ובמוחי רשמים שונים שאני אוסף לאורך הדרך, אפשר לומר שאני מייצר עיצוב תוך כדי תנועה. והתנועה הזו מכניסה את הלקוח לאותה חוויה שאני עובר. אין כיף יותר גדול מזה, וזו זכות עבורי להראות ללקוח פרטים ורעיונות שנולדים באותו רגע ממש.


  כשאני מתחיל עיצוב חדש, יש בי התרגשות, סערה שמתחילה להתהוות...  אני עומד לייצר, ליצור, להחיות משהו חדש – כך נולדת יצירת אמנות עבור אנשים אחרים, יצירה שתעזור להם, תחדש, תרענן, תשמח, תאיר, תרגש... וזה אומר הכול מבחינתי. 


  בעיניי כל פרויקט חדש הוא יצירה אמנותית לכול דבר ועניין. אני מאמין שאני תמיד ארגיש כך. זו הסיבה שבחרתי דווקא במקצוע הזה, או שהוא בחר בי מתוך האהבה והתשוקה לעשייה וליצירה.

  כמעצב אני תמיד מדמיין את העיצוב המבוקש, ואז אני ממחיש ללקוחותיי, בעזרת כלים שונים, את עולם הדימויים: מהסקיצה ביד חופשית, דרך בניית הקונספט ועד הפן הביצועי. והתהליך כולל גם; הצגת חומרי גלם, רעיונות ומוזות, הדמיות, תוכניות עבודה. 

  אני מדמה, באופן אינטראקטיבי, את תהליכי העבודה לאורך כל הדרך שאנו ולקוחותיי עוברים ביחד. 


  הסגנון העיצובי של הסטודיו מתבסס על שימוש בדימויים שונים מעולם הטבע שחוזרים בחללים - משחקים של צורות, גוונים, הרמוניות, צבעים ועוד מעולם החי והצומח. התוכן העיצובי משלב בתוכו גם פונקציונאליות וחומר. אך קיימת גמישות רבה בקו ובסגנון בהתאם לדרישת הלקוח.  אתם מוזמנים לבקר אותי בסטודיו:

  במתחם העסקים ברחוב כורזין 5 ,בגבעתיים, קומה ב, יחידה 360.

  טל: 0523406802
  אתר: www.matiheruti.com 

  נתראה בקרוב

  הכנס טקסט כאן

תגובות

מתי חרותי - סטודיו לעיצוב פנים

עיצוב משרדים, חברות, מרפאות...

עסקים מומלצים בתחום