בתהליך..המתן בבקשה.

Artline

מילות מפתח: עיצוב גרפי , כתיבת תוכן איכותי , פרסום , קידום ברשתות חברתיות , כתיבת תוכן לשיווק , שיווק , עיצוב אפליקציות , מיתוג , אסטרטגיה שיווקית , בניית אתרים

אודות העסק

Artline , נעים להכיר! משרד פרסום צעיר, חדשני, יצירתי ומקורי, שבא לתת לעסק שלכם את מה שהוא באמת צריך. שיווק זה אומנות, ואנחנו לא מתפשרים על איכות.

אנחנו מתמחים במתן שירותי פרסום ושיווק מגוונים לעסקים בכל הגדלים, ומספקים פתרונות שיווקיים ואסטרטגים מתואמים אישית. כך שלא משנה מה סדר הגודל או תחום העיסוק שלכם, ביחד נמצא תכנית שיווקית שמתאימה במיוחד לכם!

artlinemarketing.com

שירותים

Media Strategy
מהו שיווק אסטרטגי? הכל מתחיל בניתוח קהלי יעד, מחקר מעמיק ופילוח נכון של השוק. אנחנו מאמינים בנקודת מבט אישית. להבין את ראש הצרכן, להתחבר לאמוציות ולהשקפותיו ולאחר מכן לבנות תכנית שיווקית מדוייקת מקורית וממוקדת שתתפוס את העין, תעורר את מחשבה ותשבה את תשומת הלב של קהל היעד. בעזרת כלים אלו ניתן להגדיל את קהל הלקוחות של העסק שלכם ולשמר לקוחות קיימים.
קבלת פרטים
Marketing
מאחורי כל שלט, לפני כל פרסומת, מתחת לכל פוסט, באנר ואפילו תפריט, עומד משרד הפרסום שניהל עשרות ישיבות קריאייטיב, הסתכל שנית מכמה זוויות, עשה אינספור סקיצות ותיקונים, ולא נח עד שהתוצר הסופי הוגדר כמושלם. אנחנו אנשים מציקים ופרפקציוניסטים , ועובדה זו ניכרת בתוצאות שלנו. פרסום בכל מדיה ברמה הגבוהה ביותר, זו המנטרה שלנו.
קבלת פרטים
Branding & Identity
כל עסק מצליח הוא חזק כמו המותג שהוא עומד מאחוריו. לא סתם אומרים שמיתוג נכון הוא
ה-"א-ב" והבסיס להצלחה. מיתוג נכון חייב להיות נאמן לאופי העסק, לכלול את הלב של העסק, ובאותו הזמן לבלוט בשטח. תהליך יצירת המותג הוא מורכב מאוד, ובאותו הזמן מהנה ומרגש! המיתוג הוא הפנים של העסק שלכם! משם העסק, לצבעים, לגרקפיקה ולאופי. מקוריות, חדשנות, יצירתיות והתעמקות הם שם המשחק.
קבלת פרטים

כל השירותים (6)

לכל העדכונים

קייטי ארצמן

משרד פרסום

עסקים מומלצים בתחום

חן נירן - קופירייטר  למקרים קשים חן נירן - קופירייטר למקרים קשים
חן נירן - קופירייטר למקרים קשים
איריס חן - סטודיו סיאן  מיתוג מנצח ובניית אתרים איריס חן - סטודיו סיאן מיתוג מנצח ובניית אתרים
מיתוג עסקי - בניית אתרים - ייעוץ שיווקי