בתהליך..המתן בבקשה.

מרכז מנדי לכירופרקטיקה

מילות מפתח: קשב וריכוז זיכרון , טיפולי חיזוק , כירופרקט , טיפול בתינוקות , בלטי דיסק , אוטיזם , פריצות דיסק , כאבי גב , ניתוחי גב , כאבי גב הריוניים

אודות

שעות פעילות: חדרה: ימי א', ג' ו-ה': 8:30-12:30 ימי א' ו-ג': 16:00-17:30 ברודצקי 43, כניסה א', קומה 4 רמת אביב: ימי ב' ו-ד': 12:00-14:30; 16:00-17:30 ימי ו': 10:00-12:30

מה שנראה ברור לעין הוא לא תמיד הסיבה לבעיה...
שלום, שמי רונן מנדי, ואני דר‘ לכירופרקטיקה. אני עוסק בתחום הכירופרקטיקה מעל 20 שנה וזכיתי לעזור למאות מטופלים לחזור לחיים בריאים, נורמטיבים וטובים.

אז מה זו בעצם כירופרקטיקה?
על פי הגדרת ארגון הבריאות העולמי זהו ”מקצוע בריאותי הנוגע לאבחון, טיפול ומניעה של הפרעות במערכת העצבית שריר-שלד (Neuro-musculo-skeletal system), והשפעותיהן של הפרעות אלה על הבריאות הכללית. תוך דגש על טכניקות ידניות, סיגול מפרקים ומניפולציה שדרתית כמו גם, מיקוד טיפולי בנקע חלקי של המפרקים“ זו ההגדרה שלהם...
ההגדרה שלי יותר פשוטה וקצרה - כירופרקטיקה היא דרך קלה ואיכותית לשמור על הבריאות, המסייעת למנוע מחלות ופגיעות מהשלד ועד כלל התפקודים של האדם. טיפול כירופרקטי קבוע (והתדירות בהתאם לכל אדם) מאריכה חיים ומשפרת את איכותם.

מה הרעיון מאחורי השגעון?
גוף האדם הוא מכונה משוכללת ביותר, אשר מופעלת על ידי המח, לכן המח שלנו עטוף ושמור היטב על ידי עצמות הגולגולת. המח אחראי לתפקוד הפיזי והרגשי שלנו והוא עוה זאת על ידי שליחת פקודות לכל חלק וחלק בגופנו באמצעות מערכת העצבים. הצינור הראשי ממנו מסתעפת מערכת העצבים שלנו נקרא חוט השדרה, ואף הוא מוגן על ידי עצמות שנקראות חוליות עמוד השדרה בהן הוא בעצם ”מושחל“ בתוך חלל בתוך החוליות. כדי לשמור על הגמישות ולאפשר לנו תנועה בין החוליות קיימים ”דיסקים“ של חומר גמיש שמטרתו למנוע מהחוליות להתחכך זו בזו (אחרת זה כואב).
עם השנים והתנועות, נוצרות תזוזות קטנטנות של חוליות ואף ה“דיסקים“ שביניהן מתחילים להצטמצם או להלחץ. מצב זה יוצר לחץ על העצבים היוצאים מתוך חוט השדרה, עליו דיברנו קודם, ומביא לפגיעה בתפקוד של המערכת אליה מסתעפים אותם עצבים, כתוצאה מכך אנו יכולים לחוות תופעות שונות החל מאי נוחות קלה ועד כאב ופגיעה מערכתית חזקה.

כיצד הכירופרקטיקה יכולה לעזר לי?
תפקידו של הכירופרקט (ולשם כך הוא לומד 7 שנים לתואר דוקטור!) היא לזהות את הנקודות שבהן חלו התזוזות הללו, כלומר הנקודות בהן נוצרו לחצים בעמוד השדרה, ולאט לאט ובעדינות לשחרר את הלחצים הללו. השחרור מביא לחידוש הזרימה והפעילות של מערכת העצבים שהופרעה, ומכאן לתחושה טובה יותר עד כדי ריפוי מלא וחזרה לתפקוד.

מה הייחודיות של הקליניקה שלי?
היות והאני מאמין שלי הוא: לטפל באנשים בריאים כדי לסייע להם לשמור על בריאותם לצד טיפול באנשים שבריאותם נפגעה וזקוקים לעזרתי, אני מאפשר למטופליי לרכוש מנוי לתקופה שנעה מחודש ועד שלוש שנים, המאפשר להם להגיע לקליניקה לטיפול סדיר של עד 12 פעמים בכל חודש, בעלות נמוכה משמעותית מעלותו של טיפול בודד.
אז בין אם אתם רוצים ללמוד איך אתם יכולים לשמור על בריאותכם ובין אם אתם רוצים לחזור לבריאות תקינה, אני מזמין אתכם לתאם איתי פגישה בקליניקה שלי בחדרה או ברמת אביב.
המרכז הישראלי לכירופרקטיקה מנוהל ע"י ד"ר רונן מנדי כירופקט, לשעבר נשיא התאחדות הכירופרקטים בישראל.לנוחותכם, ניתן לתאם טיפולים בקליניקה:
רמת אביב - רח' ברודצקי 43 / חדרה - רח' הלל יפה 28 א'
לתיאום מראש ניתן להתקשר לשיחת חינם 1800-39-40-40

תגובות

ד"ר רונן מנדי כירופרקט

כירופרקט, שמירה והפעלת הברי...