בתהליך..המתן בבקשה.

איריס שני אשד פסיכולוגית ומאמנת

מילות מפתח: פסיכולוגיה , אימון , מאמנת זוגית ומשפחתית , פסיכותרפיה , הנחיית קבוצות נשים , מאמנת אישית , אימון אישי , פסיכולוגית , אימון זוגי , אימון משפחתי

אודות העסק

פסיכולוגית ומאמנת אישית, זוגית, ומשפחתית. מובילה תהליכים אישיים וזוגיים תוך שימוש בכלים מעולם הטיפול הפסיכולוגי ומעולם האימון והפסיכולוגיה החיובית גם יחד. המומחיות שלי היא בתחום מערכות יחסים ותקשורת בינאישית. מאמנת נשים וגברים ליצירת זוגיות רצויה; מלווה נשים וגברים בתהליך של התמודדות עם פרידה מבן זוג; מאמנת זוגות לשיפור דרכי התקשורת הזוגית ולהעצמת הזוגיות והעצמאות של כל אחד מבני הזוג כאדם בתוך המע...

קרא עוד...

שירותים

אימון זוגי
תהליך הכולל מפגשים שבועיים בני שעה וחצי, ומיועד לבני זוג במערכת יחסים קיימת. התהליך מתאים לזוגות המבקשים לשפר את מערכת היחסים שלהם תוך התיחסות לבעיות ולאתגרים המתעוררים בניהול מערכת היחסים הזוגית בחיי היומיום. בתהליך זה נגלה יחד מה החלום שלכם לזוגיות הרצויה וכיצד להגיע אליו, תוך בניית תוכנית פעולה פרקטית ומימושה. נושאים הנכללים בתהליך הם דרכי תקשורת, דרכי חינוך, אווירה זוגית, אווירה משפחתית, הסטוריה משפחתית של אמונות וכיצד משפיעה עליכם בחיים הנוכחיים, ערכים אישיים וזוגיים, חזון אישי וזוגי, ציפיות מול מציאות, ועוד. התהליך כולל שיחמפגשים משותפים עם שני בני הזוג ומפגשים בנפרד, הכל לפי הצורך. בתהליך אני משתמשת בכלים מתחום האימון ומתחום הטיפול הפסיכולוגי גם יחד, באמצעות שיחות, קלפיפ, תרגילים ומשימות.
קבלת פרטים
אימון להתמודדות עם פרידה מבן/בת זוג
התהליך כולל שימוש בכלים מתחום האימון והטיפול הפסיכולוגי גם יחד, ומתייחס לשלבים השונים של תהליך האבל שאנו עוברים כאשר אנו מתמודדים עם פרידה מאהוב, הן אם נכפתה עלינו והן אם אנו עצמנו בחרנו בה. מפגשים שבועיים של שעה ובנוסף ליווי רצוף באימייל. משך התהליך משתנה ומותאם אינדיבידואלית אל המטופל, והוא כולל תמיכה, הקשבה, וגם תהליך פרקטי חוויתי בו נגלה יחד כיצד להתמודד עם הפרידה ובמקביל מה החלומות והשאיפות שלך לגבי זוגיות רצויה וכיצד ליצור אותה.
קבלת פרטים
אימון אישי למציאת זוגיות
תהליך של עשרה עד עשרים מפגשים באורך שעה במהלכם ילמדו המתאמן/מתאמנת להכיר את עצמם, רצונותיהם וצרכיהם, מה חשוב להם באמת בזוגיות ומה חשוב להם בבן/בת הזוג איתה הם מעונינים לחלוק את חייהם, האם יש בהתנהלות העכשווית שלהם במציאת זוגיות ובדפוסי ההתנהגות וההצגה העצמית שלהם דבר מה ש"תוקע" או מכשיל אותם, מה האמונות שלהם שמקדמות אותן ושעוצרות אותם מלמצוא בן/בת זוג, ומה השיחה הפנימית שלהם בנושא, וגם - איך להתמודד עם הלחץ המשפחתי והחברתי המופעל עליהם והמופנם על ידיהם בהיותם רווקים. התהליך הוא חוויתי ובו נעשה שימוש בשיחות, בקלפים, בקולאז' ועוד תרגילים ומשימות שייבחרו על ידי המתאמן, לפי האופי והקצב האישי שלהם. נבנה יחד תכנית פעולה פרקטית הכוללת תכנון ומעקב ביצוע.
קבלת פרטים

כל השירותים (11)

חוות דעת

יואב לוי  איזון גוף נפש יואב לוי איזון גוף נפש

מקצועי ומאורגן היטב, סיום איכותי לערב רומנטי.
קרא עוד...

גיא רדר -  סוכן ביטוח גיא רדר - סוכן ביטוח

ערב מדהים ומקסים. מומלץ בחום לכל הזוגות ללא הגבלת גיל. מומלץ לבוא רעבים, האוכל של אלה הופף את סיום הערב למענג במיוחד.
קרא עוד...

לכל העדכונים

איריס שני אשד

פסיכולוגית ומאמנת אישית, זו...

עסקים מומלצים בתחום

נורית ענב-אימונורית  הכוונה מקצועית נורית ענב-אימונורית הכוונה מקצועית
נורית ענב- אימונורית
ישראל גל  אימון אישי ישראל גל אימון אישי
אימון אישי לשינוי בחיים
ארם  דקל ארם דקל
ייעוץ עסקי 3D-מימד עיסקי-מימד אישי-מימד ריגשי