בתהליך..המתן בבקשה.

Natural energy

מילות מפתח: לחץ , פרחי באך , עייפות , אקסס בארס , רפלקסולוגיה , מגרנות , ארומתרפיה , מתח , קורס באקסס בארס , כאבי ראש

אודות העסק

נעים להכיר, שמי נחמי :)
אני מטפלת ברפואה אלטרנטיבית מזה כ שנים, בתחומים: רפלקסולוגיה, ארומתרפיה ופרחי באך.
האני המאמין שלי שניתן לחיות חיים איכותיים וטובים אם מקפידים לאזן ולחזק את הגוף והנפש. לא משנה באיזה שיטה או דרך שתבחר לרפא ולהתרפא, אתה עוזר לעצמך ולגוף שלך. משמעות הכאב בחיינו היא נורת אזהרה והתראה לעשות בדק בית ולתקן את העיוות שיצרנו. באיזה נקודת מבט השתמשנו שיצרנו את הכאב ? ע"י מודעות רחבה...

קרא עוד...

שירותים

אקסס בארס
הידעתם, באמצעות שיטת "אקסס בארס" ניתן להסיר בקלות אמונות מגבילות, חוויות-שליליות,שיפוטיות,ביקורת עצמית ומחסומים בכל תחום בחיינו, בין אם אנו מודעים ובין אם לא.
כיצדהטיפול מתבצע ?
ע"י מגע עדין ב-32 נקודות בראש, המאכסנות מטען אלקטרומגנטי הקשור לכל תחום בחיינו כגון, שליטה, כסף, מערכות יחסים, יצירתיות, תקשורת, זמן, מרחב וכו'. מתמוססות להן אלפי נקודות מבט המונעות את ההתנהלות החופשית בכל תחום, במקומם מתפנה מקום חדש למרחב של אינסוף האפשרויות להגשמה עצמית שלנו כהוויה אינסופית.
למי זה מיועד?
למי שסובל מבעיות פיזיות כגון: מגרנות, עייפות כרונית, כאבי גב, חוסר שקט, מחשבות אובססיביות, בעיות קשב וריכוז, מתח, עומס, לחץ. ולכל מי שרוצה לשפר את איכות חייו ולשפר את ההרגשה הכללית שתהיה טובה יותר.
כמה זמן ?
כשעה, כאשר המטופל שוכב על הגב.
ההרגשה לאחר הרצת הבארס:
המון עומס, כובד ולחץ ירד מהגוף, הראש יתרוקן ממחשבות מטרידות ותהיה בהירות מחשבתית, שקט ורוגע עמוקים ותחושת חיוביות ואופטימיות הנשארת לאורך זמן.
העלות:
המחיר לטיפול בודד 250 ש'.
מאחר ומדובר בתהליך שהגוף עובר עד שמתקבלת תוצאה מלאה:
נדרש להגיע לסדרה של לפחות 5 מפגשים.מחיר מיוחד עבור סדרה: 950 ש' בלבד !!
קבלת פרטים
קורס באקסס בארס
בסדנא בת יום נלמד את טכניקת הטיפול ב"אקסס בארס", נלמד את מיקומם של 32 הנקודות. נקבל 2 טיפולים ונעניק 2 טיפולים. וכן נלמד 4 כלים וורבליים פרקטיים ופשוטים לשימוש יומיומי על מנת לחיות חיים קלילים ומאוזנים יותר.
המחיר לסדנת אקסס בארס הינו1,150 ש'. בסופה תוענק תעודת מטפל באקסס בארס מטעם ארגון Access consciousness העולמי. חוברת הסברים מפורטת על השיטה ומפת מיקומם של הנקודות.
הטיפולים והקורסים מועברים על ידי מטפלת ומנחה באקסס בארס, בוגרת תואר B.Aבהוראה, עם ותק של 7 שנים בתחומים: רפלקסולוגיה, ארומתרפיה ופרחי באך.
קבלת פרטים

כל השירותים (2)

חוות דעת

שחר  פישלר שחר פישלר

נחמי מטפלת רגישה וקשובה. נעימה ומקצועית. החוויה של כל טיפול אקסס בר היא עוצמתית מאוד. לאחר כל טיפול חוויתי רגיעה עמוקה ושלווה עמוקה. עייפות גדולה ...
קרא עוד...

אליאור עין-הגפן טיפול  בנפגעות התעללות סמויה אליאור עין-הגפן טיפול בנפגעות התעללות סמויה

להיכנס לקליניקה של נחמי זה לעבור למימד אחר.. מקום נעים.. משרה.. ואין חשק ללכת משם! הייתי אצל נחמי בטיפול. יש משהו בשקט העמוק שלה.. ששווה ומומלץ לכולם ...
קרא עוד...

לכל העדכונים

נחמי עובדיה

מטפלת ומנחה ברפואה אלטרנטיב...

עסקים מומלצים בתחום

עדית  שדה -ניהול משברים אישיים עדית שדה -ניהול משברים אישיים
עדית שדה- ניהול משברים אישיים
רות שפיר  נטורופתית רות שפיר נטורופתית
רות שפיר נטורופתית ויועצת לאורח חיים בריא - רות לבריאות