בתהליך..המתן בבקשה.

גיא מסד - דמיון מודרך ו - NLP

מילות מפתח: הקשבה אקטיבית , אימון לשחרור כאבים

אודות העסק

שמי גיא מסד ואני מזמין אתכם לחוות שינוי באיכות החיים באמצעות NLP, דמיון מודרך, שטיפה אנרגטית, אקסס בארס ופרחי באך. תוכלו ליהנות משילוב של גישות שונות, המאפשרות להעביר אליכם את השליטה על הבריאות שלכם. ממש כמו "הבמאים בסרט של עצמכם", "הסופרים בעלילה של חייכם", תוכלו לבחור את הנתיב בו תתקדמו מעתה ואילך. ואיך הדבר הזה נעשה?

כאשר אדם נולד בריא ובמשך חייו מופיעים כאבים, מחלות וסימפטומים גופניים שונים, ...

קרא עוד...

שירותים

מפגש חד פעמי לאבחון בעיה פיזיולוגית ולהפחתת כאבים
טיפול אבחוני באמצעות השיטה "הקשבה אקטיבית" - אימון לשחרור כאבים(TM), שיטה אותה פיתח גיא מסד.
קבלת פרטים
תהליך לריפוי / שיפור מצב פיזיולוגי / בריאותי
סדרת מפגשים לריפוי מהמקור הרגשי של הבעיה הפיזיולוגית.

הכלים והשיטות שאני משתמש בהם
דמיון מודרך ו – NLP הן שיטות אימון וטיפול, המבוססות על העבודה עם עולמו הפנימי של האדם, הפותרות את הבעיות שעמן הוא מתמודד ברמת המודעות ומציעות גם ריפוי ברמה הרגשית, המחשבתית והפיזית. כל זאת מתוך ההבנה כי במסגרת השימוש בדמיון מודרך ו–NLP, כל אשר מתרחש ברמה הרגשית והמחשבתית הוא גם בעל השפעה ניכרת על המצב הפיזי של האדם.

שטיפה אנרגטית, שיטה אותה פיתח ד"ר נאדר בוטו, היא דרך ממוקדת ומהירה להגעה למקור הרגשי של בעיות פיזיולוגיות שונות. מתוך הנחת יסוד שרגשות קשים ומחלות הם תוצאה של חסימות אנרגטיות שמשפיעות על המצב הפיזיולוגי של האדם, התפתחה שיטת טיפול במגע זו שמטרתה חידוש הזרימה האנרגטית בגוף האדם.

38 תמציות פרחי באך, אשר פותחו בראשית המאה הקודמת ע"י ד"ר אדוארד באך, הינן תמציות שמופקות מפרחים וצמחים שונים. ד"ר באך טען כי לצמחים תדר אנרגטי מאוזן והם בעלי תכונות הקיימות גם בנפש האדם. שימוש בתדרים ואנרגיות אלו יוצר מעין אפקט של המסת הסימפטומים הרגשיים והפיזיולוגיים ומאפשר לאדם להגיע לאיזון מחודש.
קבלת פרטים
הבריאות מתחילה בראש - הרצאה לקהל הרחב ולארגונים
כל אחד יודע שכשמתרגשים לקראת ראיון או מבחן יכולים להופיע דפיקות לב, הזעה, יובש בפה ואפילו פעילות מוגברת של מערכת העיכול. כשמאוהבים יש פרפרים בבטן וכשנפרדים מאדם אהוב "הלב נשבר ."לא צריך מחקר רפואי שיסביר את מה שכמעט כל אחד מרגיש ויודע.
אבל מה אפשר לעשות עם כל זה?


חוסר האונים הגדול ביותר הוא לראות אדם סובל אל לסבול כאב ולא לדעת כיצד לגרום לו להפסיק. לכן, ההבנה שאנו יכולים להשתחרר מהכאב ולסייע לאחרים להפרד מהכאבים שלהם לשלום היא עוצמה מופלאה!


גיא מסד, מייסד שיטת "הקשבה אקטיבית" - אימון לשחרור כאבים™ ומנחה בכיר ב - NLP ודמיון מודרך, שריפא את עצמו מאלרגיה ואסתמה, ריפא ולימד רבים אחרים להפטר מכאב מגיע להרצאה בה יחשוף את השיטות איתן הוא עובד.

ועל מה נדבר בהרצאה?
1. "חוכמת השכל" ו"חכמת הגוף".
2. חשיפה לשפה המדוברת כיום גם על ידי חלק מאנשי הרפואה לגבי המשמעות המעודכנת של הקשר בין גוף-ונפש.
3. הדגמה והסבר למגוון של טכניקות המייצרות מיפוי מהיר של עולמות התוכן והקונפליקטים בחייו של אדם ואיך הם משפיעים על המצב הפיזיולוגי שלו.

ההרצאה מועברת בדרך חוויתית וסדנאית, בליווי סרטונים, סימולציות והדגמות.
על המרצה - גיא מסד
גיא מסד שירת בצה"ל 23 שנים, מתוכן 10 כקצין בחטיבת גולני.
במהלך שירותו הצבאי ריפא את עצמו מאלרגיה שליוותה אותו שנים רבות
ולאחר השחרור החלים מאסטמה.

גיא הבין כי ההשפעה של מיקוד המחשבה על הפיזיולוגיה היא עצומה
והחליט שהוא רוצה להמתקד בסיוע לאנשים לרפא כאבים ומחלות.

גיא הוא מנחה NLP בכיר בדרגת MASTER PRACTITIONER מטעם מכללת רטר. לאחר לימודי ה - NLP הוא העמיק ללמוד על הקשר בין גוף לנפש ושם דגש מיוחד על טיפול בחולי סרטן.

כיום גיא מלווה אנשים לשיפור המצב הפיזיולוגי שלהם ולריפוי באמצעות הטיפול בשורש הרגשי של הבעיה uבאמצעות שיטה ייחודית שפיתח בעצמו.


גיא רכש ניסיון רב בטיפול בבעיות כגון: כאבי ראש, כאבי בטן, כאבי חניכיים, סחרחורות, טיפולי פוריות, פיברומיאלגיה, אנדומטריוזיס, סרטן ועוד ועוד...
גיא עובד עם כלים נוספים כמו: תטא הילינג, התמקדות, שטיפה אנרגטית, אקססבארס ועוד...

גיא רואה שליחות בטיפול בסרטן, המגפה של ימינו, וכך הוא אומר:
"אני רואה במחלה הזדמנות והזמנה. הזדמנות להתבונן פנימה בכדי למצוא את המיוחדות ועוצמות הנפש שיש בכל אחד ואחת והזמנה לחיבור בין בני אדם, צורות חשיבה וגישות שונות. הבשורה החשובה היא שכאשר מגלים את המחלה בזמן, החלמה ממנה היא דבר אפשרי. ישנן יותר ויותר עדויות של אנשים שעשו זאת וחשוב שהידע בדבר האפשרות והדרכים להחלים יגיע לכמה שיותר אנשים. ובזה אני עוסק במרץ."
קבלת פרטים

כל השירותים (4)

סרטונים


סדנה למטפלים בה אני מלמד את השיטה שפיתחתי - "הקשבה אקטיבית - אימון לשחרור כאבים", כולל הדגמה חיה של יעילות השיטה.

בלוג

גיא  מסד רוצה או מתקשה להיכנס להיריון? יש לי טיפ מיוחד עבורך

לכל הנשים שרוצות או שמתקשות להיכנס להריון, יש לי טיפ קטן בשבילכן, טיפ בדמיון מודרך.אתן בוודאי יודעות, וגם יודעים, שכאשר אשה נמצאת בהריון והיא מקיימת י...
קרא עוד...

גיא  מסד אנדומטריוזיס ובעיות פוריות - גישה ייחודית להתמודדות וריפוי

ינואר 2017היום אני מבקש להציג לכן הנשים גישה ייחודית בנוגע לאנדומטריוזיס ובעיות פוריות, מצבים פיזיולוגיים אותם אני פוגש יותר ויותר אצל נשים שמגיעות אל...
קרא עוד...

לכל העדכונים

גיא מסד

תהליכים רגשיים מנטלים לשחרו...

עסקים מומלצים בתחום