בתהליך..המתן בבקשה.

גיא מסד - תהליכי ליווי והתמודדות לחולי סרטן ובני משפחותיהם

מילות מפתח: הקשבה אקטיבית , פרחי באך , שטיפה אנרגטית , nlp , מחלת הסרטן , ריברסינג נשימה מודעת , ריפוי טבעי , אימון לשחרור כאבים

אודות העסק

כאשר אדם מתבשר שאובחנה אצלו מחלת הסרטן, הוא ומשפחתו חווים הלם, סערת רגשות ותחושה של נסיעה ברכבת הרים, מבלי שבחרו לעלות עליה או שיכולים לבחור מתי לרדת ממנה. תחושת חוסר השליטה הקיצונית, התלות בגורמים חיצוניים והפחד מהמפגש עם המוות עלולים ליצור תחושה של כאוס ושינויים דרמטיים בהתנהלות היום יומית ובאיכות החיים.

שמי גיא מסד ואני נמצא כאן בשביל לעזור לכם, ללוות אתכם ולסייע לכם בהתמודדויות השונות שהמפגש ...

קרא עוד...

שירותים

תהליך ממוקד לעבודה עם התודעה וחכמת הגוף
תהליך עמוק וממוקד של 5 מפגשים בני שעתיים, המשלב עבודה עם המודעות ותת המודע, באמצעות NLP, ועבודה עם החוכמה הנפלאה של הגוף, באמצעות שטיפה אנרגטית בגישת ד"ר נאדר בוטו, ריברסינג ועוד

דמיון מודרך ו – NLP הם כלים המושתתים על ההבנה כי לבני האדם ישנם דפוסי התנהגות החוזרים על עצמם. ניתוח דפוסים אלה הביא לפיתוח מודל תקשורת המאפשר לאדם לזהותם ולבצע למידה חדשה של דפוסי חשיבה והתנהגות. היכולת לדמיין סיטואציה כללית או אירוע בעתיד באמצעות דמיון מודרך, יחד עם השימוש במודל השיחה של ה – NLP, סוללים את הדרך לשינוי תודעתי תוך שימוש מדויק באיבר המדהים שלנו - "המוח".

מדובר בשיטת אימון וטיפול שפותרת את הבעיות שעמן מתמודד האדם ברמת המודעות ומציעה גם ריפוי ברמה הרגשית, המחשבתית והפיזית. כל זאת מתוך ההבנה כי במסגרת השימוש בדמיון מודרך ו–NLP, כל אשר מתרחש ברמה הרגשית והמחשבתית הוא גם בעל השפעה ניכרת על המצב הפיזי של האדם. ומכיוון שטכניקות בדמיון מודרך ו–NLP מבוססות על העבודה עם עולמו הפנימי של האדם ותת המודע, מדובר בתהליך אשר לו השפעות עמוקות וארוכות טווח.

שטיפה אנרגטית, שיטה אותה פיתח ד"ר נאדר בוטו, היא דרך ממוקדת ומהירה להגעה למקור הרגשי של בעיות פיזיולוגיות שונות. מתוך הנחת יסוד שרגשות קשים ומחלות הם תוצאה של חסימות אנרגטיות שמשפיעות על המצב הפיזיולוגי של האדם, התפתחה שיטת טיפול במגע זו שמטרתה חידוש הזרימה האנרגטית בגוף האדם.

ריברסינג (Rebirthing – להיוולד מחדש) היא שיטת טיפול המבוססת על תרגול עם נשימה מודעת (מעגלית), שמטרתה לשחרר בעיות רגשיות, מתחים וטראומו,ת ולאפשר שינוי דפוסי התנהגות ואיכות חיים. השיטה מתבססת על ההנחה שעניינים רגשיים שונים נובעים מחוויות מודחקות מתקופות שונות, היוצרות "חסימות רגשיות", שתהליך הנשימה המעגלית מאפשר את שחרורם.
קבלת פרטים
כשגוף ונפש נפגשים / הבריאות מתחילה בראש - הרצאה לקהל הרחב ולארגונים
כל אחד יודע שכשמתרגשים לקראת ראיון או מבחן יכולים להופיע דפיקות לב, הזעה, יובש בפה ואפילו פעילות מוגברת של מערכת העיכול. כשמאוהבים יש פרפרים בבטן וכשנפרדים מאדם אהוב "הלב נשבר ."לא צריך מחקר רפואי שיסביר את מה שכמעט כל אחד מרגיש ויודע.
אבל מה אפשר לעשות עם כל זה?


חוסר האונים הגדול ביותר הוא לראות אדם סובל אל לסבול כאב ולא לדעת כיצד לגרום לו להפסיק. לכן, ההבנה שאנו יכולים להשתחרר מהכאב ולסייע לאחרים להפרד מהכאבים שלהם לשלום היא עוצמה מופלאה!


גיא מסד, מפתח שיטת "הקשבה אקטיבית לגיוס כוח הריפוי הפנימי"™ ומנחה בכיר ב - NLP ודמיון מודרך, שריפא את עצמו מאלרגיה ואסתמה, לימד רבים אחרים להפטר מכאב ולגיס את כוח הריפוי הפנימי, מגיע להרצאה בה יחשוף את השיטות איתן הוא עובד.

ועל מה נדבר בהרצאה?
1. "חוכמת השכל" ו"חכמת הגוף".
2. חשיפה לשפה המדוברת כיום גם על ידי חלק מאנשי הרפואה לגבי המשמעות המעודכנת של הקשר בין גוף-ונפש.
3. הדגמה והסבר למגוון של טכניקות המייצרות מיפוי מהיר של עולמות התוכן והקונפליקטים בחייו של אדם ואיך הם משפיעים על המצב הפיזיולוגי שלו.

ההרצאה מועברת בדרך חוויתית וסדנאית, בליווי סרטונים, סימולציות והדגמות.
על המרצה - גיא מסד
גיא מסד שירת בצה"ל 23 שנים, מתוכן 10 כקצין בחטיבת גולני.
במהלך שירותו הצבאי ריפא את עצמו מאלרגיה שליוותה אותו שנים רבות
ולאחר השחרור החלים מאסטמה.

גיא הבין כי ההשפעה של מיקוד המחשבה על הפיזיולוגיה היא עצומה
והחליט שהוא רוצה להתמקד בסיוע לאנשים, ללמד את הדרך לגיס את כוח הריפוי הפנימי וע"י כך לשפר מצבים פיזיולוגיים, להפחית כאבים ולשפר מצבים פיזיולוגיים שונים.

גיא הוא מנחה NLP בדרגת MASTER PRACTITIONER מטעם מכללת רטר, מטפל בשטיפה אנרגטית בגישת ד"ר נאדר בוטו וריברסינג. לאחר לימודי ה - NLP הוא העמיק ללמוד על הקשר בין גוף לנפש ושם דגש מיוחד על טיפול בחולי סרטן.

כיום גיא מתמקד בתהליכי ליווי והתמודדות לחולי סרטן ובני משפחותיהם.

גיא עובד עם כלים נוספים כמו: תטא הילינג, רייקי, אקססבארס ועוד...

גיא רואה שליחות בטיפול בסרטן, המגפה של ימינו, וכך הוא אומר:
"אני רואה במחלה הזדמנות והזמנה. הזדמנות להתבונן פנימה בכדי למצוא את המיוחדות ועוצמות הנפש שיש בכל אחד ואחת והזמנה לחיבור בין בני אדם, צורות חשיבה וגישות שונות. הבשורה החשובה היא שכאשר מגלים את המחלה בזמן, החלמה ממנה היא דבר אפשרי. ישנן יותר ויותר עדויות של אנשים שעשו זאת וחשוב שהידע בדבר האפשרות והדרכים להחלים יגיע לכמה שיותר אנשים. ובזה אני עוסק במרץ."
קבלת פרטים
מנסים ועושים ובסוף מצליחים - ספר ילדים
ספר ילדים שנכתב בהשראת ה - NLP ומזמין את הילדים וההורים להשתמש בסבלנות והתמדה בדרך להצלחה.
קבלת פרטים

כל השירותים (3)

חוות דעת

רעות מויאל  רפואה סינית וטיפולי מגע רעות מויאל רפואה סינית וטיפולי מגע

הפניתי אל גיא את האדם הכי יקר לי בעולם בלב שקט, סומך ובטוח לתהליך משמעותי שדורש אמון, הסתכלות פנימה, חקירה ומייצר שינויים בהרבה רמות גיא סבלני, מקצוע...
קרא עוד...

ענת גורן  תקשורת מקרבת ענת גורן תקשורת מקרבת

גיא, זכיתי להשתתף בהרצאה המרתקת שלך "כשגוף ונפש נפגשים" ומאוד נתרמתי. זכיתי לשמוע הרצאות נוספות שלך ובכל פעם אתה חושף המון ידע ומקצועיות כמטפל. תודה ר...
קרא עוד...

סרטונים


אני מזמין אתכם לתהליך מיוחד לגיוס כוח הריפוי הפנימי שלכם.
באמצעות ריברסינג, שטיפה אנרגטית, NLP ועוד.
אתר: https://guymassad.co.il/
פיססבוק: https://www.facebook.com/hakshavaaktivit
אינסטגרם: msdgy
נייד: 050-5650985
מייל: guy.massad.nlp@gmail.com

בלוג

גיא  מסד אנדומטריוזיס ובעיות פוריות - גישה ייחודית להתמודדות וריפוי

ינואר 2017היום אני מבקש להציג לכן הנשים גישה ייחודית בנוגע לאנדומטריוזיס ובעיות פוריות, מצבים פיזיולוגיים אותם אני פוגש יותר ויותר אצל נשים שמגיעות אל...
קרא עוד...

לכל העדכונים

גיא מסד

תהליכים רגשיים לבהירות בדרך...