; שאלות ותשובות | הזדמנויות לצמיחה | יונית ורבר מומחית ליצירת מוטיבציה | מאמנת להצלחה אישית ועסקית | רחובות - עסקים עושים עסקים

בתהליך..המתן בבקשה.

הזדמנויות לצמיחה

שאלות ותשובות

שאל שאלה

שאל שאלה

השאלה שלך
שלח שאלה


 1. שרון מורדוך

  יונית , מה יש בDVD ? האם יש בו גם תרגילים לעבודה עצמית ?

  אכן שרון. ותודה על השאלה. ב DVD יש מספר שאלות המכוונות את האדם לתהליך של צמיחה מתוך הבור. זהו דף שאני מחלקת למשתתפי הסדנא, וצרפתי אותו גם לDVD על מנת לאפשר למי שצופה בסרט בביתו לעבור את אותו תהליך ולחוות את הכלים של ההרצאה שמשרתים אותו - ולא משנה עם איזה בור הוא מתמודד. אמרה לי לקוחה שצפתה בסרט - "כשראיתי שבסרט את מחלקת את הדף, הצטערתי שלא הגעתי להרצאה, אבל אז היה כתוב על המסך שגם בתקליטור יש את הדף. כל כך שמחתי - הרגשתי שחשבת גם עלי, הצופה בבית..."

 2. ערן קרקו - סרטים והפקות וידאו

  הי יונית, יש לי חבר מאמן והוא שואל: האם לדעתך הספר "פשוט להצליח" יכול להיות ככלי המשך למטופליו המסיימים? הוא מעוניין להעניק להם את הספר כשי וככלי עזר להמשך בסוף האימון.

  הי ערן,
  תודה על השאלה המצוינת.
  פשוט להצליח הוא כלי מעולה לשילוב בתהליך אימון או כל עבודה תהליכית אחרת כגון בניית תכנית שיווקית, תהליך הרזייה וכו'.
  כאשר מאמן נותן אותו בסיום תהליך אימון, זוהי מתנת פרידה נפלאה ובעלת ערך רב עבור המתאמן. הספר מהווה כלי המתרגל את המתאמן למשך 3 חודשים נוספים בנושאים אותם עבר באימון, מחזק ומעצים אותו וכן נותן לו זרקור על הנושאים בהם הוא מרגיש מועצם ולעומתם הנושאים בהם יש מקום להמשיך ולהתאמן. עבור המאמן עצמו, מהווה הספר כלי לשימור ולשיפור מאגר הלקוחות. אשמח לדבר עם החבר המאמן שלך ולספר לו פרטים נוספים. בכל שאלה אני לרשותך.

 3. דניאל עוז-הפעלת ג'אגלינג מתקשרים-מזמנים--נהנים

  למה כדאי לבחור דווקא בך בתור מאמנת אישית?

  שלום דניאל ותודה על שאלתך.
  הייחודיות שלי כמאמנת נובעת הן מהסיפור האישי שלי והן מארגז הכלים הנרחב שלי שמגיע מעולמות מגוונים של טיפול באמנות מצד אחד, וניהול פרויקטים ומערכות מידע מצד שני. באמצעות אלה, אני משלבת לתוך תהליך האימון טכניקות מעולם הטיפול, תהליכים אימוניים ותפיסה עסקית שמגיעה מניהול פרויקטים.
  ב 10 השנים האחרונות עברתי באופן אישי שינויים ותהליכים רבים הן בפן האישי והן בפן העסקי ואת הניסיון הרב שצברתי אני מביאה איתי לחדר האימון.
  בעבודתי בתהליך האימון אני עושה שימוש בכלי ייחודי שפיתחתי - ספר אימוני בשם פשוט להצליח המלווה את המתאמן לאורך כל השבוע ובין המפגשים שלנו וכך מעצים מאוד את תהליך האימון.
  אתה מוזמן לקבוע פגישה :-)
  אשמח ללוות אותך בדרכך החדשה להצלחה.

יונית ורבר מומחית ליצירת מוטיבציה

מאמנת להצלחה אישית ועסקית

עסקים מומלצים בתחום

שרון חנן - סטייליסטית ומאפרת שרון חנן - סטייליסטית ומאפרת
שרון חנן - סטייליסטית מאפרת מרצה ומנחה סדנאות מקצועיות
זיוה לויטנוס זיוה לויטנוס
זיוה לויטנוס