בתהליך..המתן בבקשה.

איריס קורן- יעוץ לנראות אסטרטגית / בלוג

יש ל ך כלים חינמיים לא תשתמש בהם?

09/04/2018 13:19

 • בשנים בהם עסקתי בשיווק וביחסי ציבור, הן כשכירה והן כעצמאית, נתקלתי רבות באנשי עסקים, אינטיליגנטים, ממולחים, חדי תפיסה ו... רועדים מפחד מכל מה שקשור למחשב בכלל ולרשתות חברתיות בפרט. לרוב מדובר היה באנשים בגילאי 40 ,  אשר לא כמו החברה בני ה20 שנולדו עם המקלדת ביד, ורשת חברתית היא חלק מהווי החיים היומיומי שלהם, שייכים לסגנון חיים אחר, פרטי יותר, צנוע יותר, כזה שבו העט והנייר שולטים בכף.

  מצד אחד אני לגמרי מסוגלת להבין אותם, כי גם אני אוהבת את העט והנייר ואין להם תחליף מבחינתי (עד היום בלימודיי באוניברסיטה אני מה"מסכמות" במחברת) ויש לזה את היתרונות משלו. אבל במהלך השנים הבנתי, כי כמאמר הפתגם "אם אינך יכול לנצח אותם - הצטרף אליהם" הרשתות החברתיות, וכלי האופיס הם פה כדי להשאר ולהתפתח ואם לא אהפוך אותם לכלי עבודה שלי אני אשאר מאחור...

  לכן הלכתי ללמוד ניהול מדיה חברתית, התמקצעתי בתוכנות אופיס השונות (שעניינו אותי) ופיתחתי עבור עצמי דרך המשלבת בין העולם הישן שאותו אני אוהבת לעולם החדש שלמדתי לאהוב.

  עם הזמן הבנתי שהדרך שפיתחתי יכולה לסייע לבעלי עסקים אחרים, שכמוני רוצים לנצל את יתרונות הכלים החדשים לתועלתם העסקית, אבל נמאס להם ש"מדברים להם מעל הראש".  לימוד בקבוצה יכול להיות נחמד, אבל לרוב מגיעים אלי לקוחות עם המשפט הקבוע "ישבתי שם, הייתי בטוח שאני מבין ואז הגעתי הביתה והבנתי שאני לא מבין כלום!" כמובן שתחושת התסכול המטורפת שמגיעה עם התובנה הזו לא עושה טוב לאף אחד ומעלה את האנטיגוניזם לכל פעילות דיגיטלית עצמאית, או לחלופין מביאה אתכם לשכור אנשי מקצוע בעלויות של אלפי שקלים לחודש שיעשו עבורכם את העבודה בעוד לכם אין אפשרות לדעת ולהבין מה בעצם הם עושים ולמה.

  לכן פיתחתי את ההדרכות "אחד על אחד" שלי, בהדרכה כזו אני קשובה כולי ללקוח, ליכולותיו, לידע שלו ולא משנה באיזו מידה הוא, לצרכים שלו, והולכת איתו עקב בצד אגודל, עד שאני בטוחה שהוא עבר את משוכת הפחד.

  האני מאמין שלי אומר, כי ברגע שאתה מבין את ה"למה", תדע להתגבר על כל בעיה. וזה אחד הדברים שנעלמו לצערי מעולמנו - אנשים הפסיקו לשאול למה! בהדרכות שלי אני מסבירה לכם את "הלמה" וה:"איך". ולכן, אדם שעבר אצלי הדרכה, יכול להבין ולפתור בעיות יותר טוב מכל אחד אחר. וככל שהוא מתרגל את החומר הנלמד כך הפחד מתפוגג וההצלחה מגיעה.

  אם גם אתם רוצים לנסות, אני מזמינה אתכם להתנסות בהדרכה הבסיסית שאני מציעה 4 שעות של אחד על אחד, בהם נבין מה זה פייסבוק, למה צריך דף עסקי, מה היתרונות והחסרונות, איך עוקפים את המכשולים, אם אין לכם דף עסקי נקים אותו יחד, ואם יש צורך נקים גם אתר לתפארת בביז, וכל זה בעלות של 500 ש"ח.

  אז מוזמנים לצור קשר ולהתחיל את החוויה המתקנת שלכם עם העולם הדיגיטלי.

  שלכם,

  איריס קורן

תגובות

איריס קורן יועצת לנראות אסטרטגית

יחסי ציבור ואסטרטגיה שיווקי...