בתהליך..המתן בבקשה.

Reychos - עיצוב עם חשיבה שיווקית / בלוג

6 טיפים להשראה

18/02/2019 18:09

 • *טיפים אלה מדברים בעיקר למעצבים, אך רלוונטים לכל בעלי המקצוע*

  תהנו :)

  מאגרי השראה

  השראות נמצאות בכל מקום אנחנו רק צריכים לחפש אותם – אז בתור מעצבים בו נודע לא תמיד יש לנו זמן להמציא את הגלגל, אנחנו רוצים להוציא את הטוב ביותר בזמן הקצר ביותר- ולכן, אנחנו באמת צריכים מבעוד מועד לקחת יום לפנות אותו ולחפש לנו "מאגרי השראה" אתרים או אפליקציות של מעצבים או אפילו גוגל ולראות דברים שאנשים עשו וכמובן לא להעתיק , אבל לשלב רעיונות ישנים בתוך רעיונות חדשים. כמובן שאפילו יהיה נוח להוריד עבודות מעוררות השראה במיוחד ולאגור אותם בתיקיות ממיוחדות משלהם

  שיחת אסוציאציות

   דברו עם אנשים קרובים נגיד יש לנו צורך למצוא לוגו למוסך, שאלו מישהו קרוב: "כשאתם חושבים על מוסך איזה מילים, חפצים או צבעים מופיעים לך מול העיניים?", אם אתם עובדים על עיצוב שלט לחנות ממתקים שאלו אותם על צבעים או מה יעורר בהם רצון לממתק , תגידו להם אפילו מילה המתקשרת למוצר שאתם מעצבים והם כבר יפציצו אתכם ברעיונות :)

  אקראיות מניבה

   שלבו צורות אקראיות בתוכנה, שחררו את הראש ותנו לתת מודע כבר לעשות את שאר העבודה, תתפלאו כמה לפעמים כאשר אתם נותנים ליד לשלוט בדף זה מוציא מכם דברים שלא חשבתם שקיימים בכם.

  השקעה מניבה

  זאת השקעה שתאהבו דווקא ! הכוונה בהשקעה פה היא להבין שיש לנו אומנם לוח זמנים צפוף אבל חובה עלינו להשקיע זמן בלנוח, בלי מנוחה זה בלתי אפשרי עבורנו באמת ליצור – זוכרים את המחשבים של פעם שהתחממו בגלל שהיינו משאירים אותם שעות דולקים ואז המחשב היה נתקע והיו מתחילות שגיאות, ככה גם אנחנו חוסר מנוחה גורם לנו להיתקע -אין מה לעשות... אממ יש.. תנוחו!!!

  העולם שבחוץ

   תאמינו או לא אבל יש עולם שלם בחוץ , מלא צבעים צלילים ריחות ומראות , לרוב יהיה מספיק בטיול באמצע היום , אם יש פארק או מקום יפה בקרבת מקום, מעולה צאו לשם ותנו לטבע לחלחל ולעשות את שלו

  תאמינו בעצמכם

   נשמע קלישאתי? טוב צודקים זה דיי קלישאתי , אבל אם תאמינו בלב שלם שאתם בסופו של דבר תמצאו  את מה שאתם מחפשים- זה יקרה! כשאתם מאמינים בהצלחת המשימה אתם לא מתעכבים יותר מידי על הפחד מכישלון מה שחוסך לכם זמן וחוסך גם המון אנרגיה שבסופו של דבר עוזרת לכם להצליח.

  מקווה שעזרתי - תמשיכו לחשוב לעשות וליצור!

  בהצלחה לכולנו :)


תגובות

רחלי אברמוביץ'

עיצוב גרפי

עסקים מומלצים בתחום

טליה אנגל ייעוץ שיווקי ואסטרטגיה טליה אנגל ייעוץ שיווקי ואסטרטגיה
YourBiz ייעוץ עסקי ושיווקי
ארז גורפינקל לבלוט - בצ'יק ארז גורפינקל לבלוט - בצ'יק
לבלוט ב3 שניות