בתהליך..המתן בבקשה.

רינה שלף - מסע קולי / חוות דעת

משה אסיאו
05/05/2013 18:49

עוד אירוע מקסים היה בסוף השבוע ב"גינה של רינה", גינה מקסימה, ארגון למופת ואירועי שירה ונגינה יוצאים מהכלל. סוג של בילוי לא שגרתי ומומלץ מכל הלב.
רינה גם מספרת סיפורים באנגלית והמופע מאד מתאים לקבוצות לימי שישי לאירועים וכדומה.
השבוע הסתיים מפגש שני של סדנת "דיבור עם תוצאות" שרינה מעבירה ביחד עם גנית חודורוב עם טעם של עוד ! השילוב בין רינה לביו גנית הוא באמת מופלא כאילו נולדו להעביר סדנאות ביחד והתוצאות נראות בכל מקום שאני הולך אליו. פעם אמרו לי שאם אני מוציא טיפ אחד חדש בסדנה שאני הולך אליה הרווחתי את מחיר הסדנה אבל כאן הטיפים זורמים כמו מברז וללא הפסקה. הסדנה הועברה בצורה יוצאת מהכלל ואני ממליץ לכל מי שלא עבר את החוויה הזו, תמיד יש מה לשפר !
בעבר, הייתי גם בסדנת הדגמה ל"מסע קולי" שנערכה בביתה של רינה, על ידי רינה ותליה. הסדנה הועברה בנועם, כיף, צחוק ומקצועיות מעל הכל. שעה וחצי ששתי הנשים המקסימות האלה תרמו מכיסן לכל מי שרק יפנה את הזמן ויבוא. רק תראו איזו אנרגיה של נתינה יש פה ובאמת מכל הלב. שעה וחצי בהן כל האנרגיות שלך זזות ומתאזנות למקום טוב יותר. זהו זמן שבו אתה מצליח לפגוש צדדים של עצמך שאתה לא נפגש איתם ביום יום.
אני מדבר בשם עצמי, אך התרשמתי שתחושת כל הנוכחים היתה של הנאה וכיף כמעט ללא גבול.
בהמשך כמובן שגם הגעתי לסדנה המלאה של רינה ותליה וממליץ, ממליץ, ממליץ בחום, לא בהכרח לאלו שרוצים לעשות משהו עם הקול שלהם, אלא כל מי שרוצה לפגוש את עצמו ולגלות בעצמו צדדים שאינם גלויים לעין. לנסות ולחשוף עוד קליפת הגנה אחת ואולי יותר.
רינה ותליה כל הכבוד !
ועוד תוספת על האירועים בגינה של רינה, החל מערבי שירה של "פשוט לשיר" ועד אמנים שמופיעים שם בבחירה מאד יפה ואיכותית. השבוע הייתי ביחד עם זוגתי בערב שירי "רומי" היה פשוט נפלא.
רינה, המשיכי כך והביאי לנו תרבות באיכות גבוהה כפי שאת עושה.
אור ואהבה
ממשה

תגובות
189259 רינה שלף - סיפורים-קול-תנועה

רינה שלף - סיפורים-קול-תנועה

מטפלת בקול ותנועה; מספרת סי...

עסקים מומלצים בתחום