בתהליך..המתן בבקשה.

דניאלה קונטיני צלמת

מילות מפתח: צילום סטילס פורטרט , צילום אמנותי , צילום , דימוי וביטחון עצמי , העצמה אישית , סטודיו לצילום , צילום בודואר , פורטרט מיקצועי , צילום תדמית , צילום תדמית לחברות

אודות העסק

צילומי פורטרטים אמנותיים | צילומי בודואר| פורטרט פיין ארט | פורטרט תדמית | צילום אמנות לאמנים |
http://danielacontini.com

*פורטרט תדמית*
בעידן הווירטואלי המקיף מכל עבר את חיינו הפרטיים, החברתיים והעסקיים, בו ערוצי המידע גלויים ונגישים, מתמעטות השיחות והקשר הבינאישי ואת מקומם תופס הבזק הרושם הראשוני.
הכל הופך למהיר, וויזואלי, קרוב יותר מאי פעם. מבט חטוף או מעמיק על התמונה של מישניצב מולנו, ...

קרא עוד...

שירותים

שסן צילומי תדמית
צילומי תדמית, Headshots, Personal Branding
סשן תפור לצרכים של בעל העסק, לאחר פגישת הכרות כדי לדייק בדיוק מה שמתאים לכל אחד אני בונה את הסשן כדי להגיע לתוצאות הרצויות בלי לבזבז זמן יקר ביום הצילומים. נבחר יחד את המסר שהצילומים צריכים להעביר על ידי בחירה נכונה של לבוש, צבעים, איפור והסיפור של העסק שלכם.
יום צילומים שיעבור בכיף ובאווירה נעימה. לא יודעים מה לעשות מול המצלמה? אין בעיה אני מדריכה אותכם לאורך כל התהליך הצילומים כדי להוציא מכם את המבט והחיוך הטיבעי והמתאים. אנשים אוהבים לעשות עסקים עם אנשים תראו להם את הגרסה הכי טובה שלכם!
קבלת פרטים
סשן צילום בודואר
כצלמת פורטרטים ותדמית אני נחשפת מזה שנים להשפעות מודל היופי על תפיסת העצמי של המצולמות והמצולמים אותם אני מלווה, ואחת ממטרותיי בתהליך היא לסייע להתחבר לאדם הפנימי ולהוציאו לחופשי מול המצלמה ובדיוק לשם כך, יצרתי סשן צילום אישי בסגנון בודואר.

מדובר בצורה ייחודית של אמנות החוגגת את היופי והחושניות של המצולמים, כאשר האווירה האינטימית והרומנטית מאפשרת הבעה עצמית חופשית ומשוחררת יותר.
צילום אישי בסגנון בודואר הוא דרך מושלמת ללכוד את היופי ולהקרין ביטחון, בסט צילומים שישמר במשך שנים רבות. היחס החם, הליווי האישי, הסטודיו הפרטי והמרווח, שיחת ההכנה, ההיערכות המקדימה וסשן הצילום מהווים כולם חלק בלתי נפרד מהחוויה המעצימה, כך שבין אם מדובר במתנה לעצמך או למישהו מיוחד.
קבלת פרטים
תודה רבה!!
תודה שחשבת עלי!!
קבלת פרטים

כל השירותים (3)

חוות דעת

הילה  פינטו עו"ד הילה פינטו עו"ד

דניאלה היקרה. תודה על חוויה זוגית מרגשת ונעימה. בילינו בסטודיו שלך שלוש שעות וגרמת לנו להרגיש בנוח איתך ועם עצמנו מול המצלמה. תודה על מזכרת זוגית שי...
קרא עוד...

בנצי וידר  הקסם שבשירה בנצי וידר הקסם שבשירה

דניאלה צלמת מקצועית. עשתה לי צילומי פרופיל. עבודה מקצועית,תוצאה טובה, אני מרוצה מאוד מהתוצאה. (איך לא?) ממליץ עליה בחום!!!
קרא עוד...

בלוג

מעבר לזמן ולטרנדים: היופי הנשי והשפעה של נשים על פני הדורות מעבר לזמן ולטרנדים: היופי הנשי והשפעה של נשים על פני הדורות

עם הפוסט הזה אני מתחילה סדרת פוסטים שמספרים על היופי של האישה על פני הדורות, כל שבוע הוסיף פרק חדש, מוזמנים לעקוב! מושג היופי תמיד תפס מקום נכבד בחברה...
קרא עוד...

שאלות ותשובות

דניאלה קונטיני  צילום פורטרטים אני לא פוטוגני/ת, את תצליחי לצלם אותי?

הרעיון של לא להיות פוטוגני נולד מהסיבה שאנחנו רגילים להצטלם עם מצלמות של טלפונים ניידים או על יד אנשים שאולי עושים תמונת בזק (snapshot) בלי להכיר את כ...
קרא עוד...

דניאלה קונטיני  צילום פורטרטים האם אני צריך לדעת מה לעשות בסשן?

את/ה לא צריך לדעת לדגמן, אני אדריך אותך במהלך כל הסשן והוביל אתך במגוון עמדות כדי לייצר לך מספר רב של תוצרים שיכולים לשמש למטרות רבות.
יש לי בראש מבחר...
קרא עוד...

לכל העדכונים

דניאלה קונטיני צילום פורטרטים

צילום פורטרטים פיין ארט ותד...