בתהליך..המתן בבקשה.

דניאלה קונטיני צלמת

מילות מפתח: צילום סטילס פורטרט , צילום מקצועי , צילום אמנותי , צילום סטודיו , דימוי וביטחון עצמי , העצמה אישית , פורטרט מיקצועי , צילום תדמית , צילום תדמית לחברות

אודות העסק

צילומים לאתרי אינטרנט | פרסום והדפסה
פורטרט תדמית | צילום אמנות לאמנים |פורטרטים אמנותיים|

*פורטרט תדמית*
בעידן הווירטואלי המקיף מכל עבר את חיינו הפרטיים, החברתיים והעסקיים, בו ערוצי המידע גלויים ונגישים, מתמעטות השיחות והקשר הבינאישי ואת מקומם תופס הבזק הרושם הראשוני.
הכל הופך למהיר, וויזואלי, קרוב יותר מאי פעם. מבט חטוף או מעמיק על התמונה של מישניצב מולנו, עשוי לקבוע האם יתאים לנו ליצור א...

קרא עוד...

שירותים

שסן צילומי תדמית
צילומי תדמית, Headshots, Personal Branding
סשן תפור לצרכים של בעל העסק, לאחר פגישת הכרות כדי לדייק בדיוק מה שמתאים לכל אחד אני בונה את הסשן כדי להגיע לתוצאות הרצויות בלי לבזבז זמן יקר ביום הצילומים. נבחר יחד את המסר שהצילומים צריכים להעביר על ידי בחירה נכונה של לבוש, צבעים, איפור והסיפור של העסק שלכם.
יום צילומים שיעבור בכיף ובאווירה נעימה. לא יודעים מה לעשות מול המצלמה? אין בעיה אני מדריכה אותכם לאורך כל התהליך הצילומים כדי להוציא מכם את המבט והחיוך הטיבעי והמתאים. אנשים אוהבים לעשות עסקים עם אנשים תראו להם את הגרסה הכי טובה שלכם!
קבלת פרטים
יום צילום תדמית מרוכז לנשים, מתאים גם לגברים
צילומי תדמית הפכו לאחד מהכלים החשובים לשיווק ונוכחות ברשת. צילום תדמית מקצועי מראה על עסק רציני ושמשקיע בנראות שלו.  מסכימה, לפעמים אין את הזמן והכסף לשלם על סשן צילומים שלם שיכול לקחת כמה שעות, בגלל זה אני מזמינה אותך ליום צילום מרוכז שמתקיים פעם בחודש אצלי בסטודיו!
פעם בחודש אני מקיימת את הסשן ביחד עם המאפרת המקצועית שלי שנמצאת כאן כל היום, זמינה לאפר אותך בצורה מושלמת אבל במחיר מוזל, תוך חצי שעה היא מכינה אותך לצילומים.
אני מקדישה לך עוד חצי שעה של צילומים, מדריכה אותך איך לעמוד ואיך לשבת או אפילו איך להחזיק את הידיים כדי שתצאי הכי יפה שאפשר! מפחדת מהמצלמה? מפחדת לא להיות פוטוגנית? אני כאן כדי לחפש את הצדדים והמבטים הכי טובים שלך, בשיחה נעימה כמו עם חברה בבית קפה אני אתן לך להרגיש בנוח, כי זה אחד הסודות של צילום טוב, לא להרגיש את המצלמה!
מתאים גם לגברים!

*יום צילומי תדמית מרוכז מתקיים רק בהרשמה מראש ובהרשמה של לפחות 3 נשים, אני שומרת לעצמי זכות לבטל יום צילומים בשל אי הרשמה של מספיק מתעניינות.
קבלת פרטים

כל השירותים (2)

אירועים

עסקים בכפר סבא
מתי: שני, 11/10/2021 08:30-10:30
איפה: הקישור של וויז: https://waze.com/ul/hsv8z50d4r
עסקים בכפר סבא
מתי: שני, 25/10/2021 08:30-10:30
איפה: הקישור של וויז: https://waze.com/ul/hsv8z50d4r
כל האירועים

חוות דעת

Limor Melech CMO & VP Sales - Triplemars LLP

It is our pleasure to grant this letter of Recommendation to: Mrs. Daniela Contini Daniela has worked with us on a specific project for our new websit...
קרא עוד...

אלונה ברנדס

קשר עין ראשוני צילומי תדמית הם משהו מרגש, הם הדמות שתגרום ללקוח להתקשר, הם קשר העין הראשוני עם נותן השירות. ומי היא הראשונה שבידיה האמונות נתנו עבודה ...
קרא עוד...

שאלות ותשובות

דניאלה  קונטיני אני לא פוטוגני/ת, את תצליחי לצלם אותי?

הרעיון של לא להיות פוטוגני נולד מהסיבה שאנחנו רגילים להצטלם עם מצלמות של טלפונים ניידים או על יד אנשים שאולי עושים תמונת בזק (snapshot) בלי להכיר את כ...
קרא עוד...

דניאלה  קונטיני האם אני צריך לדעת מה לעשות בסשן?

את/ה לא צריך לדעת לדגמן, אני אדריך אותך במהלך כל הסשן והוביל אתך במגוון עמדות כדי לייצר לך מספר רב של תוצרים שיכולים לשמש למטרות רבות.
יש לי בראש מבחר...
קרא עוד...

לכל העדכונים

דניאלה קונטיני

צילום תדמית ופורטרטים