בתהליך..המתן בבקשה.

סנדרה מישאל פוריות טבעית

מילות מפתח: הומאופתיה קלאסית , אנדומטריוזיס , כאבי מחזור , עקרות , נשים , שחלות פוליציסטיות , מחזור לא סדיר , בלוטת התריס ופוריות , ביוץ , גניקולוגיה ופריון

אודות העסק

סנדרה מישאל, פוריות טבעית
תואר שני במדעי הרפואה, הומאופתית קלאסית , יועצת תזונה מבוססת מדע על פי תורת הרמבם, ומאמנת אישית לבריאות.

*ניתן להכנס להריון בצורה טבעית שעובדת עם הגוף ליצירת הריון בריא *

אני מומחית בכל מה שקשור למחלות הורמונליות, גניקולוגיה ופריון, מחזור לא סדיר, גיל המעבר, הריון ולידה, דכאון אחרי לידה, מיגרנות, דלקות בדרכי השתן, בעיות בקיום יחסי מין, בעיות הורמונליות, שחלות פוליצסט...

קרא עוד...

שירותים

טיפול הומאופתי פגישה ראשונה
הטיפול ההומאופתי בקליניקה כולל :

פגישת אבחון הומאופתית ראשונה מקיפה ויסודית שאורכת שעה וחצי עד שעתיים. לאחר הפגישה, אני מתאימה רמדי הומאופתית אישית ושולחת מרשם להכנה לבית המרקחת. בחירת הטיפול הוא תהליך מורכב ומושקע בנוסף לפגישה הפרונטלית. אני תמיד מעדיפה שפגישה ראשונה תתקיים בקליניקה ואחריה ניתן לתאם בזום את יתרת הפגישות. כמובן שאשמח לקבל אותך בקליניקה, תמיד. מי שמתקשה להגיע פיזית, יכול להפגש בזום, אם ברצונו בכך. זה אינו פוגע ביעילות הטיפול.

לפני הפגישה הראשונה ישלח במייל טופס רפואי מפורט שצריך למלא ולשלוח חזרה. זה יאפשר לי להכין את עצמי לפגישה בצורה מדויקת עבורך ולעבור על הבעיות, בדיקות הדם ומסמכים רפואיים, לפני שנתראה.

פגישת מעקב ראשונה מתקיימת אחרי 6 שבועות. מטרתה לבדוק את השינויים שחלו ואת עבודת הרמדי והשפעתה. אני מעלה מינונים או מחליפה את הטיפול בהתאם לתגובה. תדירות פגישות המעקב נקבעת על פי המצב הקליני. בחולים אונקולוגיים הפגישה תתקיים אחרי 4 שבועות. לרוב, פגישת המעקב הבאה מתקיימת אחרי 6 - 8 שבועות בהתאם למצב הרפואי והתקדמות הטיפול.

לאחר שתי פגישות מעקב, מתבצעת הערכה של הטיפול והמשך שלו. במחלות כרוניות וממושכות יש צורך ביותר מארבעה חודשים על מנת לראות שינוי מהותי בבריאות.

חבילת הטיפול כוללת את התמיכה והזמינות שלי בין הפגישות, התעדכנות במצב, קשר טלפוני אחת לשבועיים, זמינות שוטפת בנייד ובוואטאפ, ניתוח בדיקות מעבדה והתאמת טיפול גם למצבים אקוטיים שמתעוררים בחודשים אלו כמו מחלות חום או דלקות. המטופלים שלי מתייעצים איתי בכל מצב רפואי או רגשי ואני זמינה עבורם תמיד ולמעשה מהווה מטפל צמוד פרטי בחודשים אלו.
קבלת פרטים
סדרת פגישות לטיפול משולב של הומאופתיה ותזונה
התאמת טיפול הומאופתי בשילוב תזונה מותאמת אישית להצלחה מירבית של הטיפול : 

פגישת האבחון הראשונה הינה פגישה מקיפה ויסודית שאורכה שעה וחצי עד שעתיים. בחירת הטיפול עבור המטופלים הינו תהליך מורכב ומושקע מעבר לפגישת האבחון. 

בסיום הפגישה הראשונה, אני מתאימה ובודקת רמדי הומאופתית אישית ושולחת תוך יום יומיים מהפגישה, מרשם לאחד מבתי המרקחת. 

אני תמיד מעדיפה שהפגישה הראשונה תתקיים בקליניקה ואחריה ניתן לתאם פגישות בזום. חשוב לציין כי מי שמתקשה להגיע פיזית, יכול להפגש בזום בכל הפגישות. דבר זה אינו פוגע ביעילות הטיפול. 

לפני הפגישה הראשונה ישלח במייל טופס רפואי מפורט שצריך למלא ולשלוח חזרה. זה יאפשר לי להכין את עצמי לפגישה בצורה מדויקת ולעבור על הרקע הרפואי ,בדיקות הדם ומסמכים רפואיים, לפני שנתראה. 

במידה והמצב הרפואי מצריך התאמת תזונה ותוספים, נערוך פגישה נוספת, שבוע או שבועיים אחרי תחילת הטיפול. בפגישה זו אסביר על התזונה המומלצת , נותנת תפריט, והמלצות לתוספים. הוספת תזונה מותאמת אישית מעצימה את הטיפול ומדייקת אותו. השילוב בין הומאופתיה לתזונה עובד מצוין ומקצר את הדרך להבראה. 

* הקרדיטים הם עבור תהליך טיפולי שלם
קבלת פרטים
יעוץ תזונתי מבוסס מדע על פי תורת הרמבם
היעוץ מתאים לכל מי שרוצה לשנות את אורח חייו ולעזור לעצמו לטפל במגוון מחלות כמו סכרת, יתר לחץ דם, תת תפקוד של בלוטת התריס, השימוטו, גרייבס, חולשה של האדרנל ותשישות כרונית, כולסטרול גבוה, לופוס, פיברומיאלגיה, מחלות אוטואימוניות ועוד.

אני משלבת את הידע הקליני הרחב שלי ונעזרת בו על מנת להתאים את התזונה לאדם ולמחלות מהם הוא סובל. השינוי התזונתי משמעותי מאד ומסייע לגוף לרפא ולעזור לעצמו. זכרו שהגוף יודע לרפא, צריך רק לאפשר לו תנאים מתאימים לכך.

הטיפול התזונתי בקליניקה כולל :

פגישת אבחון
הינה פגישה ראשונה מקיפה ויסודית שאורכה שעה וחצי עד שעתיים. בסיום הפגישה ישלחו הנחיות תזונתיות ותוספים למייל. בחירת הטיפול הוא תהליך מורכב ומושקע בנוסף לפגישה הפרונטלית.

לפני הפגישה הראשונה ישלח אליך במייל טופס רפואי מפורט שיש למלא ולשלוח אלי חזרה. זה יאפשר לי להכין את עצמי לפגישה בצורה מדויקת עבורך ולעבור על רקע רפואי, בדיקות הדם והתרופות הקבועות, טרם פגישתינו.

פגישות מעקב:

פגישת מעקב טלפונית ראשונה תתקיים בתום שבוע מתחילת הטיפול ותאפשר דיוק והתאמת הטיפול לאורח החיים השוטף. בחודש הראשון נקיים 4 פגישות מעקב שבועיות של חצי שעה, על מנת לסייע לך בשינוי אורח החיים.
בחודש השני והשלישי לתהליך, נקיים 2 פגישות אחת לשבועיים. של חצי שעה כל אחת.

סך הכל 8 פגישות מעקב בנוסף לפגישת האבחון בקליניקה. מטרת המעקב להתאים את השינוי באורח החיים, לעזור לך להתגבר על קשיים בדרך, ולהגיע לתוצאות אפקטיביות ומעולות.
קבלת פרטים

כל השירותים (8)

חוות דעת

נגה אן  ירושלמי נגה אן ירושלמי

מעבר למקצועיות, הידע הרפואי המגוון ושיקול הדעת, פגשתי שירות איכותי וזמין עם המון רצון טוב. ניכר שסנדרה עושה את עבודתה ממקום של שליחות, איכפתיות וגמיש...
קרא עוד...

איריס שקילר

מאד נהניתי. תודה רבה. פתחתן עולם חדש לפני
קרא עוד...

סרטונים


אני הומאופתית קלאסית מזה 15 שנה ועכשיו אני מעבירה הרצאות בזום. מביאה כאן סרטון קצרצר שמביא רק טעימה מההרצאה. מיועדת לכל מי שרוצה לשמוע ולהבין איך ההומאופתיה מתייחסת לבריאות שלנו. מזמינה אתכם להגיע ולשמוע ולהעביר הלאה. זו שיטת הטיפול שהצילה את חיי. בואו לשמוע איך זה קרה ומה ניתן לעשות על מנת להבריא את עצמכם, מבפנים, מהשורש, מהו ריפוי אמיתי עמוק ומשמעותי.

בלוג

אפשר להפטר מדלקות בדרכי השתן ללא אנטיביוטיקה?. אפשר להפטר מדלקות בדרכי השתן ללא אנטיביוטיקה?.

מטופלת שלי, הגיעה אלי אחרי 4 שנים של סבל מדלקות כרוניות בדרכי השתן, התוצאה שהתקבלה השבוע היתה שלילית !!!!4 שנים של סבל, אין ספור אנטיביוטיקות, וכלום ל...
קרא עוד...

איזה מפתח יפתח את המנעול??? איזה מפתח יפתח את המנעול???

מורכבים חייה של ההומאופתית. אחרי שהמטופלת יוצאת מהדלת, מתחילה לשבת על המקרה שלה אחרי שעתיים של שאלות , אני אוספת את כל המידע שהתקבל בפגישה, ומתחילה לב...
קרא עוד...

מחזור ומחזוריות מחזור ומחזוריות

חלק גדול מהמטופלות שלי מגיעות בגלל העדר מחזור, העדר ביוץ, שנובע משחלות פוליציסטיות. לפעמים אחת מהשחלות היא פוליציסטית, ולפעמים שתיהן. הדרך להחזרת המח...
קרא עוד...

העלמות של ציסטה בשחלה וריפוי עמוק העלמות של ציסטה בשחלה וריפוי עמוק

אין דבר יותר משמח מלשמוע שהציסטה בשחלה שהיתה למטופלת שלי נעלמה לחלוטין. לשמחתי היא מבינה ממש את התהליך ההומאופתי וסבלנית ומתמידה, ורואים תוצאות. היום ...
קרא עוד...

רוצה להכנס להריון בקלות ובאופן טבעי ? רוצה להכנס להריון בקלות ובאופן טבעי ?

רוצה להכנס להריון בקלות ובאופן טבעי?לפני שנים רבות, סיימתי לימודי תואר שני בפקולטה לרפואה ועבדתי במשך כמה שנים במעבדת פוריות. אחד מהתפקידים שלי היה לד...
קרא עוד...

התחברות לכוח..... התחברות לכוח.....

אני רוצה לדבר איתכם היום על חוזק, חוזק רגשי, בימים טרופים אלו אנו נמצאים פעמים רבות בתחושת חרדה ולחץ, בעיקר כי לא ידוע מה יקרה בדקות הקרובות. אין לנו ...
קרא עוד...

שאלות ותשובות

סנדרה  מישאל פוריות טבעית מהי הומאופתיה?

ההומאופתיה מטפלת באדם חולה בחומרים שיוצרים אצל אדם בריא את סימני המחלה (דומה בדומה ירפא).

מטרת הטיפול היא להביא את המטופל למצב של בריאות ולחזק את מע...
קרא עוד...

סנדרה  מישאל פוריות טבעית מהי הרמדי ההומאופתית?

הטיפול ההומיאופתי מבוסס על העיקרון שחומר המסוגל לעורר באדם בריא את הסימנים של המחלה יכול לרפא אדם שחולה באותה מחלה. הרמדי ההומיאופתית למעשה מעוררת את...
קרא עוד...

לכל העדכונים

סנדרה מישאל פוריות טבעית

הומאופתיה קלאסית תזונת הרמב...