בתהליך..המתן בבקשה.

תופס ת'עין-רואים אותך ראשון / בלוג

למה אני צריך בכלל לוגו

29/04/2019 20:55

אתה בטח שמעת את זה קודם, אבל זה שווה להגיד שוב: כל עסק גדול צריך לוגו גדול כאשר אתה בונה עסק אתה מתייחס אליו כמו לילד שלך ואיזה ילד זה יהיה ללא שם? ללא זהות ?אז למה בעצם אתה צריך לוגו גם אם העסק שלך עוד קטן ובתחילת דרכו ? 1. יש לך הזדמנות אחת לעשות רושם ראשוני הרושם הראשוני שאתה עושה על הלקוחות הפוטנציאלים שלך יקבע את היחסים שלך אתם, האופן שבו יסתכלו עלייך, האופן שבו יעריכו את המקצועיות שלך. אם אתה עושה רושם ראשוני מעולה, הם יהיו סקרנים וירצו ללמוד עוד על המוצרים שלך וירצו לעבוד אתך בעתיד. ברגע שהלוגו לא מספיק טוב, הרושם הראשוני לא היה מספיק טוב וככל הנראה הוא יעבור הלאה למתחרים ואתה פיספת לקוח, מבאס אה? תחשוב על זה, אם היית הולך לפגישה פרונטלית עם לקוח, לא היית מלביש על עצמך פיג'מה ויוצא מהבית.היית מתלבש בהתאם ובאופן מוקפד ומשדר עסקים. זה כמו להתהלך במסדרונות של העבודה עם החליפה הכי ואו שלך! איך אנשים יתייחסו אלייך אז? איך הם יראו אותך? באיזה אור אתה תצטייר אצליהם ?
2. לוגו טוב, עוזר לך להתבלט על פני האחרים .לא משנה איזו תעשייה או נישה אתה נמצא, אתה חייב למצוא את עצמך פנים אל מול פנים עם תחרות רצינית. ואם אתה רוצה להצליח, אתה חייב למצוא דרך להבדיל את עצמך , הלוגו שלך הוא הזדמנות מצוינת לבלוט. זה אומר לכולם "היי, להסתכל לכאן!" לוגו ייחודי תופס תשומת לב, הוא דרך מצוינת להגדיר את עצמך להבליט אותך ללקוחות ולהשאיר את המתחרים מאחור
3.זה מפריד בין חובבים מן המקצוענים, בוא נודה באמת, לא כל לוגו הוא הטוש הכי זוהר בקלמר.הלקוחות שלנו רוצים לעבוד עם אנשי מקצוע, הם רוצים לדעת שהם עושים עסקים עם אנשי מקצוע שיודעים מה הם עושים ושהם עושים את זה טוב!לוגו גדול מבדיל בין חובבנים למקצועיים.הלוגו שלך הוא הפנים של המותג ולעתים קרובות הדבר הראשון שאנשים רואים כאשר מחליטים אם אתה חברה שהם רוצים לעשות עסקים אם בעיניהם הלוגו חובבני- חברה חובבנית לוגו מדהים! - חברה מדהימה!
4.זה מראה ללקוחות שלך מי אתה , ,זוהי ההזדמנות שלך להראות ללקוחות שלך מי אתה.ע"י הלוגו הלקוחות יכולים להתחבר אלייך ולסגנון שלך ובכך למשוך אלייך לקוחות פוטנציאלים ורלוונטים עבורך .הלוגו ילווה אותך לאורך כל הדרך ויהיה הפנים לעסק שלך.

אתה צריך לוגו. ועכשיו שאתה יודע למה, הגיע הזמן ליצור קשר ולקבל אותו

!*המאמר כתוב בלשון זכר אבל פונה לשני המינים כמובן*
תגובות

נופר בבייב עיצוב גרפי ומיתוג

קידום עסקים בדיגיטל

עסקים מומלצים בתחום

מרי  רייזמן מרי רייזמן
איור ועיצוב גרפי
דיאנה  קרוק דיאנה קרוק
Crocodile
עמוס זיו  בית דפוס עמוס זיו בית דפוס
זיו הדפוס פתרונות דפוס וגרפיקה עד אליך