בתהליך..המתן בבקשה.

קובי אלטרס UNDER COVER חקירות פרטיות / בלוג

מיומנו של חוקר - 'בייסיק אינסטינקט' ✍️

24/03/2020 13:25

 • לפעמים התיקים מוצאים אותי בבתי קפה, את סתיו הכרתי בבית קפה ידוע בצפון ת"א, סליחה שהאזנתי "קלות" לשיחה שלך אפשר להפריע לך?חייכתי לעצמי בכיף עניתי, מי אמר שאין יתרונות להיות חוקר פרטי

  סתיו, בחורה עם לוק "הורס" אמצע שנות ה-30, בעלת חנות בגדים מצליחה, נשואה לאייל, גניקולוג מצליח, העובד מהקליניקה שלו במתחם ביתם המפואר במרכז הארץ.
  תראה, כבר כמה שבועות שתחושת הבטן שלי אומרת שלאייל יש מישהי, ת'אמת להגיד לך, הוא לא מחסיר ממני כלום, הכל דופק ביננו טוב אבל...החיישן הנשי שלי..תוך כדי שהיא לוקחת נשימה עמוקה, הלוואי ואני אתבדה אבל למען השקט שלי אשמח לשכור את שירותיך למספר ימים. כמה דברים לעדכון, אייל עובד מספר שעות מהקליניקה בבית ופעמיים בשבוע בקליניקה נוספת במרכז ת"א.לחצנו יד וסגרנו על תחילת עבודה למחרת הבוקר.

  בבוקר התמקמנו מול ביתם של סתיו ואייל, אלי שהתלווה אליי למעקב, צחק איתי, כל אחד והמזל שלו, גם יפה וגם עשירה איפה המזל שלי? עניתי לו: אל תקנא, כל אחד והחבילה שלו. היום הראשון עבר ללא תוצאות, חוץ "מנחיל" נשים שהגיעו לקליניקה של אייל, שום דבר חריג לא התרחש.

  בערב סתיו עדכנה אותי לגבי המנקה שמגיעה פעם בשבוע ביום חמישי לביתם, ובצהריים היא מנקה בקליניקה של אייל. למחרת העניינים זרמו רגיל, אייל שהה בקליניקה עד הצהריים ולאחר מכן נסע למרכז ת"א להמשך עבודה בקליניקה.
  בערב יצרתי קשר עם סתיו, נראה לי שהבחור יותר ישר מסרגל. תשמע קובי, זה יושב לי חזק, תמשיך במעקב, כסף זאת לא הבעיה, מחר אני אשאר יותר מאוחר בעסק, יש לך אישור להישאר במעקב עד שעות הערב המאוחרות.

  למחרת, היום השלישי למעקב, התמקמנו שוב מול ביתם של בני הזוג, שום דבר חריג עד שעות אחה"צ המאוחרות. אייל יצא לאכול בביתו, וכשיצא בחזרה לקליניקה קלטנו בעדשת המצלמה את המנקה מתלווה אליו לקליניקה, מוזר אמרתי לאלי לידי, היא לא אמורה להגיע פעם בשבוע, ביום חמישי? "המטופלת" יצאה לאחר שעה ומחצה, טיפול VIP הוא ארגן לה חייכתי, חיבוק ונשיקה על השפתיים שלא הותירו מקום לספק.
  למחרת זימנתי את סתיו למשרדי, כשאתן צודקות אתן צודקות, הראיתי לסתיו את התמונות, הבחורה שתקה, מה אני אגיד לך קובי אימצתי אותה כמו בת בית, 5 שנים היא אצלנו לך תבין אנשים. "הזבל" החליט להתאהב בליכלוכית. הכל טוב אני אראה לו מה זה ניקיון בחשבון הבנק...

  לעזאזל היא פלטה גברים יש להם יהלום בבית, ובמקום זה מחפשים הרפתקאות. על כוס קפה בצהריים צחקתי עם אלי, רואה "לא כל הנוצץ זהב הוא"...

תגובות

קובי אלטרס חוקר פרטי

בעל משרד חקירות פרטיות