בתהליך..המתן בבקשה.

איתי לרך האפקט- להשפיע על עצמך להשפיע על אחרים

מילות מפתח: קואוצ'ינג , השפעה , זוגיות , בטחון עצמי אסרטיביות , אימון אישי לשינוי , בטחון עצמי , nlp , מערכות יחסים , אימון אישי , תת מודע

אודות העסק

שלום,
קוראים לי איתי לרך,
אני מאמן ומטפל NLP להשפעה.
היכולת להשפיע על איך אנשים מתייחסים אלינו היא כח מדהים, יש אנשים שזה בא להם בטבעיות אבל אני ממש לא הייתי אחד מהם.
לא היה לי מושג איך ליצור קשרים חברתייים בקלות או איך להכיר בת זוג והאמת שהייתי די ביישן רוב חיי.


הפתרון הגיע כשלמדתי שיטה שנקראת NLP.
השיטה היא דרך מבוססת מחקר ליצור התפתחות אישית מהירה. בזכות השיטה התחלתי להבין קצת יותר לעומק אי...

קרא עוד...

שירותים

מפגש אישי לאיבחון הקוד המשפיע בתת המודע
מפגש הקוד המשפיע בתת המודע נועד למקד ולספק פרספקטיבה לכל מי שרוצה לייצר השפעה בחיים אך מרגיש תקוע. במפגש ממוקד ובעל אפקט מעמיק תקבלו הזדמנות לזהות את הקודים בתת המודע שלכם שגורמים לכם ולאחרים להתייחס אליכם לא כמו שתרצו.

כשתשפיעו על המצבים האלה שמייצרים תסכול, כעס, הססנות ופחד בחייכם - תוכלו להשיג תוצאות טובות יותר עם עצמכם. בעקבות המפגש תוכלו להתחיל לשחרר את הדברים שתוקעים אתכם בקריירה, עם המשפחה, בזוגיות ובתחומים נוספים.

במפגש נחקור ביחד קודים שונים המשפיעים על תת המודע שלכם באופן אישי.
לכולנו יש דפוסי חשיבה ורגש שמשפיעים עלינו, קודים במערכת התכנות של תת המודע. הקודים האלה משפיעים על איך שנתייחס לעצמינו ואיך אחרים יתייחסו אלינו. הביטחון העצמי, המוטיבציה ומערכות היחסים שלנו.

את הקודים ניתן לאתר ולשנות באמצעות שיטת התפתחות קוגניטיבית בשם NLP שפותחה ע"י אנשי מדע בארה"ב, בין השאר השיטה עושה שימוש מיוחד בשפה, בשאלות ותהליכים בדמיון.

בסוף המפגש תקבלו רשימת קודים אישית המותאמת לצרכים ולאתגרים שלכם, המפגש מציע היכרות מעמיקה עם עצמכם ברמות שלא הכרתם.

המפגש מכיל מספר שלבים

השלב הראשון – השאלות המשפיעות

השפעה אמיתית מתחילה מתוך תת המודע שלנו וקשורה הרבה פעמים לאיך שנתייחס לעצמנו ואחרים.
בשלב הזה אשאל אתכם מספר שאלות המנוסחות בצורה מיוחדת מתוך שיטת הNLP.
המענה החופשי והטבעי שלכם על השאלות יציף את הקודים השונים בתת המודע שלכם.

השלב השני – חקר הקודים המשפיעים
בשלב השני אחקור ביחד איתכם את הקודים העולים מתוך התשובות שלכם, תלמדו איך לזהות את הקודים השונים המשפיעים על תת המודע שלכם. השלב הזה ישקף לכם בעצם איך המוח שלכם מגיב, אלה דפוסים שתוכלו לזהות כמשפיעים בהרבה סיטואציות בחייכם.

השלב השלישי– דגשים אישיים ותחילת ההשפעה
בשלב השלישי תקבלו דגשים בהתאמה לקודים השונים המשפיעים עליכם, בעצם איך לשנות את הדברים שמגבילים אתכם. בנוסף תעברו תהליך מיוחד בדמיון שיאפשר לכם להתחיל את השינוי בצורה חזקה ומעמיקה.
קבלת פרטים
מפגש האפקט הפנימי (מפגש עוצמתי באורך 4 שעות)
קצת על NLP

לכולנו יש דפוסי חשיבה ורגש שמשפיעים עלינו, קודים במערכת התכנות של תת המודע. הקודים האלה משפיעים על איך שנתייחס לעצמינו ואיך אחרים יתייחסו אלינו. הביטחון העצמי, המוטיבציה ומערכות היחסים שלנו.
NP היא שיטת התפתחות קוגניטיבית שפותחה ע"י אנשי מדע בארה"ב, השיטה עושה שימוש מיוחד בשפה, בשאלות ותהליכים בדמיון. בעזרת השיטה ניתן לעשות עבודה מעמיקה ורגשית בזמן קצר אפילו עם טראומות ואירועים קשים, לשנות הרגלי חשיבה מזיקים, תסכול, כעס, הססנות ופחד, ולהשיג תוצאות טובות יותר עם עצמכם בכל מצב. זהו תהליך שינוי מעמיק, יסודי ומשנה תפיסה.

המפגש בנוי כמסע לגילוי עצמי מחדש ויאפשר לכם לשכתב את הקודים שמפריעים לכם בתת המודע. נשתמש בכלים נוירולוגיים וכלים של עבודה בדמיון כדי לאתר, להבין ולשנות את הקודים השונים שלכם.
מפגש האפקט הפנימי נותן לכם את היכולת להשפיע על ההרגשה שלכם בצורה חזקה ומהירה. במערכות היחסים שלנו, בין עם אחרים ובין עם עצמנו לפעמים יש משברים וחשוב שנוכל להתמודד איתם ולהתחבר לאפקט העוצמתי שלנו.

במפגש מיוחד ואינטנסיבי בן 4 שעות, נשתמש ביחד בכלים המעמיקים ביותר מתחום הNLP וחקר תת המודע כדי להשפיע על ההרגשה והיכולת האישית שלכם.
במפגש נתמקד באיך שאתם מתייחסים לעצמכם, בנוסף נשים דגש משמעותי על החוויות השונות מעברכם שעדיין משפיעות עליכם במערכות היחסים. בין אם מדובר במשפחה, זוגיות או סביבת העבודה והעסקים.

המפגש מתמקד ביכולת שלכם קודם כל להשפיע על עצמכם.
השפעה אמיתית מתחילה מתוך תת המודע שלנו. ניתן מענה מעמיק לדפוסים שונים שנוצרו לאורך החיים ושמפריעים לכם רגשית.
בעקבות המפגש הזה תוכלו לבחון מחדש איך לשפר את מערכות היחסים שלכם במשפחה, בזוגיות, במצבים חברתיים, בעבודה ובסביבה העיסקית.
קבלת פרטים
מסלול מפגשי אפקט השינוי (10 מפגשים)
קצת על NLP

לכולנו יש דפוסי חשיבה ורגש שמשפיעים עלינו, קודים במערכת התכנות של תת המודע. הקודים האלה משפיעים על איך שנתייחס לעצמינו ואיך אחרים יתייחסו אלינו. הביטחון העצמי, המוטיבציה ומערכות היחסים שלנו.
את הקודים ניתן לאתר ולשנות באמצעות שיטת התפתחות קוגניטיבית בשם NLP שפותחה ע"י אנשי מדע בארה"ב, בין השאר השיטה עושה שימוש מיוחד בשפה, בשאלות ותהליכים בדמיון. בעזרת השיטה ניתן לגלות את הקודים שמשפיעים בתת המודע שלכם, לשנות הרגלי חשיבה מזיקים, תסכול, כעס, הססנות ופחד, ולהשיג תוצאות טובות יותר עם עצמכם בכל מצב. זהו תהליך שינוי מעמיק, יסודי ומשנה תפיסה.

מסלול מפגשי אפקט השינוי נותן לכם פתיחה לשיפור והשפעה בחייכם. אלווה אתכם במשך 10 מפגשים שבהם תלמדו להשפיע על איך שמתייחסים אליכם.
במסלול נתמקד קודם כל באיך שאתם מתייחסים לעצמכם, בנוסף נשים דגש משמעותי על תחום ממוקד אחד שתבחרו בחייכם ובמערכות היחסים. בין אם מדובר במשפחה, זוגיות או סביבת העבודה והעסקים.

המסלול מותאם בצורה ממוקדת לצרכים ולאתגרים שלכם בתחום שבחרתם, עבודת השפעה עמוקה ברמת תת המודע בעזרת כלי NLP והגדרת תוכנית אישית להשפעה בתחום הזה.

התהליך מובנה ומוסדר בשתי רמות מקבילות

הרמה הראשונה – השפעה מבפנים
השפעה אמיתית מתחילה מתוך תת המודע שלנו. לא נסתפק בטיפים ודגשים אלא ניתן מענה מעמיק כבר בתחילת הדרך לדפוסים המשפיעים עליכם לרעה. נעשה שימוש בשיטת הNLP ובשיטות נוספות לחקר ושינוי תת המודע שלכם.


הרמה השניה – השפעה על אחרים
כשאנחנו משפיעים על עצמנו נוכל להשפיע בקלות גם על אחרים. ברמה הזאת נתמקד בהשפעה על מערכות היחסים השונות שלכם בתחום בו בחרתם. במשפחה, בזוגיות, במצבים חברתיים, בעבודה ובסביבה העיסקית. תקבלו אוסף של דגשים מפורטים המותאמים למצב הספציפי בו תרצו להשפיע ותבנו תוכנית אישית להשפעה.
קבלת פרטים

כל השירותים (6)

חוות דעת

gal kitchen - גלינה וייס  דברים טובים מבית טוב gal kitchen - גלינה וייס דברים טובים מבית טוב

אתמול השתתפתי ביחד עם תומר( עובד מהבית) בסדנה של איתי על איך שפת הגוף שלנו משפיעה על התקשורת והסביבה . היה מרתק להקשיב ולראות את איתי, קיבלנו טיפים מע...
קרא עוד...

כפיר  ולר כפיר ולר

הייתי בהרצאה של איתי על שפת הגוף והקשר שלה לתקשורת והשפעה, ההרצאה מעניינת ופרקטית, עם דוגמאות שקל להתחבר אליהן ולא פחות חשוב - חוברת מקיפה עם מספיק חו...
קרא עוד...

סרטונים


כשתרצו לדעת עוד על איך להשפיע בקלות, פשוט תכתבו לי כאן בתגובות או תצטרפו כבר עכשיו לסדנה הקרובה

https://www.bizmakebiz.co.il/Home/Events/50170/

לכל העדכונים

איתי לרך

אימון וטיפול NLP להשפעה , ב...