בתהליך..המתן בבקשה.

מאיה מרון רכס

מילות מפתח: אימון , סדנאות , אימון אישי , קוצ'ינג , יחסים בין אישיים , גרושין , יחסי הורים וילדים , תת מודע , הרצאות , מאמן אישי וקבוצתי

אודות

שנות נסיון: 25

שלום, שמי מאיה, מתגוררת ברעננה.
אני מומחית לפרקטיקה רוחנית – שיטה אותה פיתחתי ובעזרתה עזרתי בשנים האחרונות לעשרות אנשים להגשים את מטרותיהם ולחיות את חייהם באושר ובשלמות.

מהי פרקטיקה רוחנית אתם שואלים?
זו שיטה, המבוססת על כך, שאם אנחנו רוצים ליצור שינוי בחיינו הוא צריך לתמוך גם ברוח, בתת המודע, בנשמה שלנו ובאותה עת גם בקיום הארצי שלנו. השיטה נותנת מעטפת תמיכה כוללת, באמצעות כלים רוחניים וכלים פרקטיים מסורתיים כשהמטרה היא לזהות את סיבות השורש להיווצרות דברים בחיינו כדי שנוכל לשנותם.
תחום חשוב בסיסי, בכלים אותם אני מעניקה למתאמנים אצלי, הוא תחום התקשורת הבינאישית ובכל פעם אני מאושרת מחדש לראות איך כלים שנתתי למתאמנים שלי עוזרים להם כל כך.

תמיד הייתי אדם של אנשים. כשעברתי את תהליך הגירושין של, ב, הרבה לפני שרכשתי כלים רוחניים מובנים, הרגשתי שיש לי מתת. אני יודעת להקשיב ללב שלי מבלי לוותר על החוכמה שלי. בכך, ייצרתי בעזרת גרושי, מודל ייחודי משלי, דרך שבעצם לא פירקה משפחה, אלא הרחיבה אותה למשפחה אחת גדולה. כבר אז ידעתי שאהפוך את הידע הפרטי שלי לנחלת הכלל ואני רואה בזה יעוד ושליחות לעזור למתגרשים לעשות דרך אחרת וליצור מודל אחר.
אז מה הסיפור שלי בעצם?
אמנם מגיל צעיר קראתי ספרים של קרלוס קסטנדה, ספרים על רוחניות וכו', אך רק ב עשיתי מהפך בחיי. עד אז הייתי מאוד פרקטית ומאוד סקפטית. ב נחשפתי לתחום התטא הילינג. באקראי ובספונטניות. הלכתי אחר האינטואיציה שלי ואפשרתי לעצמי להיזכר ביכולות שלי במי שאני באמת. הרגשתי חיבור, משום שהשיטה הזו אפשרה לצדדים הרוחניים שלי, לאינטואיציה החזקה ולנשמה לקבל ביטוי, בשעה שאני ממשיכה להיות נוכחת ופרקטית. העמקתי בתחום והוכשרתי כמורה לתטא הילינג.
העובדה שלמדתי אימון אישי, הנחיית קבוצות, גישור משפחתי, רייקי, הו'פונופונו, המסע... ושיש לי תואר שני ביעוץ ופיתוח ארגוני אף פעם אפשרה לי לפתח את הערך המיוחד שלי: פיתוח שיטת הפרקטיקה הרוחנית המאפשרת שילוב כל הכלים בהתאם לצורך האישי של המתאמנים אצלי.
בואו נדבר על הדרך המיוחדת שלי ליחסים טובים בגירושין
אחת הדרמות המשמעותיות קרתה ב הפרידה מבעלי הראשון אביר נעורי.

נתחיל מהסוף. גרושי הוא אחד מחברי הטובים. אנחנו עדיין מוקפים בחברים שהיו לנו עת היינו נשואים, כשהיום בני זוגנו החדשים הם חלק מהחבורה (כן... החברים שלנו לא היו צריכים לבחור צד והבונוס הוא שכולנו ממשיכים להיפגש יחד בנעימים). המשפחות המורחבות שלנו עדין קשורות זו בזו ואנחנו ... בעצם... לא פירקנו משפחה אלא הרחבנו אותה.

ההבדל בינינו לבין זוגות גרושים אחרים הוא בכך שאנחנו שמרנו על האהבה שלנו. על החברות בינינו ועל שותפות הגורל. כל מי ששומע ומכיר, שואל אותי "איך עשיתם את זה" מה? לא היה כעס? לא היה עלבון? לא היו רגשות שליליים?

כמי ששכלה את אביה בגיל . ואת אמה לפני שנים, אני אומרת לכם זה היה אחד הדברים הקשים שעברתי רגשית. פרידה באשר היא מכילה תמיד רגשות של פחד, כעס, אכזבה, חוסר אונים, חוסר ודאות ועוד. הרי כשעמדתי תחת החופה, צעירה אופטימית ונאיבית, הייתי בטוחה שזה לתמיד. אפשר לומר שבתחושה שלי כל הקלישאות היו נכונים: כרעם ביום בהיר! הקרקע נשמטה תחת רגלי! נפלתי חופשי big time.
ואז עדין הייתי בן אדם של שליטה.

עם זאת, הייתה לנו בת אהובה ומראש הבנו שטובתה מעל לכל, לכן, החלטנו באומץ ובנחישות, שאנחנו נפרדים אחרת! רתמנו את המשפחה, החברים ואח"כ את בני הזוג החדשים למשימה ואני חייבת להודות שמהר מאוד זה בא לנו טבעי וכשזה בא לנו טבעי זה היה טבעי לכולם!

מאז צברתי פרידות נוספות: מס פרידות עסקיות. עוד פרידה זוגית. מה שלמדתי מכל הפרידות, זה שיש לי מתת. אני יודעת להיפרד ולהשאיר את האנשים בחיי. הסטטוס שלהם משתנה אבל האהבה והאכפתיות נשארים וגדלים.

אני מרגישה שזו שליחות להעביר את זה הלאה, לכן, על בסיס הניסיון האישי, יחד עם הכלים המקצועיים שעומדים לרשותי (גם כמגשרת משפחתית), בניתי תכנית מיוחדת המלמדת איך להתגרש נכון.

אני מקווה שפרידה אינה מנת חלקך!

אך אם בכל זאת, הנושא כרגע בחייך, או אולי בחיי מישהו אחר קרוב אליך
אני יכולה לעזור לעבור את זה אחרת ושונה עם סוף טוב.

תגובות

מאיה מרון רכס -.. ליחסים טובים בג...

מאמנת הוליסטית אישית ועסקית...

עסקים מומלצים בתחום

ליאור רוזנטל  תקשורת אפקטיבית לעסקים ליאור רוזנטל תקשורת אפקטיבית לעסקים
LRPR - תקשורת אפקטיבית לעסקים
עופרה יעקב  הצופן הביוגרפי עופרה יעקב הצופן הביוגרפי
עופרה יעקב -הצופן הביוגרפי
ענת שפיצברג  גרפולוגית מוסמכת ענת שפיצברג גרפולוגית מוסמכת
העין של ענת שפיצברג