בתהליך..המתן בבקשה.

רווית בן הרוש - רפואה אינטגרטיבית

שירותים

רפלקסולוגיה

מקור השם רפלקסולוגיה במילה reflection – השתקפות. רובנו מכירים את הרפלקסולוגיה כטיפול בכפות הרגליים, אך ברפלקסולוגיה הגוף משתקף גם בידיים, באוזניים ובקרקפת.

זוהי השתקפות של מערכת העצבים של כל הגוף בכף הרגל.

אם עיסוי עובד על השרירים, כירופרקטיקה על השלד והמפרקים ודיקור על מרידיאנים (ערוצי אנרגיה), רפלקסולוגיה עובדת על המערכת העצבית.

יש לנו בגוף 2 מערכות עצבים עיקריות – מוח ועמוד שידרה. המוח הוא מעין רשות מחוקקת – הוא שולח את הפקודות, ועמוד השדרה הוא הרשות המבצעת – שולח את הפקודות אל איברי גוף לפעולה.

לדוגמא – כאשר אנו רוצים ללכת, המוח נותן פקודה לעמוד השדרה, ודרך העצבים של חוליות הגב התחתון נשלחת לרגליים הפקודה לזוז. ללא עמוד השדרה אין אנו יכולים לזוז או לבצע כמעט אף פעולה.

מערכת העצבים היא מערכת פיזיולוגית שניתן לראותה בחתך של הגוף. למעשה השתקפות הגוף בכפות הרגליים היא קצות העצבים של איברי הגוף. למשל מיקום הקיבה במפה הרפלקסולוגית הוא למעשה מיקום קצה עצב הקיבה בכף הרגל. המפה הרפלקסולוגית שקיימת מזה כ- 3000 שנה הוכחה גם מדעית.

אופן הטיפול:
הטיפול נעשה בעיקר בכפות הרגליים והידיים. המטרה היא זיהוי של חסימות ושחרורן ע"י לחיצות על כל הנקודות בכף הרגל. כל טיפול מתבצע על השתקפות כל איברי הגוף תוך התמקדות במוקד הבעיה.

איך זה עובד?
באמצעות הלחיצה אנו משחררים חסימות במערכת העצבים ויוצרים זרימה נכונה מכף הרגל אל כל הגוף. כשמערכת העצבים פועלת היטב, הדם מתחיל לזרום ועל ידי כך הגוף מתחיל לפנות את הפסולת והחסימות ולהכניס חיוניות לאיברי הגוף. בכך מתחיל הגוף לאזן ולרפא את עצמו.

בטיפול אני משלבת טיפול בהשתקפות האיבר עצמו, בחוליה הקשורה אליו – שזהו למעשה טיפול פרטני במערכת העצבים עצמה ובבלוטות הלימפה הקשורות לאיבר. כך אני מגיעה לכל ההיבטים של האיבר להשגת תוצאה מקסימלית

כוסות רוח

שיטת טיפול מסורתית שבעבר הייתה נפוצה בכל העולם; אירופה, אסיה, המזרח התיכון ועוד.

"הכאב הראומטי המתחדש מרוח ירפא באופן מיוחד, שכמעט אין לו רפואה טובה לו מזה, בקרן המציצה (יניקה של כוסות רוח) שייתן לה על מקום הכאב…" (הרמב"ם).

במהלך הטיפול ממקמים על המקומות הכואבים או התפוסים את כוסות הרוח על ידי יצירת ואקום (בכוסות זכוכית באמצעות אש ובכוסות פלסטיק באמצעות אקדח שאיבה), והן משחררות את השרירים, יונקות את הכאב החוצה או מוציאות את הקור שחדר בהצטננות ויוצרות שטף דם תת עורי.

שטף הדם מזוהה על ידי המוח כפצע או פגיעה בכלי דם ולכן הוא מזרים לשם דם נקי וחדש על מנת לרפא את המקום. הדם החדש מפנה את הישן ואיתו את הפסולת וכן מכניס חמצן וחיוניות לאיברים.

הטיפול בעיקר עוזר בבעיות אורטופדיות- שרירים, שלד, וכן בהתקררויות ועוד

דיקור קוריאני / סו ג'וק

השם סוג'וק מורכב מהמילים סו (יד) וג'וק (רגל) – האיברים בהם מתבצע הטיפול.
המבנה הפיזיולוגי של כפות הרגליים והידיים שלנו דומה למבנה הפיזיולוגי של הגוף, וכל הגוף משתקף בהם.
זוהי שיטת ריפוי המשלבת בין הרפואה הסינית העתיקה, הרפואה ההודית והרפואה הקוריאנית העתיקה (KHT). כשם שאיברי הגוף משתקפים בכפות הידיים והרגליים, כך גם המרידיאנים הסיניים הם ערוצי אנרגיה בגוף, והצ'אקרות ההודיות הן מרכזי אנרגיה עגולים המסתובבים במרכז הגוף ומניעים אותו.
הטיפול כולל טכניקות שונות; דיקור במחטים, מגנטים, מוקסות (סיגר עלי לענה לחימום), זרעים וצבעים.
מטרת הטיפול היא להביא את הגוף לאיזון פיזי ונפשי. האבחון נעשה באמצעות תשאול מקיף ומעמיק על כל היבטי הגוף והנפש.
המחטים קטנות מאוד ולכן פחות מרתיעות, אך לילדים (ואף מבוגרים) החוששים ממחטים ניתן להשתמש בשאר הטכניקות במקום בדיקור (מגנטים, זרעים וצבעים)

קלפי מודעות

הקלפים מיועדים לכל אדם השואף להגביר את מודעותו הפנימית ואת הבנתו ביחס למצב בו הוא שרוי ברגע נתון וביחס למה שמניע אותו. באמצעות הקלפים המודעות נפתחת ומתבהרת.

מיועד לעבודה אישית, זוגית, קבוצתית – ומסייע לנו לתקשר עם עצמנו.

אופן הטיפול:

המטופל בוחר קלפי תמונה וקלפי מילים, ובאמצעות תשאול ושיחה הוא מקבל את התובנות הקשורות אליו בלבד.
הדמיון שעל המטופל להפעיל מעודד את פעילות המוח הימני שאחראי על תת המודע שלנו. עקב כך עולים תכנים מתת המודע אל ההכרה שלנו. הטיפול פותח את המודעות לפרשנות תת המודע שלנו כלפי חלקים בנפש והתמודדויות שונות בחיים. המטפל מכוון את השיחה כך שהמטופל יפרש בעצמו את החיבור בין המילה לתמונה ומשמעותו – כל אדם יראה משהו אחר, בהתאם לעולמו הפנימי.

תטא הילינג

תטא הילינג הוא כלי טיפולי נפשי ויעיל לריפוי, שינוי דפוסי התודעה. תוך כדי מדיטציה גלי המוח שלנו מתחברים לגלי לתטא ובכך מתאפשר ריפוי מיידי, לקבל מסרים תת הכרתיים, להטמיע רגשות ודפוסי חיים, לשנות אמונות שתוקעות/מעקבות ומכניסים דפוסים רצויים שמאפשרות לתת המודע לשרת אותנו ולא נגדנו. כשאנו מתכנתים מחדש את תת המודע שלנו, נפתחים לנו עולמות חדשים מאפשרים לנו חיים בקלות ופשטות חיים של שפע.

מגע של אהבה

כלי דיגיטלי - קורס לאמהות אחרי לידה
מתן כלים בטוחים ומוכחים ברפואה טבעית, לחיזוק מערכת החיסון והקלה במחלות נפוצות בתינוקות.

במיוחד עבור אמהות (גם אבות) יצרתי את מגע של אהבה.
תוכנית דיגיטלי באתר חברים.

כלי המלמד הורים איפה ללחוץ, ומה לעשות במגוון סוגיות כגון :
גזים, עצירות, ריפלוקס, דלקות אוזניים, נוזלים באוזניים, שיניים ועוד…

התוכנית מלמדת איך לגעת
איפה לגעת בהתאם לאתגר של התינוק
כל זה בצורה ממוקדת וקצרה , הדגמות בין דקה לשתיים.
ניתן לצפות בכל רגע דרך הטלפון

רווית בן הרוש

רפואב טבעית - אינטגרטיבית- ...