בתהליך..המתן בבקשה.

ז'אנה הלשטיין

מילות מפתח: דנא , איתור קרובים דרך דנא , גניאלוגיה ודנא , חיפוש משפחה , פענוח תוצאות דנא , בדיקת דנא , חיפוש שורשים , חיפוש אב ביולוגי , הורים ביולוגים

כגנאלוגית חובבת מעל 10 שנים, בניית עצי משפחה, חיבורים וגילויים משפחתיים תמיד רגשו אותי, ויותר מכך התגובות של האנשים המעורבים. גילויים שלעיתים משנים חיים. לפני כמה שנים בעקבות סיפור אישי, הצטרף לשיגעון הגנאלוגי עולם הדנא וכבש אותי באופן טוטלי. בשלוש השנים האחרונות מתמקדת בפענוח סודות תוצאות הדנא,ומעמיקה את הידע באופן כמעט יומיומי, איך מפענחים תוצאות אלה ואיך משתמשים בהן לאיתור קרובי משפחה והבנת הש...

אודות העסק

שירותים

DNA המסע למקורות
זהו סיפורו של גבר שאומץ בינקותו, והחליט למצוא את המקורות, למי נולד....
אבל מה עושים כאשר על האב אין מידע כלל, כשכל המסמכים המקוריים זועקים את המשפט "אב לא ידוע" ואין אפילו קצה חוט?
כאן נכנס עולם ה DNA, ומשמש את יריית הפתיחה למסע מטלטל וחוצה יבשות.
אתם יוצאים איתי למסע ברחבי עולם ה DNA, אני פותחת צוהר להבין את מהות הבדיקה, איך היא נראית, מה היא מאפשרת וכיצד יחד עם חקר עצי שורשים שימשה כדחפור לחצוב בהרי הלא נודע שעמדו מולנו כדי להגיע ולגעת בפיסות אמת.
אני מזמינה אתכם לחוות את הרגעים הקשים, הרגעים השמחים, האכזבות והגילויים שפגשו אותנו במהלך המסע אל האמת.
אין צורך בידע מוקדם, כל שצריך להביא אתכם הוא את הלב והסקרנות.
סיפור מסע בעולם ה DNA הוא כמו סרט בלשי אשר מחזיק אותך על קצה הכיסא...

המסע מתאים לאירועי חברה, מפגשים עסקיים, ערבי תרבות, מפגשי עובדים, מתנסים, כנסי לקוחות ועוד. הוא חוצה גילאים ותרבויות ועבר בהצלחה רבה בני נוער בשמינית אשר למדו על DNA והסיפור אפשר להם לצאת מהספרים ולראות את העולם המופלא הזה בפעולה.
שלח פנייה
ייעוץ - DNA ..מה זה? איך זה עובד?
למי שמעונין לבצע מחקר DNA עצמאי ומבקש הדרכה בסיסית או רוצה להבין מה הן האפשרויות שבדיקה כזו פותחת בפנינו ומה ניתן להשיג במחקר המבוסס על סמנים תורשתיים.
בפגישה אפרט את הפעולות הנדרשות לביצוע המחקר, אנחה ואסביר את ההבדלים בין החברות השונות, אסביר על אופן ביצוע הבדיקה והפעולות הראשונות שיש לבצע עם קבלת התוצאות.
המפגש עורך כשעתיים.
שלח פנייה

כל השירותים (2)

לכל העדכונים

נקודות פעילות

20
ב 4 החודשים האחרונים
(20 סה"כ נקודות)
30
צפיות בפרופיל