בתהליך..המתן בבקשה.

IC-Design - Creative solutions

מילות מפתח: עיצוב גרפי , עיצוב לוגו ומיתוג , עיצוב והקמת אתרים , כרטיסי ביקור , קטלוגים , עיצוב ניירת משרדית , מיתוג , עיצוב פליירים , עיצוב אריזות ותוויות

אודות

שעות פעילות: 9:00-17:00 גמיש

בבסיסו של כל עיצוב עומד רעיון. רעיון שנותן השראה, ייחוד, קונצפט. אבל כל מי שמבין בפרסום ובשיווק יודע שרעיון בלבד, טוב ככל שיהיה, אינו מספיק. צריך יותר מזה כדי להצליח.

שמי איגור צ'אוסקי ומשנת 2002 אני עוסק בעיצוב גרפי, מיתוג ופרסום.

לכל פרויקט עיצובי אני מתייחס בשילוב עם הראייה השיווקית. אני חושב אסטרטגית ומשתדל לשלב את רצון הלקוח עם מה שהמותג שלו מייצג ועם איך הוא רוצה להיראות כלפי הצופה.
כמעצב אני משתדל תמיד להיות ממוקד מטרה ולשלב בין עיצוב "יפה" ויזואלית לבין עיצוב "נכון" אסטרטגית. רק כך יתקבל הדבר הנכון ביותר: עיצוב אפקטיבי.
בין אם מדובר בעיצוב לוגו, מודעה, אתר אינטרנט או אריזות, אני תמיד חושב אסטרטגית ומשתדל ליצור דיאלוג רגשי בין הצרכן לבין המותג, על מנת לבדל אותו ממתחריו.

אני בוגר תואר ראשון במדעי החברה במגמה לתקשורת חזותית ב"מכללה האקדמית עמק יזרעאל" ולימודי תעודת מעצב גרפי ב"גורן לתקשורת חזותית".

במהלך השנה השלישית (מתוך ארבע) ללימודי, התחלתי לעבוד כמעצב במשרד הפרסום "חצב דה ויט פרסומאים" באזור הצפון והתקדמתי לתפקיד המעצב הראשי. לאחר מספר שנים עברתי לאזור המרכז ושימשתי כארט דיירקטור במשרד הפרסום "סולומון מדיה". במסגרת עבודתי רכשתי ניסיון וידע מקצועי רב הן בתחום העיצוב לדפוס ולאינטרנט והן בגיבוש קונצפט תוך חשיבה שיווקית.

במהלך שנת 2006 התחלתי לשלב בין עבודתי כשכיר במשרד פרסום לעבודה כפרילנסר ללקוחות פרטיים שחיפשו פתרונות "בוטיק" עיצוביים. בשנת 2012 החלטתי "לעלות מדרגה" ויצאתי לדרך עצמאית במשרה מלאה.

כיום אני מעניק שירותי עיצוב, מיתוג, פרסום, עיצוב והקמת אתרי אינטרנט ודפי פייסבוק עסקיים לעסקים וכל מי שזקוק למעצב מנוסה ומקצועי שיודע וחושב שיווק.

תגובות

ציון איכות

  (2 מדרגים)
10
מחיר: 10
שירות: 10
זמינות: 10
אמינות: 10

נקודות פעילות

570
ב 4 החודשים האחרונים
(2,730 סה"כ נקודות)
סגן קבוצה
TALK BIZ
331
צפיות בפרופיל

פרטי התקשרות

 077-5610403
 050-9218823
 הרצל 104ב' נהריה 46541
Facebook