בתהליך..המתן בבקשה.

רוני בנימין יעוץ ותקשור והרצאות מעולם הרוח

שירותים

טעימות

מפגש הכרות עם העיסוק

תודה שחשבת עלי

הפניות לועדים, מתנ"סים, כל מקום להעביר בו הרצאה. הפניות לאנשים בפרשת דרכים או בבעיות זוגיות -לייעוץ בקלפים. חוגי בית, ימי הולדת - ערבי כייף בתקשור ע"י קלפים.

ספר "סוד האותיות"

ספר מרתק בו אני לוקחת אתכם אל תחילתו של היקום. טרום הבריאה כאשר התדר של השפה היה קיים כתדר של בריאה. את הסוד הגדול תגלו וכאשר תגלו , משהו יקרה לכם, פתאום תבינו איך הכל מתוכנן ואיך כל היקום עובד כמקשה אחת. ואיך אתם עם סוד השם שלכם ותאריך הלידה שלכם ,אתם חלק במארג העצום הזה ולכל אחד מכם יש ייעוד ויש סיבה להיותו כאן.

ספר "סודם של קלפי החיות האינדיאנים"

אספר לכם משהו עלי - חיית הנשמה שלי היא כלב והכלב -כולו לב, הוא הראי הנאמן של האדם. רוצים לדעת מהי חיית הנשמה שלכם ומהו הטוטם שלכם. קנו ספר זה ורק ברכה תראו ממנו והמון תובנות. ספר זה ישמש לכם כלי עזר באבחון ובריפוי. תהנו

קריאה בקלפים

מה יהיה איתי? -שאלה נפוצה ששואלים אותי. מה עם הזוגיות? איך בעבודה? יפטרו אותי אם אבקש העלאה? וכן הלאה וכן הלאה . לא תמיד התשובות הן שחור או לבן. שם בדיוק אני נמצאת לעזור בחיים האפורים , הקלפים או המטוטלת או הציור הם כלי שעוזרים לי לפתוח את חלון העיוורון , אח"כ בא ניסיון החיים והאינטליגנציה להשלים את היתר

מפה אסטרולוגית

מי אני? מה אני? למה אני? הכל כתוב ביום הלידה שלכם. אני מלווה אתכם דרך פענוח המפה שלכם ונותנת לכם ערך מוסף אני חושפת בעזרת הקלפים איך אתם עומדים היום לעומת מפת הלידה, מפת לידה נותנת תמונה על 12 בתים של התבוננות בחייכם - פרנסה, זוגיות, משפחה, רומנטיקה, ירושות, לימודים, חיי חברה, פעילות ציבורית, יזמות וניהול, אומנות ויצירה, קריירה ונסיעות.

רוני בנימין

הרצאות מעולם הרוח, קריאה בק...

עסקים מומלצים בתחום