בתהליך..המתן בבקשה.

יסמין ארזי-כהן

מילות מפתח: צילום עסקים קטנים , צילומי מיתוג , צילומי הריון , צילומי משפחה , צילום ליחסי ציבור , צילומי אומנים , צילום מקצועי , צילומי אווירה , צילום ילדים , צילום דוקומנטרי

אודות העסק

​​​אני צלמת דוקומנטרית המתעדת את החיים. אני באה לתעד בעזרת המצלמה שלי והעיניים שלי את החיים של כל אחד ואחת. בוגרת בית הספר לצילום קאמרה אובסקורה וסדנה לצילום תיעודי בהנחיית עודד בלילטי.
מתעניינת בתיעוד הרגעים הקטנים והיפים בחיים זאת החל מתיעוד האישה עם הבטן ההולכת וגדלה בהריון ועד לתינוק קטן שבא הביתה . דרך תיעוד משפחות, ילדים ומבוגרים בחיי היום היום, בטבע או בסטודיו.
מלווה ומתעדת עסקים קטנים ל...

קרא עוד...

שירותים

צילומי משפחה
שעה וחצי של בילוי משפחתי מצולם בבית או בחוץ, בטבע. . בסופם תקבלו דיסק עם 100 תמונות מעובדות ו- 20 תמונות בעיבוד מיוחד של שחור- לבן, ספייה וכו'.
קבלת פרטים
סדרת צילומי הריון
סדרה של שלוש פגישות במהלך ההריון המתעדות את התפתחותו. ניתן לצלם בתנאי סטודיו, בטבע או בבית הלקוחה, או לערב ביניהם. כמו כן ניתן לבצע שתי פגישות במהלך ההריון ופגישה שלישית עם התינוק אחרי הלידה. בסופם מקבלים 200 תמונות מעובדות המהוות מעקב מצולם של תקופת ההריון הקסומה.
קבלת פרטים
צילומי תדמית
שעה של צילומים בתנאי סטודיו אצלכם בעסק או בבית. בסופם תקבלו כ- 80 תמונות ערוכות, מעובדות ומוכנות לשימוש. התמונות יתקבלו בשתי רזולוציות- ברזולוציה המתאימה לאינטרנט וברזולוציית הדפסה.
קבלת פרטים

כל השירותים (7)

חוות דעת

ענתי בגדי נשים וסטיילינג  לנשים ענתי בגדי נשים וסטיילינג לנשים

הכייף עם יסמין !!! הפנתי את כלתי לצילומים שהתחילו עם בטן תפוחה של סיום חודש תשיעי, בהמשך הצטרפו גם הילדים הגדולים ובני. כשהתינוקת הגיעה לגיל 3 חודשים...
קרא עוד...

מאיה  אפוטה מאיה אפוטה

יסמין יקירתי גם קיבלתי מתנה צילום של שעה וגם צילום של המשפחה כול כך מקצועיות כול כך אהבה למקצוע תמונות איכותיות רמה גבוה מאוד והמון סבלנות תודה ע...
קרא עוד...

לכל העדכונים

יסמין ארזי-כהן

צילום

עסקים מומלצים בתחום

ענת פנחס  צלמת ענת פנחס צלמת
ענת פנחס אישה ועדשה
כפיר  ולר כפיר ולר
כפיר ולר - צלם ומדריך צילום
יוליה  בורשטיין יוליה בורשטיין
יוליה פוטוארט