בתהליך..המתן בבקשה.

שי שץ משרד עו"ד

מילות מפתח: עריכת דין נדל"ן , עריכת דין חוזים , עריכת דין , עריכת דין מקרקעין , עורך דין בתל אביב , עורך דין מקרקעין , מכירת דירה , עו"ד מקרקעין , רכישת דירה , עריכת דין חברות

אודות העסק

שלום רב, שמי שי ואני עו"ד בעל ניסיון של כעשור. בתחילת שנת הקמתי משרד העוסק במקרקעין ונדל"ן, בתחום המשפט האזרחי והמסחרי, וכן בדיני ירושות וצוואות.

המוטו של המשרד הוא "יחד נגיע למטרה". המשרד מעניק ללקוחותיו ליווי צמוד וייחודי לאורך כל הדרך עד להשגת המטרה המיוחלת.

שירותי המשרד:

למשרדי ניסיון רב בליווי עסקאות מקרקעין ונדל"ן, לרבות, עסקאות מכר ושכירות למטרות מגורים ומסחר, העברה ללא תמורה, עסקאות קו...

קרא עוד...

שירותים

רכישת דירה מקבלן
ליווי מלא של עסקת רכישת דירה מקבלן.
לאחר שמצאתם את הדירה אותה אתם מתכוונים לרכוש מהקבלן, ישנן בדיקות חובה, אותן אבצע מטעמכם.

בדיקות תכנוניות – האם ניתן היתר בניה לפרויקט והאם ההיתר תואם את הדירה הנמכרת. האם השימוש המותר לפי התכנית וייעוד הקרקע לפי התב"ע מתאימים לשימוש הנרכש. האם מתקיימים הליכי תכנון עתידי בנכס עצמו או לידו. האם תשריט הבית שהוגש לעירייה ושקיבל היתר תואם את המציאות בשטח.

בדיקות אישיות - בדיקת היזם והקבלן. האם הקבלן הינו בעל סיווג מתאים. האם חשבון היזם אינו מוגבל והאם אין הליכי פירוק המתקיימים כנגדו. האם שולמו המסים בגין רכישת הקרקע והאם יש אישור על פטור מתשלום מס שבח לקבלן.

בדיקות קנייניות – בדיקת מצב הזכויות: למי שייך הנכס, האם הוא בבעלות היזם או רק בחכירה או אפילו בחכירת משנה או אולי רק בעל זכות חוזית אחרת. בדיקה האם על הנכס רובצת משכנתא, חוב, עיקול או הערת אזהרה אחרת, ואם כן, האם הם חלק מהעסקה או שהם מסכנים את רכישת הדירה.

בדיקת תנאי העסקה ומו"מ על שינויים בחוזה – הסכם רכישת דירה מקבלן הוא תמיד הסכם מוטה לטובת הקבלן. שירותיי כוללים כמובן ניהול מו"מ על תנאי העסקה ועל סעיפי ההסכם.
בהסכם המכר ישנן סוגיות רבות ומגוונות כמו הבטחת כספי הרוכשים - ערבויות ובטחונות, רישום הנכס בטאבו, סוגיות מס, סוגיות תכנון, רישום בתים משותפים וניהול הבית המשותף, אחריות קבלן, איחורים במסירה, מפרט מכר, שינויים בדירה, שינויים בפרוייקט, שינויים בתשתיות, סוגיות במסירת הדירה, סטיות בגודל הדירה ובכמות החומרים, ביטול ההסכם ועוד ועוד. תפקידי הוא לבטל את הסיכונים, לחסוך בעלויות ולהביא את הצדדים למצב בו מחלוקות עתידיות באות על פתרונן כבר בהסכם.

רוכשים דירה מקבלן? אל תוותרו על ליווי של עורך דין מקרקעין, מקצועי ומנוסה.
קבלת פרטים
תודה שחשבת עלי - מזכה ב 10 נקודות
עסקה קטנה של עורכי דין אשר מזכה ב 10 נקודות
קבלת פרטים
רכישת/מכירת דירה יד שנייה
ליווי מלא של עסקת רכישת/מכירת דירה יד שנייה
קבלת פרטים

כל השירותים (7)

חוות דעת


הפנתי לעו"ד שי שץ שכן במצוקה שנקלע לסכסוך עם שכן אחר שגר מעליו, בעניין רטיבות בתיקרה. כל בקשותיו של השכן נענו בתשובות סרק. מכתב התראה ששלח עו"ד לשכן ...
קרא עוד...

בלוג

מהם הדברים שחשוב לדעת על מס ריבוי דירות או בשמו הנפוץ יותר מס דירה שלישית? מהם הדברים שחשוב לדעת על מס ריבוי דירות או בשמו הנפוץ יותר מס דירה שלישית?

אז מהו מס ריבוי דירות? מס ריבוי דירות הוא מס שמוטל על תא משפחתי, שבבעלותו 3 דירות מגורים או יותר ושסך חלקי הבעלות בהן יחד הינו 249% ומעלה. המשמעות – ת...
קרא עוד...

לכל העדכונים

שי שץ עו"ד מקרקעין ונדל"ן

עורך דין - מקרקעין ונדל"ן, ...

עסקים מומלצים בתחום

רונן הירש עו"ד ונוטריון  נדלן אזרחי-מסחרי רונן הירש עו"ד ונוטריון נדלן אזרחי-מסחרי
רונן הירש עורך דין ונוטריון נדלן אזרחי-מסחרי
רן אמסלם  עו"ד תעבורה רן אמסלם עו"ד תעבורה
רן אמסלם משרד עורכי דין
עינת ניימן  עו"ד ונוטריון דיני משפחה עינת ניימן עו"ד ונוטריון דיני משפחה
עינת ניימן עו"ד ונוטריון משפט אזרחי ודיני משפחה