בתהליך..המתן בבקשה.

"אם לדרך"

מילות מפתח: קידום הלידה , בחירה אישית ליולדת , מלווה לאחר הלידה , העצמה ותמיכה , מלווה בתהליך הלידה , מלווה לפני הלידה

אודות העסק

מלווה לפני הלידה,החל מהכנה לקראת הלידה,בניית תכנית לידה,מכילה ומעצימה בכל שעה שיש צורך בתמיכה,מהרגע שיש סימן שהלידה מתקרבת(צירים,דימום,ירידת מים)אני מלווה,תומכת ומקדמת את התהליך.נמצאת בכל חווית הלידה,החל מהכניסה למיון,חדר הלידה,מתאימה את עצמי לרצון היולדת,אם לידה תחת משככים או ליד טבעית.נשארת לאחר הלידה במטרה לראות שיש התאוששות,דואגת ליולדת לאוכל ושתיה.לאחר הלידה מגיעה יישר לביתם,לפי הצרכים:מקלחת ...

קרא עוד...

שירותים

ליווי ותמיכה של כל יולדת.
ליווי של חד הוריות,לסביות,צמד הורים.אפשרות של ליווי ותמיכה בשלושת השלבים:לפני,במהלך ולאחר הלידה.כמו כן אפשרות של הפניה לאחד מהשלבים בתהליך:רק הכנה לקראת הלידה,ליווי לכל תהליך הלידה,תמיכה לאחר הלידה.
קבלת פרטים
סדנת עיסוי תינוקות-מגיל לידה,כולל עיסוי לפגים.
סדנאת עיסוי תינוקות מגיל לידה.כמו כן עיסוי לפגים.
ארבעה מפגשים.יש אפשרות בבית הלקוח באופן פרטני,או בביתי במסגרת פרטית או קבוצתית.במהלך המפגשים נכיר ונחווה את משמעות ודרך העיסוי.
קבלת פרטים
"אם לדרך"-ארוחת בוקר והרצאה בנושאים שונים שקשורים בלאחר לידה.
בביתי שבמושב,פתחתי בית חם,אוהב,וממלא באהבה ובעוצמות את האם לאחר הלידה והתינוק/ת איתו איתו מגיעה,לארוחת בוקר מפנקת והרצאות שונות ומגוונות בנושאים שלאחר לידה.
קבלת פרטים

כל השירותים (7)

חוות דעת

דני כתרי  צלם אנשים דני כתרי צלם אנשים

בשלל חוות הדעת הנשיות, חשבתי לרגע שהתבלבלתי. אולם בהחלט לא, את אמירה הכרתי לראשונה במפגש הקבוצה, כאשר הייתה חדשה ובאה לביקור התרשמות. אני כצלם מבחין מ...
קרא עוד...

לכל העדכונים

אמירה אלישע

דולה-תומכת לידה ומדריכת עיס...

עסקים מומלצים בתחום