בתהליך..המתן בבקשה.

פרופיילר לאנשים / בלוג

מה אומרות הפנים של יו"ר קדימה ציפי לבני? קריאת תווי פנים FACE READ

08/12/2011 16:56


 • מבט מבחוץ:  קו המצח של ציפי גבוה ושטוח (במבט מהצד) והוא הולך ונסגר החל מקו הגבות בצד הרקות ומסתיים בקו השיער. עיניים שקועות וקרובות לגשר האף בעוד הסנטר שלה זוויתי ובולט קדימה ומדגיש את מבנה הלסת הרחב והבולט.  מבט מבפנים:

  לא לוקחת שבויים בדרך לפסגה:  המצח הגבוה של ציפי מעיד על שאפתנות חסרת פשרות, חריצות גבוהה במיוחד העיניים שקרובות לגשר האף מסגירות את חוסר הסבלנות שלה לזוטות. היא תעדיף לחמוק מלקבל החלטות קשות, לפחות עד שלא תדע לעומק מה יהיו ההשלכות.  ישר ולעניין:  במבט מהצד המצח השטוח של לבני מסגיר יכולות ניהול וסנכרון גבוהות אשר יחד עם עיניה השקועות מעידות על חשיבה מעמיקה ומאוד רצינית לכל נושא אליו היא מתייחסת כל עוד מדובר בנושא עם תוכן אמיתי והגיוני. הרצינות שלה גורמת לכך שהיא לא 'סובלת' מעודף חוש הומור.  דרך אחת מובילה לרומא:  מבנה הפנים התחתון של ציפי, השפתיים והלסת הרחבה והבולטת הופכים אותה למנהיגה בדם שמאמינה בדרכה בלבד, אינה פתוחה לרעיונות חדשים ויש שיאמרו שתלטנית.


   


תגובות
 • גדעון טל גדעון טל - לפני 2999 ימים

  איתן, אין כמוך...אכן כן הנתוח מושלם וזו גם אחת הסיבות שהיא לא מצליחה " ..להתרומם.." משום הרכוזיות שלה..לעומת זאת היא מאוד אמינה.
  גדעון טל---052-5222982

איתן שגב פרופיילר לאנשים

קריאת שפת גוף ותווי פנים