בתהליך..המתן בבקשה.

פרופיילר לאנשים / בלוג

שיטות יעילות ללחיצת יד שתעזור לך להתחבר טוב יותר עם הלקוח הבא שלך!

03/03/2013 18:00

 • כדי לעשות זאת בצורה נכונה, מומלץ להשתמש שיטות הבאות:

  1. ללחוץ ולא למעוך – החוקרים ממליצים ללחוץ את היד בצורה בוטחת וידידותית. עם זאת, אף אחד לא אוהב שמועכים לו את היד.

  2. לשמור על היד התחתונה – לחיצת יד בדרך כלל תהיה שווה, כלומר, כל אחד מהאנשים מושיט אותה בצורה אנכית לרצפה והם יפגשו באמצע. לפעמים, יש אנשים שלוחצים את היד בצורה אופקית לרצפה כך שידם על העליונה או התחתונה.
  בתיאוריות ישנות של שפת גוף, נטו לחשוב שהאדם שידו על העליונה הוא גם הדומיננטי. לכן, היה נהוג לחשוב שאם מראש נגיש יד מלמעלה זה ירמוז לתת מודע של האחר שהוא עליון ודומיננטי יותר.

  גם אם זה נכון, עלינו להבין עובדה נוספת – אף אחד לא רוצה להרגיש "מלמטה". מצד שני, אם מראש נושיט את היד ללחיצה, אנחנו ניזום את הלחיצה (הופך אותנו למובילים) וגם נגרום לו להמשיך להרגיש בשליטה (ובכך נגדיל את שיתוף הפעולה). עדיף, לא?

  3. יציאה מאיזור הנוחות – לכל אחד מאיתנו יש איזור סביבו, בדרך כלל במרחק של 30 ס"מ מהגוף שנקרא המרחב האינטימי. לעתים, אנו מרשים לאנשים להכנס אליו למספר שניות כמו בזמן חיבוק.

  היחידים שמקבלים גישה לאיזור הזה, הם אנשים שאיתם אנו מרגישים קרבה אינטימית. ישנה גישה לאיזור האינטימי הזה לאנשים קרובים במיוחד כמו בני זוג למשל.

  לחיצת יד טובה תמיד יוצאת מהמרחב האינטימי שלנו ומושטת בצורה ישרה. כך, אנו מראים לתת המודע של האדם השני כי אנו סומכים עליו ומאפשרים לו לעשות את אותו הדבר. חשוב בנקודה זו, לעשות זאת מבלי לנעול את היד.

  4. להגיע למקום הנכון – מה שהופך לחיצת יד לכזו שמעודדת לחיצה היא הושטה מתוך רצון אמיתי ללחוץ את היד. לא לזרוק אותה קדימה, לא להגיש אותה כמו סחבה רטובה ש"נוזלת" לאדם השני באמצע הלחיצה אלא, על ידי הבאת היד בבטחון כאשר היד מושטת כשהבוהן פתוחה ולוחצת את היד השניה
  כאילו שתי הידיים ננעלות יחד.

  5. קשר עין וחיוך – הושטת יד נכונה היא חשובה ליצירת אמון. עם זאת, כדי לחזק אותה חשוב לזכור כי חלק מיצירת האמון הוא גם עם כך שאנחנו שומרים על קשר עין קל ומחייכים קלות.

  הקטע נלקח מהמדריך השלם ללימוד קריאת תווי פנים, מיקרו הבעות ושפת גוף
  אתם מוזמנים להתקשר ולהזמין עכשיו במכירה מוקדמת
  תודה איתן שגב
  054-3395595
  אתם יכולים גם להכנס לאתר הבית שלי ובצע ניתוח אישיות אונליין
  http://face-read.com/
  ל

תגובות

איתן שגב פרופיילר לאנשים

קריאת שפת גוף ותווי פנים