בתהליך..המתן בבקשה.

Co-Play / בלוג

מתי נדע שאנו מגשימים את הייעוד שלנו?

11/02/2014 14:00

 • שהתשובות מחפשות אותך יותר ממה שאתה מחפש אותן, סימן שאתה מממש את הייעוד שלך. זה לא מצב סטטי, בכל רגע ובכל יום יש לכוון עלמנת לדייק. שאתם חווים טלפתיה, פוגשים את האדם הנכון או פתאום מופיע לפנייך בדיוק מה שחיפשת, אתם מכוונים על היעוד שלכם, זה הסימן שאתם מכוונים. שפעולים יותר ויותר מתוך ייעוד חווים שחרור והדברים מסתדרים בדיוק פלאי. כאשר אנו סותים מהכיוון המדויק אנו חווים קושי. הקושי מתבטא בבעיות בריאותיות, דכאונות, חוסר באנרגיה ושהדברים לא הולכים כפי שאנו רוצים. לקושי בחיים שלנו יש תפקיד, התפקיד של הקושי להניע אותנו או להחזיר אותנו לעבר מימוש הייעוד שלנו. כאשר כל מה שאנו מנסים פשוט לא הולך, עלינו לשוב ולדייק יותר כדי לפעול מתוך הייעוד שלנו.

  יש רבים שמסרבים לקבל שיש דבר כזה שנקרא ייעוד, אותם אנשים גם רואים את העולם כאוסף של אירועים אקראיים. אני מבין אנשים כאלה כיוון שגם אני במשך שנים רבות סרבתי להאמין שיש סדר נסתר ממני. אך כראליסט פיזקאי ומהנדס מחשבים נתקלתי בשאלות שהתשובה הפשטנית לא ספקה אותי.  אחרי שנים של חיפוש הבנתי את הפרדוקס והתחלתי לחוות את החיים אחרת. פרצתי את מגבלות החשיבה שלי שעוצבה במשך שנים על ידי ההורים והסביבה. כאשר אפשרתי לעצמי לרגע להתנסות גליתי שחוקיות אחרת מנהלת את המציאות סביבי.

  דוגמא פשוטה שתמחיש את הפרדוקס, נניח שיצרתי רכב שנוסע קדימה ואחורה באופן אקראי. על פי עקרון פשוט בהסתברות המכונית לא תגיע לשום מקום. אך שאנו בוחנים את הטבע ברור לנו שהיקום התפתח במשך כל 13 מיליארד השנים שהוא קיים. אם הוא היה אקראי, כפי שהדגמנו עם המכונית, הוא לא היה אמור להתקדם לעבר התפתחות. האבולוציה מוכיחה לנו שתמיד יש התקדמות בכיוון אחד, בו יש התפתחות ומורכבות גדולה יותר. אם תמיד מתקדמים בכיוון אחד הרי שיש יד מכוון ולא מצב אקראי.

  כיוון שהעולם הוא לא אקראי הרי גם אנחנו לא הגענו לכן במקרה. אם לא במקרה אנחנו פה, אז לשם מה הגענו? מה תפקידנו על פני הארץ? לשרוד זה בטח לא תפקידנו, אז מדוע אנחנו מתייחסים לכך בצורה זו. עלינו להשתחרר מהתפיסה הישנה והמגבילה ולאמץ תפיסה נכונה לחיים התואמת את המדע והטבע. יש לכל אחד מאיתנו ייעוד והוא ייחודי לנו. הייעוד שלנו הוא שליחות למען הכלל ולא למען עצמנו, שאנו פועלים ממצב זה אנו חווים שפע ואושר.

  אני הגעתי למסקנה זו מתוך התנסות אישית, חברתי את נקודות חיי לידי תמונה ברורה. לפניכם הסיפור המלא:

  http://n.sendmsg.co.il/?p=1031821--2085054384-2369&lang=1

תגובות

ד"ר חגי פולקמן - Co-Play

יזם, דוקטור לפילוסופיה ומומ...

עסקים מומלצים בתחום

אריה גלר מנטור עסקי אריה גלר מנטור עסקי
אריה גלר - מנטור עסקי
יוסי לוי השלב הבא יוסי לוי השלב הבא
יוסי לוי