בתהליך..המתן בבקשה.

דרור ברק-אסטרטגיה שיווקית

מילות מפתח: שיווק דיגיטלי , אסטרטגיה ומיתוג , ייעוץ עסקי ואסטרטגי , שיווק , אסטרטגיה שיווקית , ייעוץ עסקי , ייעוץ עסקי וניהולי

אודות העסק

דרור ברק, אסטרטג שיווק, יוצר ומוזיקאי, איש מכירות, יועץ לעסקים קטניםבינוניים, BA בפרסום ותקשורת שיווקית (לא בהכרח בסדר הזה). התשוקה שלי היא ללמוד עסקים ולהצליח לייצר להם ייחוד (יתרון מבדל) ואסטרטגיה שיווקית שבעזרתה נצליח למנף את העסק.
בעבודתי אני נוגע בתחומים שונים בהתנהלות העסק מבחינה שיווקית:
מיתוג, יצירת תוכן, חשיפה, אסטרטגיות מכירה, פעילות בדיגיטל, פעילויות קד"מ, יח"צ ועוד....
אני רוצה להזמין...

קרא עוד...

שירותים

בניית אסטרטגיה שיווקית
רוב העסקים משקיעים המון זמן וכסף בשיווק אבל לא עושים זאת עם תוכנית שיווקית נכונה. התוכנית שאבנה לכם תותאם אישית לעסק לעסק שלכם, אליכם, לתחום בו אתם פועלים, לחזון ולמטרות שהצבתם לעצמכם.

היא תכיל את כל שלבי העבודה שיש לבצע על מנת לקחת אתכם צעד אחר צעד אל המטרה על מנת שתוכלו להעלות מכירות ולהגדיל את ההכנסה שלכם.

שלבים מרכזיים בתוכנית:

סקירת השוק והמתחרים, הגדרה מדוייקת של קהל היעד ופילוח לסגמנטים, מציאת ויצירת בידול מהמתחרים, ניסוח מסרים שיווקיים על פי צורך קהל היעד והבידול שיצרנו לעסק, הגדרת יעדים ומטרות ברורות להשגה.
​​פעולות למיתוג העסק (מעסק למותג), בניית תהליך מכירה נכון להגדלת מחזור המכירות, בניית משפך שיווקי לקבלת אחוזי המרה גבוהים, גאנט שיווק - תוכנית משימות מפורטת ומתוזמנת על גבי ציר זמן(מה לעשות? כיצד? מתי? ואיך?).
קבלת פרטים
בניית אסטרטגיית מכירות
ניתוח התנהלות העסק אל מול הלקוח בתהליך המכירה כיום. בניית מערך מכירות יעיל, הדרכת אנשי מכירות לטיפול בהתנגדויות, התלוות לפגישות וניתוח שיחות מכירה. שיפור ושדרוג הצעות מחיר ובניית תהליכי מכירה אפקטיביים .

שלבים מרכזיים בתוכנית:
*הצבת יעדי מכירה.

*בניית תהליך מכירה נכון להגדלת מחזור המכירות.

*ליווי בגיוס אנשי מכירות והכשרתם.

*שלבים מרכזיים בתהליך

*ליווי לפגישות מכירה.

*כתיבת תסריטי שיחה מותאמים לתהליך המכירה של העסק.

*אימון אנשי מכירות.

*כתיבת וניסוח הצעות מחיר מכירתיות.

*כיצד למדוד ומה צריך למדוד במכירות?
קבלת פרטים

כל השירותים (2)

לכל העדכונים

Dror Barak

אסטרטגיה שיווקית וייעוץ עסק...