בתהליך..המתן בבקשה.

רפואה סינית שיאצו ועיסוי לנשים / בלוג

מה זה בכלל אקנה?!

12/06/2019 08:36

#אקנה פוסט מס' 2
אז מה זה בעצם אקנה?

אקנה (נקרא גם פצעי בגרות מאחר ומופיע לרוב בקרב צעירים, אך יכול להופיע בכל גיל עקב נטילת תרופות וכד') 🧒👦👩🧑👩‍🦰👩‍🎨👩‍💼👩‍🔧👩‍⚖️
זוהי מחלה דלקתית כרונית של בלוטות החלב וזקיקי השיער שנגרמת משלל סיבות שאגע בהן בהמשך ומופיעה בעיקר באזור הפנים, הכתפיים, החזה והגב- היכן שבלוטות החלב מורחבות. בעקבות הדלקת מתפתחים פצעים שיכולים להיות לבנים, אדומים או שחורים, מוגלתיים, גושים תת עוריים כואבים למגע ומלאי מוגלה (כיסטות/ ציסטות), נגעים אדמדמים בולטים (קשריות) ועשויים להיות מגרדים עד ליצירת זיהומים ובעיקר לא אסתטיים.

הרפואה המערבית מציעה טיפול סימפטומתי בלבד עם היצע רחב של טיפול חיצוני על ידי משחות, תכשירים וג'לים וטיפול פנימי דרך תרופות ועד לטיפול בכימיקליים ולא נוגעת לרוב בשורש הבעיה ולכן לרוב הבעיה אינה נפתרת לחלוטין. לעומתה הרפואה הסינית מסתכלת על האדם כמכלול ובבסיסה עומד האבחון ומתוך כך הטיפול מותאם לאדם הסובל מהבעיה.

🚫🚫🚫

כמה סוגי נגעים אופייניים לאקנה:
פפולות: פצעים קטנים ואדומים שבולטים מעל פני העור. רגישים מאוד למגע ואינם מכילים מוגלה.
נודולות: גושים קשיחים וגדולים שנוצרים מתחת לפני העור ומגביהים אותו. הנודולות נוצרות כתוצאה מהצטברות של שומן ותאי עור מתים בזקיקים העמוקים של השערות.
ציסטות: גושים מלאים במוגלה וכואבים מאוד שממוקמים מתחת לפני העור.
קומדונים שחורים: הקומדון השחור הוא פצעון אקנה פתוח שבו החומר שחוסם באפן חלקי את הנקבובית הוא שחור.
קומדונים לבנים: הקומדון הלבן הא פצעון שנחסם לחלוטין באמצעות קרום דקיק ובדומה לכל שאר המופעים, מגע בפצע עלול להחמיר את המצב.

בפוסט הבא אסביר מעט על הגורמים השכיחים,
כמובן שישנן המון סיבות להיווצרות האקנה, ואצל כל אדם יופיע אחרת ומתוך כך גם הטיפול יהיה שונה בדרך כלל, לפחות בעולם הרפואה הטבעית.

נתראה בפוסט הבא!

🕵️‍♀️ואם אתם מכירים מישהי שסובלת באופן כרוני מאקנה- אשמח אם תפנו אותה אליי לתשאול והתאמת טיפול עבורה- לפני שתשתמש בהורמונים או כל טיפול בעל תופעות לוואי פחות חיוביות.

שלכם 🧞‍♀️
רעות מויאל- רפואה סינית וטיפולי מגע בשוהם
050-9293378
תגובות

ציון איכות

  (89 מדרגים)
10
מחיר: 10
שירות: 10
זמינות: 10
אמינות: 10

נקודות פעילות

4,989
ב 4 החודשים האחרונים
(14,407 סה"כ נקודות)
חבר קבוצה
עסקים נחושים להצלחה
928
צפיות בפרופיל

פרטי התקשרות

 נורית 39 שוהם
Facebook