בתהליך..המתן בבקשה.

עלם חן-אמן חושים

מילות מפתח: ערבי גיבוש , קוסם למבוגרים , אמן חושים , מופע טלפתיה , ימי גיבוש , מופע בידור , אירועים עסקיים , אירועי חברה , מופע , רעיונות לאירוע חברה

אודות העסק

כבר מהשם שלו תוכלו להבין שעלם חן איננו אמן רגיל. עלם חן הוא אחד מאמני החושים והטלפתיה המבטיחים והמובילים בישראל. עם מעל ל-10 שנים של ניסיון כאמן חושים וטלפתיה, עלם חן הופיע כבר במאות מופעים ברחבי הארץ, והותיר אחריו מאות קהלים מהופנטים ומרוצים, שחוו חוויה שתישאר איתם לכל החיים.

עלם חן הוא אמן חושים וטלפתיה בעל היכולת הנדירה להיכנס לתודעה וגם לתת מודע, להבין את דפוסי ההתנהגות האנושית ולהשפיע עליה כ...

קרא עוד...

שירותים

מופע לאירוע חברה/עסקי
עלם חן - הבלתי אפשרי אינו קיים

רוצים לערוך אירוע עסקי חדש, מקורי ובלתי נשכח? בין אם מדובר בכנסים, בימי גיבוש, בישיבות מנהלים או בכל אירוע עסקי אחר – המופעים של עלם חן יכולים להעניק לכם את החוויה הבלתי נשכחת ופוערת הפה. עלם חן הינו אחד מאמני החושים והטלפתיה המובילים בישראל. עם ניסיון עשיר, עם יכולות מנטליות נדירות ועם כריזמה בימתית ייחודית, מצליח עלם חן להפוך כל אירוע למדהים, מול קהל של אלפי אנשים ושל קבוצות אינטימיות גם יחד.

עלם חן מתמחה בהופעות עבור אירועים עסקיים, עבור כנסי לקוחות ועבור השקות מוצר. על-ידי דינמיות וגמישות מלאה, הוא יכול להתאים את מופעו לכל מסגרת זמן ולכל קהל יעד. עם תכנון קפדני ועם ידע מוקדם, עלם חן בונה מופע עבור כל מטרה.

המופעים של עלם חן אינם רק מופעי קסמים, בידור וכיף גדול – על אף שהם כל אלה – הם גם הרבה יותר מזה. על-ידי שליטה מלאה באמנות המנטליזם, עיצוב התודעה, קריאת המחשבות והאילוזיה, עלם חן משלב במופעיו את מטרות החברה, את ערכיה ואת מוצריה. עלם חן יכול להעביר מסרים לקהל בצורה בלתי נשכחת שתיחרט בזיכרון. אבל חשוב מכל, מופעיו של עלם חן מעניקים ליושבים בקהל את אחת מהחוויות המרתקות והמדהימות שיחוו במהלך חייהם.
קבלת פרטים
מופע בידור וטלפתיה לאירועים פרטיים
עלם חן - הבלתי אפשרי אינו קיים

הכירו את עלם חן – אמן החושים והטלפתיה שיעצור את נשימתכם. המופע של עלם חן הוא מופע אמנות חושים מדהים ומקורי שלא נראה כמותו על בימות העולם. עלם חן מעביר את הקהל דרך חוויה שלמה, אליה אף אחד איננו יכול להישאר אדיש.

עלם חן שולט באופן מושלם באמנות המנטליזם, התודעה האנושית ועיצובה. במהלך המופע המיוחד של עלם חן, הוא מציג יכולות מנטליות מדהימות, קריאת מחשבות ומניפולציות על התודעה האנושית. עשר שנים של ניסיון הביאו את עלם חן למעמד של אחד האמנים המובילים והמוכשרים בתחום, ולהבטחה גדולה בעולם אמנות החושים והטלפתיה.

על-ידי אינטליגנציה ייחודית, הומור, שנינות והרבה כשרון מצליח עלם חן להציג את יכולותיו בתחום הטלפתיה ואמנות החושים. ממש על הבמה ולעיני כל יכול עלם חן לעצב זיכרונות מחדש, לשנות תודעה, לקרוא מחשבות ולשנות את תפיסת הזמן.

במופעיו מביא עמו עלם חן דרמה יוצאת דופן, כריזמה בימתית ובידור איכותי. מופע הבמה של עלם חן מתאים למגוון סוגים של קהלים, מקבוצות קטנות ועד אלפי אנשים. הקהל הוא כמובן חלק בלתי נפרד מהמופע עצמו, אשר נערך בצורה אינטראקטיבית. ממופעים פרטיים, ימי גיבוש וימי חברה ועד למופעים על הבימות הגדולות בישראל – עלם חן עשה הכל, והותיר אחריו תשואות רמות.
קבלת פרטים
טלפתיה בתנועה/הסתובבות בקבלת פנים
הופעה מדהימה ממש מתחת לאף

מחפשים להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח? בין אם מדובר באירוע משפחתי, בחתונה או בערב חברה – מופע הטלפתיה ואמנות החושים של עלם חן ישאיר כל קהל פעור פה. ואין מופע מיוחד יותר ממופע קלואוז אפ - מופע של טלפתיה בתנועה - כדי להדהים את הקהל.

בהופעת קלוז אפ מסתובב עלם חן בין המשתתפים באירוע לאורך כל האירוע ומגיב על הסיטואציות השונות הנקרות בדרכו. אין מדובר בהופעה קלאסית פרונטלית על במה מול קהל – אלא בתגובה ישירה למשתתפים, פנים מול פנים, לאורך כל האירוע עצמו ולא רק במהלך המופע המרכזי.

ייחודה של הטלפתיה בתנועה הוא שהיא אינה מוגבלת לשטח במה מוגדר או לזמן מסוים. בלי שהאורחים מצפים לכך, יכול עלם חן בכישרונו הנדיר ובאינטליגנציה הרגשית הגבוהה בה הוא ניחן, להדהים אותם ממש מתחת לאף, בין כוס היין לקינוח.

המופע של עלם חן אינו מופע קסמים לילדים ואינו כולל טריקים שחוקים שכולנו מכירים. על-ידי ידע וניסיון רב בתחום המנטליזם, באמצעות אמנות הטלפתיה, בשילוב קסמי מבוגרים ועם יכולת בימתית גבוהה, מצליח עלם חן להפתיע גם את הקהל הסקפטי ביותר.

במופעים של עלם חן, הבלתי אפשרי אינו קיים. כל גבולות ההיגיון נחקרים ונמתחים ויכולתו לחדור לתודעה האנושית ולהשפיע על דפוסי התנהגות, מאפשרת לו להיכנס דרך הדלת האחורית – אל התת מודע – וליצור מופע מבדר ומדהים גם יחד.
קבלת פרטים

כל השירותים (3)

סרטונים


עלם חן הוא אמן חושים המופיע ברחבי הארץ באירועי חברות אירועים עסקיים ופרטיים.
מופע בידור וטלפתיה מהאיכותיים שיש כיום בשוק ומשלב קריאת מחשבות,השפעות ושפע של בידור תוך שיתוף הקהל.

לפרטים נוספים:
נייד: 0524742470
אתר: www.ehmentalist.co.il
פייסבוק: https://goo.gl/bWTmII
וגם באינסטגרם https://www.instagram.com/elem_hen/

לכל העדכונים

עלם חן אמן חושים

אמן חושים