בתהליך..המתן בבקשה.

אלונטל שירותי רכש ויבוא

מילות מפתח: קניינות , רכש מסחרי , יצוג חברות , יבוא

אודות העסק

מיקור חוץ (outsourcing) בסחר בינלאומי כאשר מקבל השירות הוא היבואן שמקבל את כל שרשרת האספקה דלת לדלת.
השירות מיועד לסיטונאים, מפיצים, קבלנים וסוחרים אשר אינם מנהלים מנגנון של רכש, קניינות ויבוא ולאלו שזקוקים לסיוע זמני.
השירות כולל איתור ספקים בעלי מוניטין גבוה ומצרים איכותיים, משא ומתן לתנאי הסחר, קבלת דוגמאות, תימחור עד לנמלי הארץ או עד לחצר הלקוח, מעקב וטיפול במשלוחים, הכנה וקבלת ניירת ומסמכים...

קרא עוד...

שירותים

קניין רכש ויבוא מסחרי מהספק בחו"ל ועד ליעד בארץ D2D
יוסי אלון, עם נסיון של למעלה מ 30 שנה בתחום שרשרת אספקה רכש ויבוא דלת לדלת.
קהל היעד לשירותי רכש ויבוא הם: התעשיה הזעירה, עסקים קטנים, סיטונאים, מנהלי פרוייקטים ותשתיות, מפיצים, קבלנים וסוחרים קמעונאים, אשר אינם מנהלים בארגון מנגנון של רכש, קניינות ויבוא או כאלו המעוניינים לתגברו.
השירות הוא ((outsourcing מיקור חוץ. מקבל השירות הוא היבואן אשר מפנה זמן לעיסוקיו ומעביר את העבודה בחוזה לנאמן מנוסה בסחר חוץ ובעל תקשורת טובה המביא תוצאה אופטימלית בכל התהליכים של הרכש והיבוא וללא צורך בקשר של יחסי עובד ומעסיק.
השירות כולל: איתור ספקים בעלי מוניטין גבוה ומוצרים איכותיים, משא ומתן, קבלת דוגמאות, תימחור עד לנמלי הארץ או עד לחצר הלקוח, מעקב וטיפול במשלוחים, הכנת ניירת ומסמכים נדרשים, תקן, רישוי, ביטוח ימי, הובלה ימית עמילות מכס והובלה יבשתית.
היתרון בשירות: הקשר עם מקבל השירות איננו מוגבל לשעות העבודה המקובלות . המשא ומתן והטיפול הלוגיסטי מתנהל עם הספקים בחו"ל בהתאם לשעות העבודה המקובלות אצלם. מביא לקיצור זמנים בכל חולייה שבשרשרת האספקה, מאפשר ללקוח להוזיל משמעותית את העלויות, תוך שמירה והקפדה על איכות המוצרים.
קבלת פרטים

כל השירותים (1)

לכל העדכונים

יוסי אלון

רכש יבוא יצוא ויצוג חברות

עסקים מומלצים בתחום