בתהליך..המתן בבקשה.

נחמה גורביץ - בשלנית / תיק עבודות

מכתב המלצה

נחמה שלום,

חזרנו לפנות בוקר מחופשה מהנה בצרפת, כל השבוע עמד בסימן יציאה מהשגרה בכל המובנים- אוכל, שעות הארוחה, סדר היום, מזג האויר שפתאום הפך להיות חורפי מאוד וכמובן השינה.

ישנו בחדר אחד עם אופק, היה שם לול עץ שהוא לא רצה להירדם בו, הרדמנו אותו כל לילה על המיטה הזוגית. היו לילות שההרדמה היתה קצרה והיו לילות שהיתה יותר ממושכת ועם קצת בכי.

לכל אורך הטיול (למעט בטיסות שהיו בלילות והוא היה ער מרביתן), אופק ישן כל לילה שנת לילה רצופה ולא התעורר אפילו פעם אחת!!

בחלק מהימים הוא הלך לישון מאוחר (בין 21:30- 22:30) ובכל זאת ישן רצוף, והתעורר גם מאוחר יותר בבקרים. סך הכל הוא ישן בכל לילה בין 10- 11 שעות. בנוסף, ישן כמעט כל יום שנת בוקר של שעה בערך ולפעמים יותר, בד"כ בעגלה או בנסיעה במכונית, ושנת צהרים של שעה וחצי – שעתיים, לפעמים במלון וברוב הימים שוב בעגלה או בנסיעה במכונית.

אופק ואביב היו מאושרים כל השבוע ונהנו מכל דקה של החופשה והטיולים, והיה פשוט תענוג לבלות איתם.

החזרה הביתה היתה חגיגה עבור אופק, כשהוא התעורר וגילה שהוא בבית השמחה היתה גדולה, התלהב מאוד לשחק במשחקים שהוא אוהב.

בערב הוא היה באדרנלין מטורף באמבטיה וגם אחריה, כשנכנסנו לחדר שלו, הוא המשיך לרקוד לצחוק ולצעוק בשמחה, אבל באותה מידה הוא כנראה שמח לחזור למיטה שלו שהוא כבר למד לאהוב, כי בשניה שהכנסתי אותו למיטה לא היה צורך בשום צעד נוסף, הוא פשוט העסיק את עצמו בדיבורים ופטפוטים חמודים עד שהתעייף ונרדם.לסיכום, למרות השינויים הקיצוניים בסדר היום אין ספק שבזכות התהליך המופלא שאנחנו עוברים בעזרתך ובתמיכתך, כולנו ישנו טוב כל השבוע, ושאופק שמח מאוד לחזור לשגרה שלו ולמיטה שלו.לא רשמנו שעות וטבלה השבוע, היינו באמת בחופש מוחלט. אשלח טבלה מחר/ מחרתיים.

לילה טוב,

רוית

פרויקטים נוספים בקטגוריה זו:

תגובות

נחמה גורביץ בשלנית מהבישוליה שלנו

בשלנית

עסקים מומלצים בתחום

ברכה  ריימונד ברכה ריימונד
Reymond
יאנה דוברוביצקי  eat love איט אנד לאב יאנה דוברוביצקי eat love איט אנד לאב
יאנה דוברוביצקי- eat love