בתהליך..המתן בבקשה.

גרין משה יעוץ כלכלי בע"מ

מילות מפתח: הערכות שווי , יועץ פיננסי , תמחיר , חוות דעת לבתי משפט , יעוץ עסקי וכלכלי , תוכנית עסקית , תוכנית הבראה , בדיקת כדאיות כלכלית , חונכות עסקית , הלוואות לעסקים קטנים

אני מתמחה בייעוץ עסקי וכלכלי לעסקים, בהכנת תוכניות עסקיות, תוכניות הבראה והתייעלות, בהשגת מקורות מימון מבנקים ומקרנות ממשלתיים, בביצוע הערכות שווי עסקיות, במתן חוות דעת מומחה לבתי משפט ובוררויות, בהכנת מערכות תמחיר והמחרה, תקציב ובקרה.

כמו כן אני מתמחה בסיוע לעסקים בהשתתפות במכרזים, תוך ניצול חלון ההזדמנויות שנפתח במשק עם הורדת תנאי הסף להשתתפות במכרזים ממשלתיים.

בנוסף אני עוסק בליווי עסקים, ב...

אודות העסק

שירותים

רישום עצמי או הפניה לקבלת סל השירותים במחיר מסובסד במבצע 'אפיקי מימון'.
בימים אלו ממש, החלה לפעול ברחבי הארץ תוכנית 'אפיקי מימון' של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים שבמשרד התמ"ת, לפיה כל יזם או בעל עסק, יהיה זכאי לסבסוד ניכר של עלויות הכנת תוכנית עסקית. אני מוסמך לבצע זאת מטעם התמ"ת ואשמח להעניק לכל חבר ביז את האפשרות להנות מסיוע מקצועי מסובסד זה.
שלח פנייה
רישום עצמי או הפניה לרישום כמשתתף במפגש אחד בסדנת ניהול פיננסי לעסק
בסדנא נדון בכל פעם בהיבטים שונים של ניהול עסק בתחום הפיננסי. בין השאר נדון בבחינת ריווחיות העסק, יעילותו התפעולית, נזילותו ורמות הסיכון הגלומה בו. נדון בחישוב עלות המוצר או השירות של העסק ובקביעת מחיר המכירה ההולם בתקופת תחרות כבתקופה הנוכחית. נושאים אלו יועברו לבעלי עסקים ויזמים בשפה המובנת לכול, ללא צורך בידע מוקדם, ועל-ידי משה גרין שהנו יועץ עסקי ותיק ומנוסה, ומרצה מוערך.
ראו אירוע קרוב בתאריך 8.7.2010
שלח פנייה
אבחון מצב העסק
ביצוע איבחון מצב העסק מבחינת ריווחיותו, יעילותו התפעולית, רמת נזילותו ואיתנותו הפיננסית, ורמת הסיכון הגלומה בו.
שלח פנייה

כל השירותים (19)

לכל העדכונים

ציון איכות

  (4 מדרגים)
10
מחיר: 10
שירות: 10
זמינות: 10
אמינות: 10

נקודות פעילות

0
ב 4 החודשים האחרונים
(2,501 סה"כ נקודות)
242
צפיות בפרופיל