בתהליך..המתן בבקשה.

מסינג שיל"ת סאיאס ושות' רואי חשבון / חוות דעת


5/5/15

השתתפתי היום בפי שמונה של אייל שנקרא "מי מפחד מעוסק מורשה?" ועוסק ביתרונות ובחסרונות של צורות ההתאגדות השונות של עסקים עצמאיים ובנקודות רלוונטיות נוספות. מדובר בנושא שיש לו חשיבות רבה ומרכזית עבורנו, בעלות ובעלי עסקים עצמאיים, ושבדרך כלל אנחנו לא מתאמצים להבין אותו ולפעול לגביו באופן הנכון והמקדם ביותר מבחינתנו.

אייל הוא מקצוען, בעל נסיון רב ונרחב, שולט בחומר ומעביר את התכנים בצורה חיה ומעניינת שעושה חשק לשמוע עוד, לשאול שאלות ולפעול - לא עניין של מה בכך כאשר מדובר בעולם תוכן שרובנו בדרך כלל נמנעים מלהתמודד איתו (מספרים, כספים, המצב החשבונאי של העסק). אייל יצר תחושה מאד נעימה ונינוחה, היה קשוב לשאלות שלנו ולדוגמאות שהבאנו, ענה על כל שאלה ונתן ידע רב עם ערך מוסף ברור ומובהק. בנוסף, קיבלנו על גבי דיסק (אישי לכל אחת ואחד) כלי עבודה מצוין לשימוש מיידי בכל הקשור לטיפול בהנהלת החשבונות של העסק שלנו.

התרשמתי מהפי שמונה ונהניתי ממנו ולדעתי הוא חשוב ורלוונטי לכל בעל ובעלת עסק עצמאי. אני ממליץ בחום!

20/5/15
אני מוסיף עדכון - אחרי שנות ותק רבות כבעל עסק עצמאי, הכנת המקדמות החודש היתה הקלה ביותר עבורי אי פעם. הכנסתי למחשב את הדיסק הנ"ל שקיבלתי מאייל, הזנתי את כל נתוני הנהלת החשבונות של מרץ-אפריל וכל החישובים נעשו אוטומטית. פשוט, יעיל, מובן ונוח לתפעול - יופי של ערך מוסף אמיתי שעושה את ההבדל.

תודה אייל.

תגובות
371919 אייל שיל"ת רואה חשבון

אייל שיל"ת רואה חשבון

רואה חשבון - דוחות לעצמאיים...

עסקים מומלצים בתחום

חדוה  ליכטנשטיין חדוה ליכטנשטיין
חדוה ליכטנשטיין - רואת חשבון
רונן בר לב  כלכלן -רו"ח רונן בר לב כלכלן -רו"ח
רונן ברלב
עודד  אידיסיס עודד אידיסיס
עודד אידיסיס רואה חשבון